џејлбрејк

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
ха :) ејси/диси конза!!!!

Је ли драге колегинице форумашице (има и изузетака које ми нису драге а оне ће се саме препознати) ... да ли вам је некад драги завршио у мардељу ... како је то утицалу на вашу везу ??? Да ли сте га варале док је био ћоркиран

А ви драге колеге форумаши, јел некад ваша драга ћоркирана ??? И како је то утицало на вашу везу ...

А ви ? Да ли сте ви некад били у ћорци и како је то утицало на вашу везу
 
divlja:
Nekada sam mastala da mi je decko baraba i povremeno zaglavi u zatvor, zbog nekih gluposti i tako... i kao sekira me i te fore, bla, bla, truc....:lol:
eeee, moja situacija je tako "tragicna" da je komicna
p.s. zato ovde samo serem jer da pisem istinu niko mi nebi verovao(cak ni ja ne mogu da verujem sta mi se desava pravi HOlIVuD)
e da ine pisem ovo zbog toga sto si nekada ....pa da ja.... :-? 8-)

a pa da ko i da mi veruje ...ono vuk,vuk...e ebiga
 
mojoj drugarici je dechko u zatvoru. ona izvadila neke papire da mu je verenica da bi mogla da ga posetjuje, stalno mu neshto sprema, pishe pisma, a svako veche sedimo i slushamo fokus radio, pozdravlja ga i naruchuje pesme (fokus slushaju svi zatvori). nikog drugog ne vidi, ne izlazi i staaaalno je skucana.....a ko zna kada tje da ga puste. tamo je 3 meseca do sada
 
naancy90:
mojoj drugarici je dechko u zatvoru. ona izvadila neke papire da mu je verenica da bi mogla da ga posetjuje, stalno mu neshto sprema, pishe pisma, a svako veche sedimo i slushamo fokus radio, pozdravlja ga i naruchuje pesme (fokus slushaju svi zatvori). nikog drugog ne vidi, ne izlazi i staaaalno je skucana.....a ko zna kada tje da ga puste. tamo je 3 meseca do sada
ma ako slusate Fokus ....nozete i da ne izadjete iz zatvora......
 
naancy90:
mojoj drugarici je dechko u zatvoru. ona izvadila neke papire da mu je verenica da bi mogla da ga posetjuje, stalno mu neshto sprema, pishe pisma, a svako veche sedimo i slushamo fokus radio, pozdravlja ga i naruchuje pesme (fokus slushaju svi zatvori). nikog drugog ne vidi, ne izlazi i staaaalno je skucana.....a ko zna kada tje da ga puste. tamo je 3 meseca do sada
nemoj da se ljutis ....ali...
ja bih te sa fokusa Sve uzazid pa metak u celo.... 8-)
 

Back
Top