ja sam sokiran

Hahahahaha, treba ih malo baciti u jednu prosečnu srpsku porodicu....Tada bi bar naučili da se raduju.
Sećam se kad sam jednom otišla sa mamom u prodavnicu i ona mi kupila novi escajg, Bože ja sam se tako radovala novoj kutlači...tek kad sam shvatila čemu se ja tako radujem, uhvatio me neki blesavi smeh :lol: ...Ma ima svašta, ovo ti je razmaženo do bola, i iako sam protiv toga da se deca tuku, ova mi bude želju da ih tučem kaišem po goloj guzici...
 
Nekad roditelji decu i previse razmaze....svako svom detetu zeli da pruzi najbolje sto moze,ali treba i ono za nesto da se potrudi.Ko ne mora ni za sta da se trudi,moze da se ponasa kako zeli pa da ima sve i to sve prihvata ne kao neku priveligiju,srecu<vec kao najobicniju realnost i zeli jos.U sustini ja nisam neka stroga majka,cak bih pre mogla reci da sam popustljiva,ali ramazenu decu ne volim.i sve moze moje dete da bude<i lenjo,bezobrazbno,itd,samo ne neko razmazeno derle,koje ce kasnije postati nesposoban covek.
 
pazi i te matorce...umesto da im koope neki cupe....oni im poklone auto za sredovečne američke domaćice......nedopustivo.....ona sa prvog klipa je extra antipatična...... a klipovi mogu da posluže i za porooku..... "koristite kondom"..............
 
Hellen:
Их, бре, Ацо, ТИ се нашо позван да коментаришеш???

Hellen ja jam 7 godina isao tako 90 tih godina u osnovnu skolu u centar grada sa periferije. Guzvao se od 2 razreda po autobusima. A kakve su guzve bile e o tome mogu nasiroko da pricam. Pa se jos desavalo da me onako malog izbace iz autobusa da bi stariji imali mesta pa umesno sat putujem 2 sata kuci. PORED 3 LOKALNE SKOLE U KRAJU. Ali su moji smislili da ja treba da idem u elitnu skolu. I niko me nije pitao kako mi je, niti me iko pitao da li mi je lepo, niti me iko pitao kako je to voziti se gsp-om po onim guzvama i u ono vreme. Taksi je bio misaona imenica i ako su moji roditelji imali para. E pa vidis mogu da ih komentarisem. Ja ne kontam ni kad neko ne moze da prepesaci 1 autobusku stanicu nego ceka autobus pola sata za tih 300 metara. Vidis ja sam danas presrecan sto GSP radi kako radi, jer se secam kako je radio i to veoma dobro tamo 92 93 94 95....a neki nisu zadvoljni ni kolima od 100 000 dolara.
 
Да, да, сећамо се те тужне приче...и саосећамо са твојом жртвом.


Е, а замисли, овој малој купили црвееени ауто, а нико је није питао да ли она жели баш црвени... Верујем да, са својим горким искуством из елитне школе, можеш да разумеш какву патњу је она осетила кад је видела тај грозни црвени ауто!
 
Hellen:
Да, да, сећамо се те тужне приче...и саосећамо са твојом жртвом.


Е, а замисли, овој малој купили црвееени ауто, а нико је није питао да ли она жели баш црвени... Верујем да, са својим горким искуством из елитне школе, можеш да разумеш какву патњу је она осетила кад је видела тај грозни црвени ауто!

ma **** bi joj ja mamu
bacio bi je u neko selo, ma da mogu vratio bi je u srbiju 90 tih i dao joj da ide u drugi kraj grada u skolu autobusima i tramvajima, pa bi se posle u dupe udarala za ficu mamicu joj balavu
 
Кучка капиталистичка!
Верујем да би јој јебо маму, и бабу, и течу....само да неко од њих оће...
Јесте, и дао би јој татицу који плаћа своме чеду да сваку годину студија студира по 10 година и још приде му обезбеђује разрађену ординацију? Па нек се она мало пати ко сва деца у Србији!!!
 
Hellen:
Кучка капиталистичка!
Верујем да би јој јебо маму, и бабу, и течу....само да неко од њих оће...
Јесте, и дао би јој татицу који плаћа своме чеду да сваку годину студија студира по 10 година и још приде му обезбеђује разрађену ординацију? Па нек се она мало пати ко сва деца у Србији!!!

helen suzdrzacu se suzdrazacu se da ti ne kazem par reci
 
i jos nesto moj otac je sam izabrao put koji ga je doveo gde je danas u odnosu na svoju decu. to ga niko ziv nije terao. ali ovo nije tema o meni niti mom ocu ali kad si vec to pokrenula da ti odgovorim.
 
ОК, Ацо, ово је једна од ретких тема где не давиш својом тужном причом о томе како си жртва родитеља и породице... Испоштоваћу то, да мало и ми данемо душом!

Али, паралела ипак постоји - твоје пренемагање око твојих проблема већини делује управо овако како теби делује пренемагање ових размажених цурица! Зато сам те споменула!

А сад одох са теме, да не кварим. :)
 

Back
Top