Bubuljice!!! - nocna mora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja chim su mi se pojavile sam kupila Nivea ROZI tonik za chishcenje lica (koshta oko 350 dinara(imas roze-za suvu kozu,plavi za normalnu,i zeleni za masnu)njih naneses na one tufere i pre spavanja kada se umijesh i itushiras namazesh i tako svake noci...meni se od toga ishchistilo lice.a i sada sam kupila nivein gel za chishcenje od 200ml-extra je
 
ja imam svog dermatologa, ona mi pravi kremice i cisti lice jednom mesecno, nije jeftino ali je efikasno.... mora da se ulaze u negu lica, ne treba to olako shvatati, od raznih mackalica lice se vremenom zasiti... pricam iz licnog iskustva jer su mi razne kozmeticarke i razni preparati skoro unistili lice, al odoh po preporuci drugarice na pregled pre nekoliko god i sad mi je lice super.........
 
Ivano Destroyer:
Bubuljice imam od 8 godine... One su sastavni deo mog zhivota ( i u mnogome utichu na stepen nerviranja u toku dana :cry: )...
Poenta je koristiti 100 razlichitih chuda (za dan/notj/jutro/kasno i rano prepodne/popodne...), stalno se umivati (bar 10 puta dnevno), ne prezhderavati se slatkom i masnom hranom, i ono najbitnije: ne dirati lice rukama (moj najvetji greh)! Takodje je pozheljno ne chapati lice, ali to je u vetjini sluchajeva neizvodljivo... :lol:
Brzog i jevtinog nachina, na zhalost, nema... :mad:

ma ja jedem sve.... cokolade ne bih mogla da se odreknem nikako....... al nerviranje utice dosta.... a iskreno i nedostatak sexa dovodi do pojave bubuljica, kad je sex redovan i lice je cistije, al to je samo jedan od faktora......... ma ne bih da gnjavim, al kakve sam probleme s licem imala, doktorirala sam na temu bubuljica........i ne umivajte se 100 puta na dan, to samo jos vise pospesuje lucenje sebuma....3 puta je sasvim dovoljno... ujutru, onda eventualno posle podne i obavezno uvece........... :wink:
 
micika_bg:
a iskreno i nedostatak sexa dovodi do pojave bubuljica, kad je sex redovan i lice je cistije, al to je samo jedan od faktora.
А зато ја немам бубуљице :lol:

Иначе ово ти и није баш 100% проверено, моја другарица се **** са ким стигне, па опет има чабуље... Не много, али има.
 
ovako... moras otici kod dermatologa... i ja sam imao.. il imam i dalje taj problem.
Prepisace ti nesto (meni neki klinko il tako nesto... xbrend .. al je pomoglo) na bazi alkohola


Uglavnom sve se svodi na sledece:
umivaj se sapunom, i nakon toga stavljaj tahj preparat.
NE CEDI IH.. sama. Ako bas imas neq upadljivu.. odradi to maramicom, i onda se umij i dezinfikuj to mesto.....

ja sada imam barem 60 % manje nego pre...
 
Nemam ih,hvala qrcu,i nikad nisam imala probleme.
Ali kao baxuz,prije svakog sqpa iskochi po jedna. Uvijek. ((((:
I ni u jednoj drugoj situaciji ;pppppppp

Eto..valjda treba koristiti neki dobar tonik i eto.. ;p

Ja koristim preparate zvane hladna voda i dove krema. ;p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top