SMRT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
KAKO DOZIVLJAVATE SMRT?
Teska tema,znam...potresen sam jos od 8 h..jedan mladi zivot je izgubljen...saznao sam da ima 13 godina..jadna devojka..a dodirnuo sam je...jos je bila toplla...a bila je mrtva...
isla je sa drugaricom kolovozom i udario ju je auto..poginula je na mestu..istrtcao sam iz kuce kada sam cuo udar i krik njene drugarice..lezala je u blatu i vodi ..licem okrenuta ka zemlji...strasno je sto nisam tj, nismo mogli da joj pomognemo....nikad to necu zaboraviti...jedna mladost i jedan zivot ugasen na tvoje oci....onda su je prekrili sa belim carsavom...njena je majka bila tu za 10 min posle nesrece...taj bol se ne moze opisati...
izvinite mi ali jako sam potresen..zao mi je...
 
Jezivo! Znam za jedan slichan sluchaj, nashi kutjni prijatelji
su na slichan nachin izgubili tjerku,
samo shto je u ovom sluchaju - otac izashao na uvidjaj tjerki..

Slika celog tog dana, ta sahrana na kojoj je
sigurno bilo oko 1 000 ljudi.. To ne mozhe da se zaboravi!

Ne mogu ni da pretpostavim kako se osetjash povodom
toga shto si to prozhiveo, ali.. ne znam.. otidji sutra do crkve,
upali svetju. Meni to bar uvek pomogne u takvim "momentima".
 
StoRmyGirl:
Jezivo! Znam za jedan slichan sluchaj, nashi kutjni prijatelji
su na slichan nachin izgubili tjerku,
samo shto je u ovom sluchaju - otac izashao na uvidjaj tjerki..

Slika celog tog dana, ta sahrana na kojoj je
sigurno bilo oko 1 000 ljudi.. To ne mozhe da se zaboravi!

Ne mogu ni da pretpostavim kako se osetjash povodom
toga shto si to prozhiveo, ali.. ne znam.. otidji sutra do crkve,
upali svetju. Meni to bar uvek pomogne u takvim "momentima".
izasao sam danas...nije to bio provod,,to je bilo mucenje..stalno mi je u pameti bila devojka koja je lezala u blatu..mrtva,a topla...
 
Jadna devojka :(
Ali to se svaki dan deshava.... Naravno, na raznim mestima u svetu... nevini i mladi zivoti bivaju oduzeti, a zli ljudi samo nastavljaju da zive... Polako... doci ce i moje vreme...
 
Dragantaur:
KAKO DOZIVLJAVATE SMRT?
Teska tema,znam...potresen sam jos od 8 h..jedan mladi zivot je izgubljen...saznao sam da ima 13 godina..jadna devojka..a dodirnuo sam je...jos je bila toplla...a bila je mrtva...
isla je sa drugaricom kolovozom i udario ju je auto..poginula je na mestu..istrtcao sam iz kuce kada sam cuo udar i krik njene drugarice..lezala je u blatu i vodi ..licem okrenuta ka zemlji...strasno je sto nisam tj, nismo mogli da joj pomognemo....nikad to necu zaboraviti...jedna mladost i jedan zivot ugasen na tvoje oci....onda su je prekrili sa belim carsavom...njena je majka bila tu za 10 min posle nesrece...taj bol se ne moze opisati...
izvinite mi ali jako sam potresen..zao mi je...

Danas jesi sutra nisi... :(

Zato se treba torbati maksimalno i ne opterecivati se glupostima dok ti zivot prolazi...

A sa druge strane NEMA SMRTI - IMA SAMO SEOBA ;)
 
Mumi:
Danas jesi sutra nisi... :(

Zato se treba torbati maksimalno i ne opterecivati se glupostima dok ti zivot prolazi...

A sa druge strane NEMA SMRTI - IMA SAMO SEOBA ;)
u pravu si...samo torbanje je najdivnije sto postoji...
ps..Mislis na seobu Srba? hahahahahha
 
Mislim... sta da kazem. Naravno da nisam ravnodusna kad cujem ovako nesto. A meni je pre par meseci umrla rodjaka (odjednom, nije bila bolesna...) i ostavila sestomesecnu bebu. Imala je 25 god. Uzas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top