Конфликт

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nudista

Zainteresovan član
Poruka
415
Имам конфликт веч у браку, други по реду.
Схватио сам да ми се допада отац од моје супруге.
Долазим у конфликт са собом која је лјубав веча.
Мушкарца према жени или мушкарца према мушкарцу?
Преко пет месеци сам у браку (са црнкињом) и још нисмо имали однос, те сам схватио да сам се оженио због нјеног оца.
На коју страну да се одлућим?
 
..i chesto iskrsne ona famozna tema... "ima li strast so prst u boolju?"
ахахаха, сећам се тоге, писало је нешто у фазону 'чачнем па метнем' хахаха, кои краљ, него де си ти, нешто те нема у задње време ... да се ниси ти нама којим случајем заљубишка ... ???
 
W.A.S.P.:
ахахаха, сећам се тоге, писало је нешто у фазону 'чачнем па метнем' хахаха, кои краљ, него де си ти, нешто те нема у задње време ... да се ниси ти нама којим случајем заљубишка ... ???
....da li sam se zaljubishka? chek` chek` da razmislim.... ne. :)
i ima me.... samo shto sam bila na odmoru, pa se nakupilo posla....
....a vikendom sam u sezonskim poslovima - od svih ljudi ti bi trebalo da znash da se sada peche rakija... :) ;)

@tema
ja bih pre yebala crnkinju. iskreno. crno, crno pa roze. :)
 
...da li sam se zaljubishka? chek` chek` da razmislim.... ne.
i ima me.... samo shto sam bila na odmoru, pa se nakupilo posla....
....a vikendom sam u sezonskim poslovima - od svih ljudi ti bi trebalo da znash da se sada peche rakija...
а па то објашњава многе ствари ... а ја сам ракију већ обезбедио :) јабука :)
 
...ovako, mi pechemo i pijemo proshlogodishnju dok pechemo.... raspleteni smo u potpunosti....
пфффффф, ја пијем одма то што испечем ... а најбољи филинг је кад метнем кромпир у жар ... рррррррррр ал то кида, могу тако да смлатим по киле кромпира ...
а расплетени смо ми одавно ...
 
..daj mi da popijem 3 komada i gazim sve pred sobom....
ти мора да си нека ногата ...

Пи Ес: Е маслачак, а јеси ти плава којим случајем ... (мисим ако си ти ово на слици види ти се пелцер шишки па зато питам ... )
 
Nudista:
Имам конфликт веч у браку, други по реду.
Схватио сам да ми се допада отац од моје супруге.
Долазим у конфликт са собом која је лјубав веча.
Мушкарца према жени или мушкарца према мушкарцу?
Преко пет месеци сам у браку (са црнкињом) и још нисмо имали однос, те сам схватио да сам се оженио због нјеног оца.
На коју страну да се одлућим?
Devojke dolaze i odlaze,ali tata je jedan jedini!
 
W.A.S.P.:
ти мора да си нека ногата ...

Пи Ес: Е маслачак, а јеси ти плава којим случајем ... (мисим ако си ти ово на слици види ти се пелцер шишки па зато питам ... )
...sad sam ridja.... pelcer je tudji... :)

a nogata, vala jesam. cale mi je fudbaler.... onda mosh` misliti.... list mi je k`o vidicev.... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top