dan zaljubljenih

  • Začetnik teme sanyasajci
  • Datum pokretanja
sanyasajci:
da li slavite dan zaljubljenih?
kako cete da provedete taj dan?
sta cete voljenoj osobi da poklonite?

Recimo da ne slavimo, ali cemo izaci tog dana, uz konstataciju "Ej, pa danas je dan zaljubljenih!". Od poklona nista... To je u sustini jako komercijalan praznik. A paznja, ljubav i neznost se uvek mogu pokloniti i to je dovoljno.
 
pa devojka mi je bolesna pa cu morati da sedim kod kuce ...... :cry:
a ne bih nista posebno ni slavio. samo bih se osecao mozda za nijansu romantichnije znajuci da je taj dan posvecen nama, zaljubljenima :)
 
Snezna_kraljica:
I ja sam bolesna, ali, kako znam i umem moram se oporaviti za veceras (boli me grlo, ukocio mi se vrat...). (uostalom, nismo se videli 3 dana) I vec mi je bolje! Ljubav cini cuda :wink:

blago tebi ......
mi se nismo videli tri nedelje, zbog gomile povezanih gluposti te ovo te ono ..........
da, ljubav chini chuda... al kako da smanji daljinu od 120km? :cry:
 
Keeper:
blago tebi ......
mi se nismo videli tri nedelje, zbog gomile povezanih gluposti te ovo te ono ..........
da, ljubav chini chuda... al kako da smanji daljinu od 120km? :cry:

A-joj... strasno je to. A mi preko leta nismo zajedno 2 ipo meseca (oupste se nismo videli!) jer on zivi preko 300km dalje od mene, a ovde samo studira (dakle, u drugoj zemlji...). (a kad ode tamo nema kompjuter, tako da samo pricamo telefonom...) Ajde da ne ispadne sad da se takmicim sa tobom ko je u goroj poziciji... 8)

Sinocni izlazak se razlikovao samo po tome sto sam u jednom trenutku rekla "Srecan ti Dan zaljubljenih" a on - "Srecan i tebi!" Eto... Nista posebno...
A juce sam bila sve zdravija kako se priblizavao nas susret, i on se prosto iznenadio kako vise nisam bledunjava, medjutim... Sad me opet boli grlo strasno... Ko mi je kriv...
 

Back
Top