...za samo jedno veče...

Che Guevara

Iskusan
Poruka
5.657
...e ne mislim na sex na jedno veče...
..mislim na veze, nazovite ih kao hoćete, poznanstva, romantične susrete, slučajne ili namerne, emocionalnu bliskost, koju ste osetili samo jedno veče, ili, ajd' može i nekoliko dana, a znali ste od početka da zbog nekih razloga tu osobu možda nikada više nećete videti...možda zato što je daleko, možda čak i u drugoj državi, možda zbog nekog drugog razloga... ali u tom nekom predivnom trenutku bio vam je dovoljan samo taj tren, od koga ćete kasnije imati samo sećanje...
E to sećanje, da li je to za vas bolna tema, nešto kao propuštena prilika ili momenat koji evocira lepe uspomene..?
 
Ma ja licno imam takvo iskustvo :) :) :) ,a mislim da veci deo nas ima takva iskustva ali ne da priznaju :oops: .Bilo kako bilio meni je tad bilo lepo i nisam razmisljala na sutra,a znala sam da se vise nikad necemo sresti i tako je i bilo...i nije bolna uspomena vec jedno lepo secanje..heeeeheeee......
 
Mozda zavisi od karaktera ili je ipak sve samo stvar sudbine (mada sam ubedjena da donekle covek sam sebi kroji sudbinu!!), ali ja moram priznati da sam "masu" puta bila u takvoj situaciji. I uvek je lepo, slatko, primamljivo i strasno. U secanju ostaje osecaj zadovoljstva ali i tuge... Mozda se to naziva "nostalgija"...
 
Enrique.:
...e ne mislim na sex na jedno veče...
..mislim na veze, nazovite ih kao hoćete, poznanstva, romantične susrete, slučajne ili namerne, emocionalnu bliskost, koju ste osetili samo jedno veče, ili, ajd' može i nekoliko dana, a znali ste od početka da zbog nekih razloga tu osobu možda nikada više nećete videti...možda zato što je daleko, možda čak i u drugoj državi, možda zbog nekog drugog razloga... ali u tom nekom predivnom trenutku bio vam je dovoljan samo taj tren, od koga ćete kasnije imati samo sećanje...
E to sećanje, da li je to za vas bolna tema, nešto kao propuštena prilika ili momenat koji evocira lepe uspomene..?

Oko Crno bolna tema?????? Nije! :D Lepo na slepo ni kajanja ni srama ni juce ni sutra ni dzentlmen ni dama, pa to je nesto najlepse!
 
nije to stvar karektera. zivot je jednostavno satkan od iskusenja, ponuda, lekcija... to su romanse, najvrednije... sve sto je vredno kratkog je daha, ali ako se nesto tamo gore poklopi nema razloga da se nece ponavljati, nastaviti... uzivajte!
 
vi svi ovde mislite na sex, vidim ja, čim pominjete sram i intrige...;) Šalim se, nije sex za jedno veče u pitanju (naravno, može i sex), može da bude i samo razgovor, bilo šta što je ta osoba učinila da vam se ureže u sećanje...

irenak55:
Nisam dozivela nista slicno!!!
Kada volim,volim jako,strasno,mnogo...volim na duge staze!!!
...koga volim hocu ga zauvek,a ne bih na jedno vece...mada,mozda bi bio lep osecaj...ne znam intrigantno je...
..daaaa...a šta ako je to osoba koju bi mogla da voliš, ali znaš da bi to zbog nekog razloga bilo suludo jer je nemoguće da budete zajedno....kada možeš da uzmeš samo taj tren ili ništa...
 
algola:
nije to stvar karektera. zivot je jednostavno satkan od iskusenja, ponuda, lekcija... to su romanse, najvrednije... sve sto je vredno kratkog je daha, ali ako se nesto tamo gore poklopi nema razloga da se nece ponavljati, nastaviti... uzivajte!

Tako je na pocetku, kad nemas iskustvo. A kasnije, mislim da treba sve da se poklopi samo kod tebe u glavi, i da ne udjes u brak pre vremena.
 
topmodelsica:
Tako je na pocetku, kad nemas iskustvo. A kasnije, mislim da treba sve da se poklopi samo kod tebe u glavi, i da ne udjes u brak pre vremena.
Slazem se u potpunosti. Mahom se pati za takvim dogadjajima u slucaju nesrece u vezi, ili u braku. Jer nam je poznato da ako sve funkcjonishe, gleda se napred, a ne ono shto je nekada bilo. A pritom verovatno i ne pada na pamet srecnim osobama da "upadnu" u takve sheme... ALI...nekada je izazov veliki! Nekada neshto krene nizbrdo pa se setish necega lepog... Ili ipak, ostaje opcija : lepo na slepo...ni juce ni sutra... ;) Zavisi ko si i shta si, a ponajvishe KAKAV si ;)
 

Back
Top