NAJSMESNIJI POSLANIK U SKUPSTINI SRBIJE.....??

111ex5.jpg
 
mislim da je pitanje bilo ko je najsmesniji poslanik,tako da ne znam u cemu je problem :roll:

dalje mislim da SVI poslanici moraju da postuju neki kodeks oblacenja i da pristojno izgledaju,a ne da zena od skoro pedeset godina ide u parlament u leopardastoj majici i pletenicama ( ili umecima jos gore). njen aspekt vise odgovara por.no zvezdi iz praskog podzemlja.

Dikan:
Verovatno su Ćićolina i Alesandra Munsolini za tebe bolji izbor jer su poslanice u EU.
ne meni su ogavne obe,ali je alekasandar3 veliki pobozavalac lika i dela alesandre musolini,za tp se njemu obrati.
 
Banshee:
sta god ne mesam se u njene sportske uspehe,ali nije za poslanika.

o da to je ta.

094.jpg

stvarno ne kužim kako te neke stranke nacionalističke mogu biti toliko pokvarene u samoreklami da u svoje redove uvlače glumice i sportašice samo da bi dobile na glasačima

umjesto da stave ljude koji su kroz svoj život pokazali da su vrijedni tog posla kao biznismene koji su unatoč ne ferplej okruženju uspijeli nešto stvoriti u Srbiji i pokazali su se kao sposobni ljudi za ekonomiju

ista stvar s HDZom kad su stavili boksača Filipovića i košarkaša Arapovića :roll:
mada su obojica vrhunski sportaši jedan bio jedan još uvijek jest
šta oni imaju s politikom
helouuu!?!?! :roll:
 
HEBEHA:
Balkan i politika!
Ma, za nas nije nista nego Moharhija. I to sa nekim krvavim tiraninom na celu koji odsjeca glave na gradskim trgovima za neplacanje poreza.
To je nama vrh politike koji smo u stanju da ispostujemo.

slažem se u potpunosti
Vi dovedite onog vašeg i napravite Monarhiju s kraljem na čelu
a mi kloniramo onog našeg Zrinskog i napravimo Monarhij sa banom na čelu
i mirna Bosna :mrgreen:

kakve bre lopovske stranke

ovako dok se kraljevska porodica nakrade možda i nešto nakon toga i uradi za narod

ovako se samo smjenjuju na vlasti i svi samo kradu a retko koji nešto i uradi drugo sem toga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
tokyo:
a šta je sa glumicom iz boljeg života? :mrgreen:

kako se zove reklamna kampanja
Bolji život - SRS :mrgreen:

Pa pričao si o rukometašici. Citat na koji si se nadovezao imao je njenu sliku.
Ja sam ti samo rekao da je ona u KSS ovaj SPS, a to nije nacionalistička stranka.
A Lidija Vukićević se udala za fudbalera Mitra Mrkelu i sa njim ima decu.
Nikad nije bila dobra glumica. Glumila je samo u nekim trash glupostima poput
Žikine Dinastije, a i tu veoma retko pa je vodila Grand Show (to je već deponija kiča i šunda)...
......bla bla bla bla bla.

Sve u svemu ona je nikakva glumica i ne može biti paradigma za bilo šta.
Najviše naših dobrih glumaca je u DS. Ministar kulture je Voja Brajović
(Terminator iz Boljeg života), a tu su i Dragan Nikolić, Milena Dravić,
Sergej Trifunović......jedno 100 najpoznatijih glumaca
 
inagadadavida:
Nema dileme, da je dilema ogromna.......naime, lista smesnih , i tuznih i smesno - tuznih likova u skupstini je ogromna.......skoro svaki od 250 i kusur, moze , bez preterivanja da ponese tu titulu..........

Po mom misljenju , najsmesniju menazeriju u klupama imaju radikali......i to bez premca, iako su se i ostale poslanicke grupe potrudile da dovedu neverovatne likove....... :D :D :D

Elem u ogromnoj konkurenciji, za duzinu prsa, ispred Natase, Ace, derpe Aligrudica, i ostalih,,,,,,,,je gospodjica Viki......!!!!!!


Lidija Vukicevic, nevidjeni biser srBske pameti i elokvencije.....personifikacija mudrosti i pameti........nova zvezda politickog neba....... :D :D :D

http://www.b92.net/info/iz-dubine-duse/izjava.php?ID=198-2682004



Ona je moj favorit, a ko je vas, u cirkusu zvanom "Skupstina Srbije"???

Gde nadje Pavkovića pored tolikih boljih?
 
Dikan:
Pa pričao si o rukometašici. Citat na koji si se nadovezao imao je njenu sliku.
Ja sam ti samo rekao da je ona u KSS ovaj SPS, a to nije nacionalistička stranka.
A Lidija Vukićević se udala za fudbalera Mitra Mrkelu i sa njim ima decu.
Nikad nije bila dobra glumica. Glumila je samo u nekim trash glupostima poput
Žikine Dinastije, a i tu veoma retko pa je vodila Grand Show (to je već deponija kiča i šunda)...
......bla bla bla bla bla.

Sve u svemu ona je nikakva glumica i ne može biti paradigma za bilo šta.
Najviše naših dobrih glumaca je u DS. Ministar kulture je Voja Brajović
(Terminator iz Boljeg života), a tu su i Dragan Nikolić, Milena Dravić,
Sergej Trifunović......jedno 100 najpoznatijih glumaca

Дикане, Дикане......питам се да ли си Дикан или диЛкан, када можеш овакве неистине да напишеш? Којих 100 глумаца је у црвеном ДС - глупост и ЛАЖ! Тамо су само продане душе и они који имају проблем са сопственим идентитетом - а сви од реда су бивше комуњаре и партијски секретари.... и боље ти је а и тим глумцима које си набројао да не почнем да пишем О ЊИМА..... покриј се ушима и ЋУТИ !
 

Back
Top