Rusko-evropska Lajka

Od pre mesec dana sam vlasnik Rusko evropske lajke.Nemam neko iskustvo sa njima,ali sam dosta naucio od prijatelja,koji mi je i poklonio lajku.Iz price mog prijatelja,sve Rusko evropske lajke koje su u Srbiji sve su u krvnom srostvu,te je vrlo tesko pronaci par za parenje. Ako neko ima suprotno saznanje voleo bih da da odgovor.
 
Lejku jesam dobio od Ace odnosno od njegovog oca Tome.kiji mije dugogodisnji prijetelj i kolega lovac. Ali neznam sta znaci to da ima sanse.U kinologiji sam oko 20 godina,najvece uspehe postigao sam sa BOBTEJLOM,ali taj izraz ,ima sanse,stvarno mi je nepoznat.Mislim da ta informacija moze biti tacna ili netacna.
 
Lejku jesam dobio od Ace odnosno od njegovog oca Tome.kiji mije dugogodisnji prijetelj i kolega lovac. Ali neznam sta znaci to da ima sanse.U kinologiji sam oko 20 godina,najvece uspehe postigao sam sa BOBTEJLOM,ali taj izraz ,ima sanse,stvarno mi je nepoznat.Mislim da ta informacija moze biti tacna ili netacna.

Mislio sam ako je nisi dobio od njega onda ima sanse da se nadje Lajka za parenje ali ovako .....
 

Back
Top