Srpska vojska na Kosmetu???

Stvarnost i Iskrenost

Zainteresovan član
Poruka
482
Juce je drzavni sekretar za Kosovo i Metohiju Dusan Prorokovic,izjavio da ukoliko Kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost Srbija ce poslati vojsku na Kosovu i Metohiji.

Ja mislim da je bilo krajnje vreme da se ovo kaze.Jer kad Albanski separatisti prete da moze doci do nemira ukoliko ne dobiju nezavisnost.Ja mislim da je legitimno pravo jedne suverene drzave da brani svoj teritorijalni integritet,pa makar i vojnom silom.Jer kad mogu Amerikanci sirom sveta da preuzimaju preventivne mere i kao da se bore protiv terorista.A sto ne bi mogli mi na svojoj teritoriji,da zastitimo suverenitet?

Sta mislite da li je ovo realno i da li se stvarno moze desiti?
 
Према Уставу Србије - према свим важећим међународним прописима - Србија би МОРАЛА да реагује војном силом...

Међутим, с обзиром да знамо КО нам је Председник Србије и КО нам је Министар одбране - ОД ТОГА НЕМА НИШТА!
 
eremita:
Према Уставу Србије - према свим важећим међународним прописима - Србија би МОРАЛА да реагује војном силом...

Међутим, с обзиром да знамо КО нам је Председник Србије и КО нам је Министар одбране - ОД ТОГА НЕМА НИШТА!

Само нешто да разјаснимо :

Јеси ли мислио на Министра војске и спорта ???

Јеси ли мислио да Понош треба да изда наредбу а Тадићи да је одобри и потпише ???
 
mar_comm:
Само нешто да разјаснимо :

Јеси ли мислио на Министра војске и спорта ???

Јеси ли мислио да Понош треба да изда наредбу а Тадићи да је одобри и потпише ???

Не, мислио сам на Тадића и Шутановца...... 8-)
 
bas cudna stvar, ima pravo prema zakonu, prema svim medjunarodnim propisima,prema bla... bla... bla... a ovamo ne sme... jer prema svim tim propisima drzava koja pokusava da napravi etnicko ciscenje na svojoj teritoriji jednog naroda gubi sva prava nad tom istom teritorijom.
inace ajde zamislite da posaljete 10.000 policajaca koji bi dosli na kosovo protiv volje naroda kosova, i sta mislite koliko bi trupa kfor-a bilo potrebno da cuva tih 10.000 policajaca, koji bi se odmah qrcili po kosovu, kao oni dosli da uvedu red i sl. a zna se kakav je njihov "red" [slican nekih predlozima ovih patrijote bre ovde] jedno 50.000 garant. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
bas cudna stvar, ima pravo prema zakonu, prema svim medjunarodnim propisima,prema bla... bla... bla... a ovamo ne sme... jer prema svim tim propisima drzava koja pokusava da napravi etnicko ciscenje na svojoj teritoriji jednog naroda gubi sva prava nad tom istom teritorijom.
inace ajde zamislite da posaljete 10.000 policajaca koji bi dosli na kosovo protiv volje naroda kosova, i sta mislite koliko bi trupa kfor-a bilo potrebno da cuva tih 10.000 policajaca, koji bi se odmah qrcili po kosovu, kao oni dosli da uvedu red i sl. a zna se kakav je njihov "red" [slican nekih predlozima ovih patrijote bre ovde] jedno 50.000 garant. :lol: :lol: :lol: :lol:
.pa buduci da nasi idu cak do Afganistana..zasto ne bi i tamo kod Vas na Kosovo.....to bi bilo najbolje rijesenje....slazes se...
 
adem_ks:
bas cudna stvar, ima pravo prema zakonu, prema svim medjunarodnim propisima,prema bla... bla... bla... a ovamo ne sme... jer prema svim tim propisima drzava koja pokusava da napravi etnicko ciscenje na svojoj teritoriji jednog naroda gubi sva prava nad tom istom teritorijom.
inace ajde zamislite da posaljete 10.000 policajaca koji bi dosli na kosovo protiv volje naroda kosova, i sta mislite koliko bi trupa kfor-a bilo potrebno da cuva tih 10.000 policajaca, koji bi se odmah qrcili po kosovu, kao oni dosli da uvedu red i sl. a zna se kakav je njihov "red" [slican nekih predlozima ovih patrijote bre ovde] jedno 50.000 garant. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti bre Adem kao da zivis u nekom drugom svetu i u nekom drugom vremenu,pa Kosmet je deo Srbije bio,sad je i uvek ce ostati.A sto se etnickog ciscenja tice,mislim da je to izrezirano od strane "svetskog policajca"kako bih mogli da opravdaju agresiju.Zar ti nije jasno da sve vise ljudi u svetu o tome sve vise zna.Ja mislim da je proslo vreme lazi i prevara,i ne ide vam bas najbolje ta prevara vise.A dobice Kosovo nezavisnost,kad vise nebude srba ili pa zavladaju ovi Cedoisti,ZNACI NIKAD :lol: :lol: :lol: !!!
 
adem_ks:
posto si ti jedna od upucenijih na ovom forumu, ajde objasni kakva je realna stvarnost ovom stvarnom i iskrenom patrijoti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stvarnost je Ademe da ste lagali i navlačili srpsku vojsku i policiju, pa vi ste bre ya to kada vam je NATO bombardovao kolonu kod Djakovice kazali da smo mi, pa zna se kako ste uz pomoć Vilijama Vokera montirali Račak..........Pošto sam upućena , nemoj o zločinima, pozliće ti ako krenem da postavljam slike i ostalo!
Drugo ademe, nikada nikada nećete uspeti da otmete Kosovo i Metohiju,
Može da vas prizna Bog Otac!
Dok na terenu vas je više, pravno je naše, i to je jedina sitnica koja vam fali.
Rekla sam ti već jednom:
EVO NAS PONOVO NA KOSOVU I METOHIJI!
 
Varahilo:
stvarnost je Ademe da ste lagali i navlačili srpsku vojsku i policiju, pa vi ste bre ya to kada vam je NATO bombardovao kolonu kod Djakovice kazali da smo mi, pa zna se kako ste uz pomoć Vilijama Vokera montirali Račak..........Pošto sam upućena , nemoj o zločinima, pozliće ti ako krenem da postavljam slike i ostalo!
Drugo ademe, nikada nikada nećete uspeti da otmete Kosovo i Metohiju,
Može da vas prizna Bog Otac!
Dok na terenu vas je više, pravno je naše, i to je jedina sitnica koja vam fali.
Rekla sam ti već jednom:
EVO NAS PONOVO NA KOSOVU I METOHIJI!

samo slike nemoj molim te.... evo odricem se kosova samo me postedi tij slika na ovo sabajlje :lol: :lol:
inace sta ima ba kod tebe
ps. inace si dobrodosla uvek na kosovu, barem kao gostoljubivi smo poznati
 
adem_ks:
samo slike nemoj molim te.... evo odricem se kosova samo me postedi tij slika na ovo sabajlje :lol: :lol:
inace sta ima ba kod tebe
ps. inace si dobrodosla uvek na kosovu, barem kao gostoljubivi smo poznati

dobrodošla sam kada dolazim u vozilu UNHCR-a,
Kaži Ademe, šta bi mi se desilo da dodjem u Prištinu ovako, pa vi ste bre upali u Gračanicu i kidnapovali i silovali onu devojku i prebili onoga momka!
Hej o čemu ti govoriš!
Ademe svaki put crknem od smeha kada sam u Prištini i kada vam napravimo neki seminar :twisted: .
Vidimo se Ajdemi, uskoro :) !
 
Srbija je mogla vratiti Kosovo nakon revolucije 5 oktobra, i to se naziralo. Ubistvom Djindjica Srbija je definitivno izgubila Kosovo, ali ne mislim da su i Albanci dobili Koosvo, jer samo ako se Kosovo naoruza kao Izrael ona ce moci stititi svoju teritoriju.Ovako Kosovo uvijek ce zavisite od strane pomoci sto je to ipak stres za vecinske stanovnike Kosova.
 
Marin55:
Srbija je mogla vratiti Kosovo nakon revolucije 5 oktobra, i to se naziralo. Ubistvom Djindjica Srbija je definitivno izgubila Kosovo, ali ne mislim da su i Albanci dobili Koosvo, jer samo ako se Kosovo naoruza kao Izrael ona ce moci stititi svoju teritoriju.Ovako Kosovo uvijek ce zavisite od strane pomoci sto je to ipak stres za vecinske stanovnike Kosova.

sto se zastite tice nisi u pravu, koj ce nam zastita??? mislis da danas neko moze napasti neku drzavu samo zato sto je taj jaci???? prosla su ta vremena. mozda granicnu vojsku-policiju, neki manji broj za parade i to je sve
 
Balkan je to Ademe.Jel vidis da Srbija sve teze ide u Evropu i cak neki odbijaju pristup NATOu.

Jesil siguran da Amerika nikad nece promijeniti politiku prema Kosovu?

Dok se ne dobije crno na bijelo da Kosovo postane clanica UNa uvijek ce Kosovo imati problema sa Srbijom.
 

Back
Top