Најсмешнија ствар којој сте присустовали

Kad je mojoj drugarici ispao novcanik pun sice na sred ulice...a sica u vrednosti od 100 dinara se prosula po celoj ulici ahahahhahahahahahahahahhah :D :D !!! jojjjjjjjjjj a neki likovi koji su joj se svidjali bili iza nas....au koji blam brate...a ona se sagla i podigla samo novcanik i produzila.....samo sto nije zaplakala....ja sam crkla od smeha......jojjjjj Jelena, care , brate :D ;)
 
turbo_ajvar:
pa što budala nije pokupila lovu?

Pa, znas kako...kod nas su postojala neka uvrnuta pravila...kao sekta, keve mi .... :D
U skoli se znalo da je najveci blam bio jesti uzinu!!! :D
neverovatno ali istinito,....secam se kako smo sakrivali smoki ispod jakne cim smo izasli iz prodavnice i tako do ucionice...a tamo bude prozivka:"Uuuuuuuuu jedes smoki!!!!" :D :D ..."Vdi, ima grisine...sta umisljas ti da si ti sa tim grisinama?..." i takve gluposti....ali, da ti se prospu pare na sred ulice....to je smrt!!! Ona je propala u zemlju dok su se drugi kidali od smeha...kako da kupi 200 metalnih novcica u vrednosti od 50 para na sred ulice???Svi je prozivali : "Jelena prosjak!!! Jel ti je baba prosila ispred crkve da bi mogla da ti kupi uzinu??" ajojjjjjj...Andjelcic je isto bila u toj nasoj ekipi...moze da vam potvrdi svaku recenicu ;)
 
katy:
Pa, znas kako...kod nas su postojala neka uvrnuta pravila...kao sekta, keve mi .... :D
U skoli se znalo da je najveci blam bio jesti uzinu!!! :D
neverovatno ali istinito,....secam se kako smo sakrivali smoki ispod jakne cim smo izasli iz prodavnice i tako do ucionice...a tamo bude prozivka:"Uuuuuuuuu jedes smoki!!!!" :D :D ..."Vdi, ima grisine...sta umisljas ti da si ti sa tim grisinama?..." i takve gluposti....ali, da ti se prospu pare na sred ulice....to je smrt!!! Ona je propala u zemlju dok su se drugi kidali od smeha...kako da kupi 200 metalnih novcica u vrednosti od 50 para na sred ulice???Svi je prozivali : "Jelena prosjak!!! Jel ti je baba prosila ispred crkve da bi mogla da ti kupi uzinu??" ajojjjjjj...Andjelcic je isto bila u toj nasoj ekipi...moze da vam potvrdi svaku recenicu ;)
E bash ste crazy...:lol:
Kod nas toga nema...ali poshto smo sada najstariji u smeni....nastaje teror...:twisted:
 
fantom piroman:
rofl, to me podseti:
Setao se ja tako Novim Sadom, i neka riba ispred mene slusa MP3 ili MP4. Ja da vidim sta je, ne mogu. Pocnem ja nju da gledam u boolju, i ona se okrene. Ja nista, ja u svojim mislima, ona se nasmeje i nastavi dalje :D :D :D :D :D


Ja bih ti klepila šamarčinu da se sručiš na zemlju i nastavila bih dalje.
 

Back
Top