Velja: Narkomane sijaju ti oci! pa canak je javno priznao da smrce!

4C4:
Da ste na kostresovom mestu da li biste se potukli? e ste gledali duel u cetvrtak? ja bi mu ... mamu brate!

Гледао сам само инсерт на "утиску недеље" који сам одгледао јер је учествовао Ристивојевић из ДСС-а који је био више него ГЕНИЈАЛАН (такође бих рекао по акценту да је из Војводине).

И стварно Костреш ем је мало зрикав, ем му стварно необично сијају очи, тако да сигурно узима нешто..... 8-)
 
KoscheiBesmertnii:
Није болесник... то је типично за Бугаре... тако су нам и код Једрена, ако се добро сећам!?

Па да: храбро ножем у леђа......... шљам кукавички увек остаје шљам кукавички......можда је овај неки Бугараш - такве је књаз Милош у једном периоду насељавао у околини Бг......
 
eremita:
Па да: храбро ножем у леђа......... шљам кукавички увек остаје шљам кукавички......можда је овај неки Бугараш - такве је књаз Милош у једном периоду насељавао у околини Бг......
Погледај шта му пише под Локација...
 
KoscheiBesmertnii:
Погледај шта му пише под Локација...

Јао,,,,,,,нисам обратио пажњу - значи Шиптарчина....... 8-)

А погледај, молим те, ОВУ РЕАКЦИЈУ АУТОНОМАША:




skinute zastave sa prostorija ns u kuliTanjug - Pre 18 sati

BEOGRAD - Nova Srbija saopštila je da su jutros sa prostorija te stranke u Kuli skinute stranačka i zastava države Srbije, zbog čega ta partija zahteva hitnu policijsku istragu.

Kako je istaknuto u saopštenju, predsednik Opštinskog odbora NS u Kuli Nađ Ištvan podneo je prijavu policiji, "zahtevajući hitnu istragu povodom ovog antidržavnog čina".
 
crow:
a znachi ovako izgleda debil koji se lozi na velju?!

Не ти си дебил који се ложи на Костреша.

Веља јесте био неумерен и дозволио је да га Костреш без иједног аргумента победи у вербалном дуелу. А Костреш је морална наказа која би нас све продала само да себи и дечку може да плати летовање на Балију.

ПС Концесија за аутопут Хоргош-Пожега је најбоља ствар која се десила у Србији 2007 године.
 
Kostres je lepo rekao staru narodnu mudrost da se ne treba spustati na budalin nivo pa je lepo sa osmehom gledao histaricni ispad seoske dzukele iako mi je uvek bio antipatican i smotan sa tom poslednjom recenicom je propisno spustio vasarsku lopuzu i jos ga je naveo da iskaze sav svoj primitivizam po ko zna koji put ,a ovi sto se dive Ilicu mora da imaju jos gore kucno vaspitanje od njega ne smem ni da pomislim kakav je tek nivo komunikacije i kulture u njihovim domovima .
 
KoscheiBesmertnii:
Погледај шта му пише под Локација...


opet svaka cast koshei....a ovaj mita me uplasio i iznenadio

dry-suva
mountain-planina
suva planina
suva planina se prostira blizyu granice a bugarskom,ispod su varosi babusnica i gadzin han,koliko se secam ovako iz atlasa za osnovnu skolu,znaci u pravu je kosha...covek je bugaras,tako da i noz u ledja nije cudna reakcija od njega :):):)

a ti i me mito uplasio i zbunio kad sam cuo da su siptari stigli skroz do leskovca. :shock: ..bogami jesi...a mi ovde sedimo dokoni ovako :D :D
 
eremita:
Јао,,,,,,,нисам обратио пажњу - значи Шиптарчина....... 8-)

А погледај, молим те, ОВУ РЕАКЦИЈУ АУТОНОМАША:




skinute zastave sa prostorija ns u kuliTanjug - Pre 18 sati

BEOGRAD - Nova Srbija saopštila je da su jutros sa prostorija te stranke u Kuli skinute stranačka i zastava države Srbije, zbog čega ta partija zahteva hitnu policijsku istragu.

Kako je istaknuto u saopštenju, predsednik Opštinskog odbora NS u Kuli Nađ Ištvan podneo je prijavu policiji, "zahtevajući hitnu istragu povodom ovog antidržavnog čina".
Tebi mama Siiptarka a tata Ciganin...A ti si patriota,obicno su umne nekaze ko ti velike patriote....
 
svetolik trpkovic:
Kostres je lepo rekao staru narodnu mudrost da se ne treba spustati na budalin nivo pa je lepo sa osmehom gledao histaricni ispad seoske dzukele iako mi je uvek bio antipatican i smotan sa tom poslednjom recenicom je propisno spustio vasarsku lopuzu i jos ga je naveo da iskaze sav svoj primitivizam po ko zna koji put ,a ovi sto se dive Ilicu mora da imaju jos gore kucno vaspitanje od njega ne smem ni da pomislim kakav je tek nivo komunikacije i kulture u njihovim domovima .

Па то и ја кажем, Веља је изгубио добијену битку захваљујући Костршовој перфидности. Тј Костреш је показао колико је добар манипулатор и политичар али и колико га брига за интересе грађана оног тренутка када је почео да пљује по концесији за аутопут Хоргош - Пожега.
 
ljuta_mamba:
opet svaka cast koshei....a ovaj mita me uplasio i iznenadio

dry-suva
mountain-planina
suva planina
suva planina se prostira blizyu granice a bugarskom,ispod su varosi babusnica i gadzin han,koliko se secam ovako iz atlasa za osnovnu skolu,znaci u pravu je kosha...covek je bugaras,tako da i noz u ledja nije cudna reakcija od njega :):):)

a ti i me mito uplasio i zbunio kad sam cuo da su siptari stigli skroz do leskovca. :shock: ..bogami jesi...a mi ovde sedimo dokoni ovako :D :D

Боље се распитај о ситуацији у Лесквцу, Врању.....итд.итд. 8-)
 
svetolik trpkovic:
Kostres je lepo rekao staru narodnu mudrost da se ne treba spustati na budalin nivo pa je lepo sa osmehom gledao histaricni ispad seoske dzukele iako mi je uvek bio antipatican i smotan sa tom poslednjom recenicom je propisno spustio vasarsku lopuzu i jos ga je naveo da iskaze sav svoj primitivizam po ko zna koji put ,a ovi sto se dive Ilicu mora da imaju jos gore kucno vaspitanje od njega ne smem ni da pomislim kakav je tek nivo komunikacije i kulture u njihovim domovima .

Доћи ће и тај дан, дан Де......... тј. ДАН ЗА ГЛАСАЊЕ....... и тада ће све већ једном бити разрешено..... :roll:
 

Back
Top