боја љубави мк.2

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице (има и изузетака које ми нису драге а оне ће се саме препознати) ... да ли сте се некада тамбурали са особама друге боје коже ... значи кинезима ... црнцима ... индијанцима ... цигама ... и тако тим чудима ... ????

И, какви су утисци?


Ја би волео да истамбурам неку тајланђанку ... оне су тако аеродинамичне и разгибане јер тамо тренирају онај тае бо и мож да радиш шта оћеш с њима
 
Milan_m:
nisam, ali bih voleo da probam JAPANKU

evo je brate
rider_ipanema_brasil2_m.jpg
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице (има и изузетака које ми нису драге а оне ће се саме препознати) ... да ли сте се некада тамбурали са особама друге боје коже ... значи кинезима ... црнцима ... индијанцима ... цигама ... и тако тим чудима ... ????

И, какви су утисци?


Ја би волео да истамбурам неку тајланђанку ... оне су тако аеродинамичне и разгибане јер тамо тренирају онај тае бо и мож да радиш шта оћеш с њима
Sto pitas kada nisi tamburo zene druge boje puti...zapitaj se da li bi i pristale da se karaju sa tobom posto si rasista
 
inace mislim da nikad ne bih mogla sa kinezima/japancima itd nekako su mi skroz liseni muskih obelezja,onako niski i sitni i skvrceni...od svih koje sam ikada sretala,a sretala sam ih dosta ni jednom nisam videla nekog meni atraktivnog :? imaju nekako male sake,i ruke i sve,ne znam ko dete da vodis :?
 

Back
Top