mtv vma 2007

iwan88

Primećen član
Poruka
596
Veceras se Video Music Awards dodeljuju u Las Vegasu.

Za najbolju pevacicu nominovane su: Beyonce, Rihanna, Fergie, Amy Winehouse i Nelly Furtado.
Za najboljeg pevaca nominovani su: Justin Timberlake, Akon, Robin Thicke, Kanye West i T.I.
Za najbolju grupu: Linkin Park, Fall Out Boy, Gym Class Heroes, White Stripes i Maroon 5

Za najbolji spot: Beyonce "Irreplaceable", Justice "D.A.N.C.E.", Rihanna "Umbrella", Justin Timberlake "What Goes Around...Comes Around", Kanye West "Stronger" i Amy Winehouse "Rehab"
.

itd.

Hocete li gledati? Ko su vasi favoriti?
 
Pevacica - Amy Winehouse
Pevac - Niko :evil:
Grupa - White Stripes (iako znam da ce LP da pobedi!!!) :evil:
Spot - Nijedan (izbor je uzas) :evil:

Necu da gledam jer nece biti nista zanimljivo!!! :twisted: :sad:
 
Pevacica - Beyonce ili Amy Winehouse
Pevac - :shock: :-| ... aj Justin ... od ovih je bolji ...
Grupa - Linkin' park
Spot - Beyonce - Irreplacable


Naravno da cu da gledam .. nastupice Britney posle toliko vremena ... jedva cekam da je vidim , bice perfect ... Gimme , gimme more , gimme more , gimme more , the comeback of the princess ...
8) :-o :o
 
pevacica: Rihanna (najprodavaniji album od svih navedenih ovde)
pevac: e ovde je gusto...akon ili timberlake...neko od njih dvojice sigurno,mada ni kanyeja ne bih iskljucio
grupa: maroon 5 definitivno
spot: gusto,ne bih nijedan izvajao...
 
Jedino sto vredi ovde je White Stripes.
Nije MTV vise ono sto je bio...
Sada je teska, teska jbn industrija.
Nekada su na MTV-u 80-ih bili Dire Straits, Billy Idol, 90-ih Nirvana, Pearl Jam...
Danas ?!
 
i... kako vam se cini?

Gledao sam na MTV Adria i prilicno sam razocaran. Prvo ono dvoje sto kao prevode, mislim da ljudi koji ostaju tako kasno da gledaju stvari kao sto je VMA znaju engleski dovoljno da sami razumeju o cemu se radi a oni su mi samo smetali da cujem sta pricaju ljudi u Las Vegasu. Onda one reklame po 10 minuta, ne znam da li je to bilo neophodno. Sam show je OK ali sam ocekivao da ce vise pevati na bini. Nastup Chris Brown-a je bio EXTRA! Gledao sam od 2 do 4 i bilo mi je dosadno pa sam zaspao...
 
Strasno na sta ono lici!!! Fuj!!!Kao nasa estrada,majke mi.... :evil:
Svi izvestaceni, sve je nekako namontirano, nema veze s muzikom....koliko sam mogla da vidim...nakon izvodjenja su komentarisali kako se ko obukao....strasno....samo ne znam sta je Janet Jackson trazila tamo :? :roll:
Najgori mentoli su ucestvovali, odvratno u svakom smislu....VMA je nekada i znacio nesto..ovo sada...STRAHOTA!!!
 

Back
Top