winmx

K

knkj

Gost
imam problem sa WinMX :
idem search ,ukucam ime pesme ,nadje pesmu, vidim ko ima konekciju 56K kliknem dvaput i onda
waiting for network reply pa onda tupi ,remotely Queued i dalje nista .
Ako neko nesto zna o ovome nek se javi jer je program dobar samo ima eto tek poneki zaglup
 
Zato je kazem tebra, batali WinMX i uzmi KaZaA Lite 2.4.3, brzina je 5.7 kbps na 56k modemu (provajder je SEZAM PRo) i mozes da nadjes SVE.
 
Ako hoces da pokupis 100% virus, onda slobodno koristi Kazza-u.

Sto se tice WinMX-a sigurno je najbolji medju p2p programima.

knkj:
imam problem sa WinMX :
idem search ,ukucam ime pesme ,nadje pesmu, vidim ko ima konekciju 56K kliknem dvaput i onda
waiting for network reply pa onda tupi ,remotely Queued i dalje nista .
Ako neko nesto zna o ovome nek se javi jer je program dobar samo ima eto tek poneki zaglup

Kada trazis neku pesmu, nije fora da je skidas od nekoga ko takodje koristi modem(eventualno ako ne nadjes drugo resenje), vec od onih koji koriste Cable, DSL, T1, T3 i ostale, jer oni imaju mnogo veci protok i zasigurno ces brze skinuti pesmu od nih.

Kada ti napise remotely queued pa onda neki broj, to znaci da si na cekanju,tj. da vec neko skida tu pesmu koju ti hoces,sto znaci da ces ti moci da je skines tek posle njih.

P.S. Sto se tice protoka podataka, to ne zavisi od programa, vec od provajdera i linka sa kojeg ga skidas.
:wink:
 
Kod mene virusi nisu problem jer je My Shared Folder sam na particiji D: tako da nikako ne mogu da dodju u kontakt sa Windowsom. Btw : kako to da nikad nisam dobio virus sa Kaze a koristim je od verizje 2.0 (tada je postojala samo KaZaA a ne KaZaA Lite)

Kazu Lite mozes skinuti , velika je 4MB a sajt bih ti poslao ali je W A R E Z pa ne smem... :cry:

p0z~ :roll:
 

Back
Top