Hrvatski umire

ljuta_mamba:
a tek psovke....kad bi ameru preveo jednu od onih socnih psovki,frapirao bi se,pao u nesvest...a kad bi se osvestio azvao bi policiju da hapse i vode u ludaru tog koji bi to rekao....:):):):)

ee tu se slazem..mada su nam ameri sto se psovki tice jos i najblizi....kada sam ja u njemacku dosla..umirala sam od smijeha na njihove psovke..a kada sam im par nasih prevela..zgrazavali su se..

kod njih ti je najveca uvreda nekome reci da je supak...ili da moze sam da se ebe u koljeno...hehehe..zamisli kazes nekome kod nas..ma daj bre idiote ebi se u koljeno...hahaha...zbilja da puknes,, :roll:
 
Šta ti je to dojebnik leba ti :) :)

Ja sam čuo samo za ono što je rekao bora čorba- nježnik, tvrdnik :lol: :lol:

imam krasan tvrdnik, ponosim se njime,
Srbi kažu q***, tak je ružno ime :lol: :lol:
Nježnik q*** slično, za oplodnju služi,
al je q***obično malko duži! :lol:


neki dan čujem reč skladatelj... reko šta li je to... ja pomislio režiser :) kad ono ispade kompozitor :)

a najbolje je bilo za vreme tudjmana, nisu govorili sport, nego Šport, sad opet svi kažu sport... :)

cd rezač- cd pržilica :)
fotokopija-preslik :)
 
otkacena slavonka:
ma tak mi svejedno...samo daj.. :wink:
...eh ti bi bas sad..necu da te kvarim...jos si nevina...tamo kod vas u dojčlandu ...ne bi ni razumijeli takve rijeci... a da ne kazem par slozenica tih rijeci oliti ga psovki..ti si fina odgojena po evropskom..jes da tu kod nas u Aljmasu samo komarice bodu...
 
ilkebgd:
Šta ti je to dojebnik leba ti :) :)

Ja sam čuo samo za ono što je rekao bora čorba- nježnik, tvrdnik :lol: :lol:

imam krasan tvrdnik, ponosim se njime,
Srbi kažu q***, tak je ružno ime :lol: :lol:
Nježnik q*** slično, za oplodnju služi,
al je q***obično malko duži! :lol:


neki dan čujem reč skladatelj... reko šta li je to... ja pomislio režiser :) kad ono ispade kompozitor :)

a najbolje je bilo za vreme tudjmana, nisu govorili sport, nego Šport, sad opet svi kažu sport... :)

cd rezač- cd pržilica :)
fotokopija-preslik :)



hehehe...a tastatura-----tipkovnica...... :wink:
 
viva las vegasos:
.ljudi dovatili smo se cak i pravopisa ..jel to po statutu krstače dozvoljeno.. bas tako dočaravati bogatstvo nasih jezika...da nam jomi ne bi dao svakom po casu ban piva..a?....


ma jok druze,ova tema je koliko toliko "pismena" u odnosu na one pobedicemo ameriku i tako to....mislim,pola od ovih tema je za naucna fantastika,a ova je vise onako,za smirenje zivaca :):)
 
ne ne nemoj Elvise,jos je rano...mozda citaju deca pa se potresu :):):)
sad je to glavna fora u srbiji ovde:) puste neki film,neki krimic bezveze a gore u cosku u crvenom kruzicu napisu breoj godina tj uzrasta isposd kojeg film nije dozvoljen...pa recimo odvale 16,15,12
 

Back
Top