сајбер конфликти

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Драге колеге форумаши и драге колеге форумашице не могу да не приметим да се у последње време (прецизније од кад је почела киша) дешава све више сајбер шорки ...
Нон стоп се неко са неким качи на свим могућим подфорумима и онда неко стране на страну једног , неко на страну другог и настане ... свашта ...

Одувек је постојао сукоб мишљења на овом форуму (поготово на пдф политика, тамо ако још једном зађем убићу некога мајке ми) али чини ми се да су сада ти конфликти у зениту ...

Шта мислите, шта је узрок ове појаве ???
 
Slushaj ti nedokazni stvore, shta je tebe briga sho se neko svadza, ti si nashao da ispravljash krive Drine..shta ti mislish kos i ti !!! :evil:
Sad cesh josh i meni zalijepiti etiketu da sam nervozna ili da sam ne daj Boze od onih ludaka na koje vrijeme utiche da uzmu motornu testeru i odu u shumu sjeci drva
Ko je nervozan...chuj ja nervozna

:smile:

P.S. Politiku ne bi trebalo vezati za vremensku prognozu, poshto mi se chini da je tamo umjerena do znatna grmljavina 00-24
 
Gljiva zjalelovka:
Slushaj ti nedokazni stvore, shta je tebe briga sho se neko svadza, ti si nashao da ispravljash krive Drine..shta ti mislish kos i ti !!! :evil:
Sad cesh josh i meni zalijepiti etiketu da sam nervozna ili da sam ne daj Boze od onih ludaka na koje vrijeme utiche da uzmu motornu testeru i odu u shumu sjeci drva
Ko je nervozan...chuj ja nervozna

:smile:

P.S. Politiku ne bi trebalo vezati za vremensku prognozu, poshto mi se chini da je tamo umjerena do znatna grmljavina 00-24
Ne. Ti nisi nervozna.Uopste.Ja ne znam ko bi nesto tako mogao i da pomisli.
Disati ravnomerno: udah1,2,3,izdah1,2,3,4,5,6. :grin:
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колеге форумашице не могу да не приметим да се у последње време (прецизније од кад је почела киша) дешава све више сајбер шорки ...
Нон стоп се неко са неким качи на свим могућим подфорумима и онда неко стране на страну једног , неко на страну другог и настане ... свашта ...

Одувек је постојао сукоб мишљења на овом форуму (поготово на пдф политика, тамо ако још једном зађем убићу некога мајке ми) али чини ми се да су сада ти конфликти у зениту ...

Шта мислите, шта је узрок ове појаве ???
Burazeru,batali ti politiku!Sto se vatas jalove rabote,uzivaj bre u zivotu!Znas onu od Djure i mornara:"...u zivotu samo uzivaj,od zivota samo uzimaj...jer jos si mlad,jar jos si mlad..." 8-)
 
@банши - види како сам разуман и толератан за разлику од вас
@ЛПхоклица - врло могуће, оће то да утиче на ментално стање људи
@газела - јесте за расправу али прозивање је друга ствар
@николасандер - не брини се лафе, не залазим ја више тамо, расправа са тим људима ми је испод части
@белфабио - које црно загревање ...
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колеге форумашице не могу да не приметим да се у последње време (прецизније од кад је почела киша) дешава све више сајбер шорки ...
Нон стоп се неко са неким качи на свим могућим подфорумима и онда неко стране на страну једног , неко на страну другог и настане ... свашта ...

Одувек је постојао сукоб мишљења на овом форуму (поготово на пдф политика, тамо ако још једном зађем убићу некога мајке ми) али чини ми се да су сада ти конфликти у зениту ...

Шта мислите, шта је узрок ове појаве ???

mislim da si sve rekao boldovanim :lol:
 
ma ja mislim da je za to kriv uticaj bifurkacije Patagonaca u odnosu na oscilacije Eskima i kako to zajedno utice na globalno otopljavanje kao i uticaj kisne gliste na zube nilskog konja....
ценим да си ово хтео да кажеш ...
'дубоко пордручије ниског ваздушног притиска које се креће од запада према уралу захватиће ноћас наше крејеве'
trtmilijkaes1.gif


Е па ново време другово доноси са собом и нове задатке
kolce.gif


Е сад се ту поставља друго питање, да ли смо неурозни зато што пада киша или зато што сммо у кући ... ??? или је можда киша нервозна зато што смо у кући ...

Е ево данас лепо време контам да ће сада сви да се помире ... осим они ретарди са политике ...
violent5.gif


@wasp nema potrebe da mi persiras nisam mnogo starija od tebe
Ја реко да будем културан ...
smil443d18ac58289.gif
 
Ne znam... ako neko hoce samnom da se kachi, uglavnom isqliram... jer me ne zanimaju takve gluposti...
Na pdf Politika sam jednom svratila, tema o mrznji Hrvata prema Srbima... ja napishem da imam par ortaka koji su mi super prijatelji, a Hrvati su.. nikada se nismo ni mrzeli, niti svadjali... skroz su mi cool... prochitam dva posta posvecena meni i mom postu... hmmm... ne vracam se ja tamo... nikada vishe...
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колеге форумашице не могу да не приметим да се у последње време (прецизније од кад је почела киша) дешава све више сајбер шорки ...
Нон стоп се неко са неким качи на свим могућим подфорумима и онда неко стране на страну једног , неко на страну другог и настане ... свашта ...

Одувек је постојао сукоб мишљења на овом форуму (поготово на пдф политика, тамо ако још једном зађем убићу некога мајке ми) али чини ми се да су сада ти конфликти у зениту ...

Шта мислите, шта је узрок ове појаве ???

Nije mene bilo na forumu pa zato.
 

Back
Top