Zasto je Valjevo nagori grad u Srbiji sto se tice dolaska dobrih bendova?

Sta bre u valjevu si bili mozda 2 ili 3 dobra rok benda u zadnjih 5 godina.
Dbro je sto su bili Neverne Bebe i sad za novu godinu Parti Brejkersi.
Bilo bi mnogo dobro kada bi dosli jos neki bendov.Kad bi mogo nesto da se organizuje neka Gitarijada ili nesto slicno.
Gledam pre nekoliko dana snimak na Vujicu bio Valentino u artu gledam i hocu da poludim od muke.Iskupili se slepsi sve koji slusaju tamo nekog Mileta Kitica i seku i ostale gejake
Ako da bog da ovi nasi valjevski bendovi nesto uspeju ali tesko.
 
Ja ne shvatam sta vi u stvari hocete, Neverne Bebe su bile prosle godine, kao i dosta durgih poznatih grupa za svaciji ukus..... Stanovnicima Valjeva je postala navika da stalno kukaju na nesto, a da nista ne preduzimaju..... Evo npr. recite mi koje su to grupe koje bi vi zeleli da dodju u Va?????

Pa po mogucstvu bend sa mog avatara???:smile::smile:

Salim se, pa sta hocete, extra je bilo na Bebama, a i za Brejkerse nisam cuo da se neko zalio... Mozda malo oko onog gazenja, ali sve u svemu cuo sam mnoooogo pozitivnih misljenja o tom koncertu...
 
Dobri bendovi u Srbiji:
1. Van Gogh
2. Neverne Bebe
3. Riblja Corba
4. Yu Grupa

Od njih su svi dolazili, neki i po vise puta, osim Yu Grupe. Sto se tice ostalih nasih bendova oni retko prave koncertei u Beogradu, pa ne mozemo ni da ocekujemo da prvo dodju u Valjevo. O stranim bendovima ne treba ni govoriti, jer vecina njih jos uvek pokusava da zaobidje Srbiju u sirokom luku......
 

Back
Top