биг хед

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Не тај хед фокторе

Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице (има и изузетака које ми нису драге а оне ће се саме препознати) да ли мислите да величина главе утиче на квалитет оралног секса ?

Ја мислим да утиче иако ми није нека баш главата дунула ...
 
W.A.S.P.:
Не тај хед фокторе

Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице (има и изузетака које ми нису драге а оне ће се саме препознати) да ли мислите да величина главе утиче на квалитет оралног секса ?

Ја мислим да утиче иако ми није нека баш главата дунула ...
bolje da duvas travu...smislio bi neko pametnije pitanje...a sada odgovor na gore pomenuto..velicina glave utice ako pusis slonu..jeli WASP,imas li velika usta na maloj glavi?
 
... јбт прозивам се са гљиваром ... на шта сам спао, дефинитвно полако али сигурно напуштам овај форум ...
 
kako si pogodio da se bavim proizvodnjom gljiva?..i to bukovaca...nego imam ja i one koje rade pa ako oces malo da tripujes malo..a da znas da se one NE PUSE vec hasaju za dorucak,a glava ti posle ko u SLONA
 
kako si pogodio da se bavim proizvodnjom gljiva?..i to bukovaca...nego imam ja i one koje rade pa ako oces malo da tripujes malo..a da znas da se one NE PUSE vec hasaju za dorucak,a glava ti posle ko u SLONA
знам много више него што мислиш ај сад ми лепо сиђи с оне ствари молим те, много стискаш
 
Dragantaur:
mali nacista se ljuti...a i ne bi voleo da me sretnes..
d014.gif
 

Back
Top