Plavusa vs brineta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miss coco

Obećava
Poruka
91
Drage moje dame,interesuje me vase misljenje na ovu temu,primetila sam da se mnogo vecitih plavusa u poslednje vreme prefarbalo u cokoladne nijanse,sta vi mislite da li je bolje biti plavusa ili brineta i da li se gubitkom plave kose gube jos neke pogodnosti koje ova,neki kazu magicna,boja nosi?
 
Ne znam,mislim da je predrasuda u pitanju da se plavuse bolje provode i lepsi im je zivot,ali opet planiram posle dugog niza godina da se prefarbam pa imam dilemu,sta da radim,ne bi da se ofarbam pa da se pokajem.

Opet razmisljam moja kosa je skroz svetla,pepeljasta,kako ce mi smedja farba primiti,da li ce se ispirati...ima li ovde neka bivsa plavusa?Kakva su vam iskusta?
 
Miss coco:
Ne znam,mislim da je predrasuda u pitanju da se plavuse bolje provode i lepsi im je zivot,ali opet planiram posle dugog niza godina da se prefarbam pa imam dilemu,sta da radim,ne bi da se ofarbam pa da se pokajem.

Opet razmisljam moja kosa je skroz svetla,pepeljasta,kako ce mi smedja farba primiti,da li ce se ispirati...ima li ovde neka bivsa plavusa?Kakva su vam iskusta?


.........kazu da one sa pramenovima uvek imaju extra provod....ludilo.....a tek one sa minivalom.........e njima je zivot bajka............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Miss coco:
Ne znam,mislim da je predrasuda u pitanju da se plavuse bolje provode i lepsi im je zivot,ali opet planiram posle dugog niza godina da se prefarbam pa imam dilemu,sta da radim,ne bi da se ofarbam pa da se pokajem.

Opet razmisljam moja kosa je skroz svetla,pepeljasta,kako ce mi smedja farba primiti,da li ce se ispirati...ima li ovde neka bivsa plavusa?Kakva su vam iskusta?
Ja sam se prefarbala pre par meseci.
Ispira se, ali nije tragično. Morala sam 3 puta da se prefarbam da se ne bi ispiralo. I ja sam bila belo plava....joj, što mi je to sad bljak...izvini, izvini... :arrow: ;)
 
zgodnjikava:
Upravo si mi pomogla da resim dilemu...znaci farbam se ovih dana ,ako mi dozvoli frizerka ;)
Ma i moja frizerka je sva bila skeptična, pa kao šokiraću se kad se pogledam u ogledalo, pa ajde da idemo postepeno, ajde da ti pramenčiće izvučemo maaalko tamnije, itako sve u spiralu. Ali ja sam odlučno rekla NE! 'Ocu svoju prirodnu boju kose nazad. Kako da se onesvestim kad vidim sebe prirodnu u ogledalu? Nemoguće je. Zato, tvoja kosa je tvoja stvar, a frizerka radi po naredjenju. :lol: Srećno. ;)
 
Zanimljivo, ja sam iz crne prešla u smeđu, to jes' svoju. Al' nisam baš ni prešla nego onako izbija smeđe iz korena :?
Pre 2-3 godine sam se šatirala, pa farbala u neke svetle boje i baš je bilo grozno, ne boja nego sam se nekako loše osećala jbem li ga zašto to čak nije bilo ni plavo.

Sad bih da napravim sivu, ali pravu sivu, grafitnu. Ne znam kako :(
 
Pa da, evo kao avatar, samo malo tamniju. Ne mnogo. A ko je Jeca? El hoće ona da me usivi? Ne možeš da zamisliš koliko dugo već smaram sa tom sivom, popeh se ljudima na glawudže :(
 
Hm...interesantna je ta siva kao boja, ali veruj mi, izgledaćeš mnooogo starije. Imam jednu drugaricu koja je nekako slučajno ispala siva (preko one belo plave farbala nekom pepeljasto smeđom i to ispalo kao da je seda....otprilike kao brada ovog tvog čuda sa avatara). Mislim, stvarno je to neobična boja kose, ali izgledala je kao da je zašla u pedesete :) ....hladna je to boja...posle se prefarbala u neku topliju, čokoladnu i odmah je izgledala drugačije...
 
mislim da se ne gubi ono sto ne zelimo da izgubimo. menjala sam drasticno boju kose kada sam menjala iz korena i navike, tako da je svaka boja /duzina odgovarala nekoj fazi zivota. mnogo toga moze da se izrazi kosom - od ekstremno kratke plave do jako duge crne, u zavisnosti od sopstvenog dozivljaja vizuelnog efekta.
 
Miss coco:
Drage moje dame,interesuje me vase misljenje na ovu temu,primetila sam da se mnogo vecitih plavusa u poslednje vreme prefarbalo u cokoladne nijanse,sta vi mislite da li je bolje biti plavusa ili brineta i da li se gubitkom plave kose gube jos neke pogodnosti koje ova,neki kazu magicna,boja nosi?

Jes da nisam dama ali kao ljubitelj žena mogu da kažem da sam sklon više ka crnkama i brinetama.....stvar ukusa! 8)
 
Ja se inache ne farbam, ali mi se svidja kad vidim curu sa kracom kosom, onako neka slatka i opichena frizijana, a plava ,blajhana! A odushevim se i kad vidim neku sa dugom, zdravom kosom, samo takva je kosa lepsha ako je chokoladna boja u pitanju.
Prva mi je varijanta mladalachka i vesela, a druga jako zenstvena... ne bih se mogla odluchiti.
 
zene vise volim da vidim smedje.
nisam se nikad farbala jer mi se svidja moja prirodna boja kose,a i prilicno je duga i talasasta.
inace ja sma ko samson,ne volim sisanje,a kada se sisam ne idem kod frizera vec to radim sama,tako da ne mogu ni da zamislim koliki bi sok bio da napravim neku drasticnu promenu...
a i ovako mi je kosa zdrava i ocuvana,tako da sam vise nego zadovoljna :)
a kad bih se farbala,nikad ne bih u plavo jer bih izgledala ko trandza,ili u crno jer bih izgledala ko estradna pevaljka,nego u narandzasto ili tako nesto.da izgledam ko vanzemaljac :)
 
Banshee:
zene vise volim da vidim smedje.
nisam se nikad farbala jer mi se svidja moja prirodna boja kose,a i prilicno je duga i talasasta.
inace ja sma ko samson,ne volim sisanje,a kada se sisam ne idem kod frizera vec to radim sama,tako da ne mogu ni da zamislim koliki bi sok bio da napravim neku drasticnu promenu...
a i ovako mi je kosa zdrava i ocuvana,tako da sam vise nego zadovoljna :)
a kad bih se farbala,nikad ne bih u plavo jer bih izgledala ko trandza,ili u crno jer bih izgledala ko estradna pevaljka,nego u narandzasto ili tako nesto.da izgledam ko vanzemaljac :)


cmok :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top