Velimir ILic

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.157
O moj boze ..... :neutral: :sad: :-(

Velja ILic :?:

O BOZE ...

Pink "sudar" on i Kostres...

o boze...

STRASNOOOO !!!
Ne znas da li da places ili da se smejes... Da je neka druga drzava zambija i sl. smejao bi se ali kod nas ... Ministar u vladi!!!

Samo da bude jasno. ne ulazim ni malo u njegov rad u ministarstvu. Ocito da je najveci sljaker tamo. Ali nije to omladinski fudbalski klub pa da se ponasaju : "... ma dobar je on procice ga neka neka ... " Postoji li kod nas glas naroda??? Kako neko takvog renomea uspeva da promoli nos napolje? Da li smo mi zaista toliko nekulturna nacija da se ovakve stvari tolerisu ministrima...?
Nije meni zbog Velje, nego sto se posle cude kako radikali toliko napreduju... Pa ovakvim postupcima i ljudima samo sto im ne guraju glasove i birace u nos.
Ako ke tolki sljaker gurni ga u kancelariju i nek radi i psuje po ceo dan a ne na televiziju.
Hoce li ko ovim povodom reagovati? Hoce li se ko oglasiti? Hoce li na kraju krajeva neko reci: "aman sad je dosta"? :confused: :confused: :confused:
 
Velja je jedna najobicnija seljacina koja treba da zaglavi u zatvoru...
Sto se mene tice... Zabela ima mesta... sve bi ih tamo potrpao... stoka najobicnija...
 
409516_18-12.jpg


Ziveo Ministar !!!Pa, sto, likovi, postavljate Temu o Njemu? Zar nemate malo vise maste, i zar je On TOLIKO ZNACAJAN?
409516_18-12.jpg
Izgleda da ne mozete da mu oprostite sto je uspesan /jer u nasoj Srbiji se uspeh ne oprasta/, ima vise dece, buducuh Srbina od vas, pokazao je snagu svog karaktera - dao "duplo golo' sto se tice poklonjenja jednoj susednoj Drzavi, vratio se u svoj Cacak da nesto rasdi...A, sta vi radite, ako nije tajna, osim sto ga pljujete i prozivate...Ma, niste mu ni za mali prst. Cast Izuzecima...Pustite Coveka na miru ! To sto vas je inspirisao da o njemu otvorite Temu, zapitajte se... :-D :-D :-D
 
409516_18-12.jpg


Ziveo Ministar !!!Pa, sto, likovi, postavljate Temu o Njemu? Zar nemate malo vise maste, i zar je On TOLIKO ZNACAJAN?
409516_18-12.jpg
Izgleda da ne mozete da mu oprostite sto je uspesan /jer u nasoj Srbiji se uspeh ne oprasta/, ima vise dece, buducuh Srbina od vas, pokazao je snagu svog karaktera - dao "duplo golo' sto se tice poklonjenja jednoj susednoj Drzavi, vratio se u svoj Cacak da nesto radi...A, sta vi radite, ako nije tajna, osim sto ga pljujete i prozivate...Ma, niste mu ni za mali prst!
Cast Izuzecima...Pustite Coveka na miru ! To sto vas je inspirisao da o njemu otvorite Temu, zapitajte se... :-D :-D :-D
 
lilyl:
409516_18-12.jpg


Ziveo Ministar !!!Pa, sto, likovi, postavljate Temu o Njemu? Zar nemate malo vise maste, i zar je On TOLIKO ZNACAJAN?
409516_18-12.jpg
Izgleda da ne mozete da mu oprostite sto je uspesan /jer u nasoj Srbiji se uspeh ne oprasta/, ima vise dece, buducuh Srbina od vas, pokazao je snagu svog karaktera - dao "duplo golo' sto se tice poklonjenja jednoj susednoj Drzavi, vratio se u svoj Cacak da nesto radi...A, sta vi radite, ako nije tajna, osim sto ga pljujete i prozivate...Ma, niste mu ni za mali prst!
Cast Izuzecima...Pustite Coveka na miru ! To sto vas je inspirisao da o njemu otvorite Temu, zapitajte se... :-D :-D :-D


Svaka njemu cast sto se tice " Duplog Golog"
Niko ga nije njemu to nikad osporio. Ja ga licno smatram za sigurno najveceg sljakera tamo. Ali ovo nije privatna firma, nije kafana, nije njegova njiva, nije cacak. On je MINISTAR U VLADI JEDNE DRZAVE!!! EJ!
Pa u ovoj situaciji s kostresom covek je bio skroz upravu a ispao je samo budala.
 
lilyl:
409516_18-12.jpg


Ziveo Ministar !!!Pa, sto, likovi, postavljate Temu o Njemu? Zar nemate malo vise maste, i zar je On TOLIKO ZNACAJAN?
409516_18-12.jpg
Izgleda da ne mozete da mu oprostite sto je uspesan /jer u nasoj Srbiji se uspeh ne oprasta/, ima vise dece, buducuh Srbina od vas, pokazao je snagu svog karaktera - dao "duplo golo' sto se tice poklonjenja jednoj susednoj Drzavi, vratio se u svoj Cacak da nesto rasdi...A, sta vi radite, ako nije tajna, osim sto ga pljujete i prozivate...Ma, niste mu ni za mali prst. Cast Izuzecima...Pustite Coveka na miru ! To sto vas je inspirisao da o njemu otvorite Temu, zapitajte se... :-D :-D :-D
409516_18-12.jpg


pitanje: koliko velja vidite na ovoj strani?
 
zBK980058KJ248_250.jpg


Verovatno je to i zasluzio...Mada je veoma pristojan covek...Ne pratim Politiku, GLASAM za ljubav medju ljudima....Ali, ako neko ispadne Budala, sam je za to kriv, osim - ako nije zasticeni Svedok....
 
@ tema

Сиктер, бре! Можете да га повучете за "дршку од стомака" и њега, и Коштуницу а и СВЕ СРБЕ..........мршшшшшшшшш!!!!!!!!!!
 
interesantno je kad god se pojavi u srbiji neki politicar iz srbije koji ima sta da kaze, istog trenutka
pocinje hajka na njega.
komunisticki doseljenici nenaviknuti da srbijanac/vojvodjanin/ vodi politiku u srbiji, koriste sve nacine da omalovaze njegov rad.
 
lilyl:
zBK980058KJ248_250.jpg


Verovatno je to i zasluzio...Mada je veoma pristojan covek...Ne pratim Politiku, GLASAM za ljubav medju ljudima....Ali, ako neko ispadne Budala, sam je za to kriv, osim - ako nije zasticeni Svedok....

Izvini, to je Velja "veoma pristojan covek"?!
Sjajno.
Ma, vjerovatno nisam dobro razumjela. Spava mi se jos.
 
JEdina njegova prednost i pozitivna osobina je sto je Srbin i bavi se politikom u Srbiji. Kao Srbin. Lijepo.
Ali, kao je on jedino sto Srbija moze da podari svojoj politici... A cisto sumnjam da je.
 
lilyl:
zBK980058KJ248_250.jpg


Verovatno je to i zasluzio...Mada je veoma pristojan covek...Ne pratim Politiku, GLASAM za ljubav medju ljudima....Ali, ako neko ispadne Budala, sam je za to kriv, osim - ako nije zasticeni Svedok....
E, sad ću ja malo van teme, ali kakva je to sličica? Neka knjiga?Improvizacija iste?
 
gradac5:
interesantno je kad god se pojavi u srbiji neki politicar iz srbije koji ima sta da kaze, istog trenutka
pocinje hajka na njega.

...da, a srbijanci se samo primaju na neke dzukele i prostake, kako niko normalan nema sta da kaze, nego sve neki probisveti...?
 

Back
Top