kad idem u wc>>

perdza

Obećava
Poruka
96
pomoc !!!!!!!

kad idem u wc na malu nuzdu pisam krv sa vremena na vreme to je pocelo pre dva dana usput sam imao temperaturu.

danas temperatura me prosla a i dalje je krv pred kraj urniranja i pece me malo.

sta da radim ?DAJTE SAVET NEKI!!!!!
 
Postoji dezurna sluba.
Uzmi bocicu ,ispiski se, odnesi u prvu privatnu laboratoriju da ti urade brzo pregled urina, u proseku nalaz se ceka 20tak minuta.
Sa tim nalazom otidji kod lekara.
 
Nista do sutra, pij mnogo vode (Prolom najbolje), caj od persuna ili caja uopste ako nemas od persuna, primiri se i cekaj sutrasnji dan. Sutra ujutro spremi se i idi u apoteku, trazi posudu za uzimanje urina (najbolje ako mozes da izdrzis pre nego sto ujutro odes u WC), daj prvu jutarnju mokracu na analizu (ako ne prvu, onda prvu sledecu koju mozes) i idi kod lekara. Kakve god antibiotike da ti prepise lekar ne uzimaj ih pre nego sto das mokracu na pregled da bi se znalo na sta su (ako postoje) eventualne bakterije osetljive i da bi nalaz bio validan.
A mozda i nemas bakterijsku infeklciju besike, vec ti se pokrenuo pesak, pa zbog toga imas krv i bolove. To ce sve nalaz mokrace ustanoviti. Ne postoji mnogo sto mozes da radis sem nalivanja tecnoscu i - cekanja.
 

Back
Top