Bubuljice!!! - nocna mora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
menna:
Nisam mislila na sitne pubertetske bubuljice, nego na akne. One se jednostavno ne mogu izleciti kremicama, moraju se leciti iznutra. Inace, pilule za kontracepciju sredjuju hormone (koji su inace i krivi za pojavu bubuljica), i nisu stetne.


kad sam ovo pisala nisam ni ja mislila na sitne pubertetske....... i grozne akne se mogu leciti kremicama..... devojke koje ja znam, a koje pritom imaju vise od 26 god i koje imaju svoje dermatologe jer ne idemo ni sve kod iste, svoje akne lece upravo kremicama, zaista nema potrebe za bilo kakvim pilulama, samo dobar dermatolog... :wink:
 
nikada nisam imala akne (puj puj daleko bilo) ali imam one maaaale bubuljice (valjda se zovu mitiseri) na obrazima i nosu :roll:
a pre neki dan mi je izasla jedna OGROMNA bubuljica na obrazu... i jos nekoliko srednje velicine...koristila sam do sad CLEAN&CLEAR ali izgleda da cu morati da promenim.
sta kazete o tom lush-u? bila sam par puta u toj mirisljavoj radnji, ali nisam nista kupila. nekako mi ej vaznije da sredstvo za ciscenje lica bude delotvorno, nego mirisljavo :) pa jel probao neko?
 
Ja koristim Clean&Clear tamno-plavi i kremu i to je ok. Kad se uveche stavi krema, ujutru ti je lice jako mekano. Ali poshto ja to vec dugo koristim, lice mi se bash naviklo, pa ne znam da li smem da promenim, hocu da kupim Vichy, Garnier Pure ili Neutrogenu ali ne znam kakvo je...?
 
Ispod oka? Au..(:

Imam ja jedan fazon,nisam probala,al sam chula da je dobro.

Stavish svjezeg kupusa na to.. povezesh gazom ili bilo chim.(:
Drzish onako,dugo i onda kao nestane. (((:

A mozesh kupiti i onaj Clean&Clear,ionako se ubishe reklamirajucji svoj proizvod. (((:
 
neam problema sa tim yzasnim shitovima (chyk chyk) kada se pojavi neka ja to odmah kopam i ynishtim i posle krema pyder i ae vozdra...
inache dryg mi je prichao jedny bljax prichy...neke njegove sestre sy stavljale na fejs svojy prvy mokratjy jer sy navodno chyle da kad to stave nema shanse da se pojavi ijedna bybyljitza...zgrozila sam se samo tako :S shta sve netje chovek da chyje :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top