Fudbalski klub Sutjeska

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Znam da je ova tema vise za Sport i Fudbal ali sa obzirom da tamo ima mnogo tema i malo ljudi zna za Sutjesku odatle postavljam ovu temu ovdje.
sta mislite o ovom timu?uopste,mislim da je dobar tim ,ali ima velike finansijske probleme i ne promisljeno prodaje igrace,a ne kupuje ih pametno niti dijele pare inteligentno.
 
sutjeska do sada nijednu utakmicu nije dobila na prvenstvu i nalazi se u strasnim fin. problemima.obecane pomoci od drzave i opstine naravno da nema,dok je prije nekolke nedelje predsjednik opstine cak rekao da sutjesku treba ugasiti i osnovati neki drugi klub,i tako unistiti ekipu koja postoji od pocetka 20-ih godina proslog vijeka (inace tada se ekipa zvala obilic).
 
smijeniti predsjednika opstine i izabrati lokalnu vlast koja ce stati iza kluba.mislim da je sramota da niksic,kao drugi grad po velicini u cg ima samo jedan klub u prvo ligi koji ce,ako ovako nastavi,ubrzo postati drugoligas.i naravno,ono sto ceka sve klubove-privatizovati ga.ali ugasiti nikad,jer je to ipak institucija koja postoji vec 80 i vise godina
 
...sramota je to sto sutjeska vec 80 godina(tacno 80 godina)ima isti znak,nista se nije promijenilo u tom polju.Cak i iste dresove!Dobro de, imaju i Partizan i Zvezda,ali Partizanov i Zvezdin logo je sasvim uredu(sem ona petokraka,a Jugoslavija se raspala u sto komada).Zeta je nekoliko puta mijenjala ima(Napredak,Danica itd)a cini mi se i logo.
Koji logo vi predlazete?
 
nije potrebno menjati amblem... druge stvari, kao sto kazes npr. dresove, treba promeniti, malo modernizovati..... al nije ni u tome poenta..... treba igracima pruziti bolje uslove za treninge, kvalitetne pripreme, ma ima gomila stvari......
 

Back
Top