Liza se vratila!

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druuuuuuugaaaaaaari cao!

Odmah da vam kazem da sam ziva i zdrava. Malo sam u guzvi, posle Michaelovog rodjenjdana i smrti mog velikog (u pravom smislu reci) prijatelja Luciana. Ne mogu trenutno da vam detaljisem, sta, kako, kad, gde, ali da znate da sam mislila na vas i dok sam bila sa Lucianom na njegovoj postelji. Njegove poslednje reci su bile: "Liiizo, ti si mi najodanija prijateljica." Sada sam trenutno u zalosti i ne mogu da vam se javljam zbog sve ove guzve. Nadam se da cete me razumeti. Voli vas vasa Liza! 8-)
 
Liza Dennis:
Druuuuuuugaaaaaaari cao!

Odmah da vam kazem da sam ziva i zdrava. Malo sam u guzvi, posle Michaelovog rodjenjdana i smrti mog velikog (u pravom smislu reci) prijatelja Luciana. Ne mogu trenutno da vam detaljisem, sta, kako, kad, gde, ali da znate da sam mislila na vas i dok sam bila sa Lucianom na njegovoj postelji. Njegove poslednje reci su bile: "Liiizo, ti si mi najodanija prijateljica." Sada sam trenutno u zalosti i ne mogu da vam se javljam zbog sve ove guzve. Nadam se da cete me razumeti. Voli vas vasa Liza! 8-)
Laza Lazarevic is back
 
Aaaa
smajli
;)
ovaj nije
lol-1.gif
 
  • LIZA ODGOVARA
  • LIZA IMA NESTO DA VAM KAZE
  • LIZA TRENUTNO SPAVA ALI VAS SANJA
  • LIZA JE U WC I BOLI JE STOMAK
  • LIZA TRENUTNO NISTA NE RADI
Ljudi sto ne pootvrate jos novih tema na person of Liza.Kakve su ovo nebuloze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top