Saljite besplatne SMS sa interneta na mobilni

he he dobar si i tako skuplas kredit kad ukucaju tvoj broj 381638820296. E narode ne morate da kucate taj broj nije obavezno a on je to stavio kako bi zaradjivao kredit. Kad se jedan registruje na njegov broj zaradi 100K a kad sakupi recimo oko 40 000 K salju mu mobilni tel od 200 evra kao poklon. Opasan i moguce je da mu malo fali ali posle ove moje poruke verovatno ce mu zauvek malo faliti ha ha
 
Vidi se da je ovo Srbija.. Prvo: Kada upisete tamo gde pise ,,i was referred by (mobile number)" 381638820296, ja dobijem 100K, a vi nista time ne gubite.. A kad ne bi to napisali isto bi se registrovali samo sto ja ne bih dobio 100K.. Naravno vama ne bi trebalo da bude problem da upisete moj broj, ali s obzirom da smo tipicni Balkanci, necete ga upisati jer naravno sto to uraditi ako nemate koristi od toga!!! Svaka cast BRAVO
 
Malo mi Fali:
Ovo je moguce preko www.mobik.com. Idite na Join in. Jedini problem je kada dodjete do dela gde pise ,,I was referred by" tu otkucajte 381638820296 i nastavite registraciju do kraja. Uzivajte u besplatnim SMS-ovima:). Ukoliko imate nekih problema rado cu vam izaci u susret.


e necu da ukucam nista taj servis neradi probam da saljem preko njega t nece sabanski je nema sta
 
Sto smo mi Srbi pakosni ? Nemora da drugi ima koristi ako je sam nemas. To ti dodje kao ono "nek komsiji crkne krava" pa i ako ja nemam koristi od toga. Ja cu se uclaniti pa i ako servis neradi samo sad nemam vremena da se zezam s tim. Nek dobije covek mob od 200 eura ako mu ga neko da dzabe. Ja mu iskreno zelim ali neverujem da danas ima ista dzabe. Pozz
 
jerotije:
Sto smo mi Srbi pakosni ? Nemora da drugi ima koristi ako je sam nemas. To ti dodje kao ono "nek komsiji crkne krava" pa i ako ja nemam koristi od toga. Ja cu se uclaniti pa i ako servis neradi samo sad nemam vremena da se zezam s tim. Nek dobije covek mob od 200 eura ako mu ga neko da dzabe. Ja mu iskreno zelim ali neverujem da danas ima ista dzabe. Pozz

hvala na podrsci. Pozz
 
Pozdrav svima, pa to je dobro sto momak skuplja nekakve poene i veruje da ce eventualno skupiti za mob.aparat... Sa zadovoljstvom sam pri registraciji ukucao njegov broj i prijavio drustvu da to isto ucine! Pa da nije te (njegove) informacije ne bih se dopisivao preko GPRS-a sa prijateljem iz Atine i Berlina za svega 40 para, zato HVALA NA INFORMACIJI i nadam se da ces doci do tog telefona...
 
AGvuja:
Pozdrav svima, pa to je dobro sto momak skuplja nekakve poene i veruje da ce eventualno skupiti za mob.aparat... Sa zadovoljstvom sam pri registraciji ukucao njegov broj i prijavio drustvu da to isto ucine! Pa da nije te (njegove) informacije ne bih se dopisivao preko GPRS-a sa prijateljem iz Atine i Berlina za svega 40 para, zato HVALA NA INFORMACIJI i nadam se da ces doci do tog telefona...

Nema na cemu, hvala i tebi na pomoci.
 

Back
Top