ne mogu da nadjem.. :(

Na Spensu nema, vec sam pitala.. U Jovinoj isto. Na Spensu su rekli da je nece biti, pripremaju se za sajam.. Videla sam jedan primerak pre nekoliko meseci, sto je nisam tad kupila.. Ali - naci ce se valjda :)

Vecernje novosti?.. Hm.. Probacu, hvala! :)
 
Pa, znaju ljudi sve :) Zato je najbolje pitati, uvek neko nesto zna :)

Moram da uputim drugara na sajam, jer ne mogu sad sama da idem :( A u vezi sa sajmom uopste - uvek ostavljam na sajmovima knjiga mnogo para. A u stvari neke knjige nisu mnogo jeftinije nego u knjizari! Ali dok razgledam sve te knjige, ne mogu da odolim a da ne kupim neku :) I UVEK tada mislim da je sad prilika, sad su jeftnije, ko zna koliko ce kostati.. :)
 
asasello:
Pa, znaju ljudi sve :) Zato je najbolje pitati, uvek neko nesto zna :)

Moram da uputim drugara na sajam, jer ne mogu sad sama da idem :( A u vezi sa sajmom uopste - uvek ostavljam na sajmovima knjiga mnogo para. A u stvari neke knjige nisu mnogo jeftinije nego u knjizari! Ali dok razgledam sve te knjige, ne mogu da odolim a da ne kupim neku :) I UVEK tada mislim da je sad prilika, sad su jeftnije, ko zna koliko ce kostati.. :)
ako budem imao vremena...pogledacu ti ja sutra :)
 
u solarisu na spensu imas samo ovo:

IKC SOLARIS, DOO
Sutjeska 2, 21121 Novi Sad
(381 21) 6624-387 tel/fax
office@solaris.selfip.net
CENOVNIK IZDANJA
Izabrana dela Borislava Pekića:
1. Borislav Pekić - Uspenje i sunovrat Ikara Gubelkijana / Odbrana i poslednji dani, 486.00
2. Borislav Pekić - Kako upokojiti vampira, 648.00
3. Borislav Pekić - Hodočašće Arsenija Njegovana, 378.00
4. Borislav Pekić - Godine koje su pojeli skakavci 1-3, 2700.00
5. Borislav Pekić - Sabrana pisma iz tuđine, 756.00
6. Borislav Pekić - 1999, 972,00
7. Borislav Pekić - Vreme čuda, 891,00
8. Borislav Pekić - Atlantida, 1296,00
9. Borislav Pekić - Sentimentalna povest Britanskog carstva, 972,00
Iz zaostavštine Borislava Pekića
1. Borislav Pekić - Političke sveske, 486.00
2. Borislav Pekić - Korespondencija kao život (prepiska sa prijateljima 1965-1986), 864.00
3. Borislav Pekić - Korespondencija kao život (pisma Ljiljani), 864.00
4. Borislav Pekić - Roboti i sablasti, 1080,00
 
@jacques Hvala ti lepo! Zadovoljila bih se i Vremenom cuda (sjajna knjiga) da nisam citala Besnilo i da ne znam da bi se ta knjiga svidela prijatelju.. U stvari, prevodim Besnilo sad, tako da bi mi bilo jos draze da mu ga poklonim, ali sta da se radi :) Moracu valjda da sacekam :)

Volim da poklanjam knjige.. i da ih dobijam :D
 

Back
Top