Zašto se ne oglase..???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Dosta puta, a povodom vređanja kako države Srbije, tako i Premijera i ostalih čelnika kao i Ustava naše zemlje, pojedinci među kojima je i moja persona, smo postavili pitanje kako se to dozvoljava na sajtu kome na početnoj strani piše sledeće :

Copyright © Krstarica d.o.o. Beograd 1999-2007. Sva prava zadržana.
Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole. Krstarica® je zaštićeni žig Krstarice d.o.o. Beograd.

Mnogi su pokušali da ospore ovaj sajt kao srpski, a među njima i moderator Jomini...pa bivši moderator Iron...ostale neću nabrajati.

Bez obzira što će pojedinci pokušati da obezvrede moju ličnost uvredama, a navikla sam na to od njih i čak me nasmeju, jer da je suprotno, ozbiljno bih se zabrinula za sebe, bila bih srećna da se neko od odgovornih, a možda i sami vlasnici sajta oglase po pitanju da li je Krstarica ipak srpski sajt..?

To bi mnogima pomoglo u razumevanju mnoštva događanja, a naročito u poslednje vreme...i da...meni bi pomoglo i u odluci da li ću Krstaricu izabrati za svog provajdera a u želji da promenim istog, a verujem da nisam jedina.

Hvala unapred, ako neko bude smatrao za shodno da nam da adekvatan odgovor!
 
Potpuno se slazem s tobom.
Mi mozemo da se vredjamo medjusobno (sto i cinimo u vecini slucajeva) ali, vredjanje onih i onoga sto si nabrojala, sramno je!
Ne moze jedan Siptar da postavi ovde karikaturu Premijera Srbije, niti Hrvat da vredja Ustav drzave Srbije...niti...
A, sve se to cini, i cine!
Medjutim, ne treba da se ljutimo na njih, jer, koriste priliku koja im se pruzila, i mnogo vishe.
Ovde je dozvoljeno vredjati svkaoga koji nije iz DS-a, LDP-a, "Zena u crnom", NVO i B92...
Po ostalima lupaj koliko hoces, bices cak i pohvaljen.
Znaci, Hrvati, Muslimani i Bosnjaci jednostavno koriste ono sto je dozvoljeno, i u tome se takmice s onima koji nisu iz navedenih partija i organizacija.
Sezona lova- ovde vecno traje :roll:
 
SANDRINAbg:
Dosta puta, a povodom vređanja kako države Srbije, tako i Premijera i ostalih čelnika kao i Ustava naše zemlje, pojedinci među kojima je i moja persona, smo postavili pitanje kako se to dozvoljava na sajtu kome na početnoj strani piše sledeće :

Copyright © Krstarica d.o.o. Beograd 1999-2007. Sva prava zadržana.
Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole. Krstarica® je zaštićeni žig Krstarice d.o.o. Beograd.

Mnogi su pokušali da ospore ovaj sajt kao srpski, a među njima i moderator Jomini...pa bivši moderator Iron...ostale neću nabrajati.

Bez obzira što će pojedinci pokušati da obezvrede moju ličnost uvredama, a navikla sam na to od njih i čak me nasmeju, jer da je suprotno, ozbiljno bih se zabrinula za sebe, bila bih srećna da se neko od odgovornih, a možda i sami vlasnici sajta oglase po pitanju da li je Krstarica ipak srpski sajt..?

To bi mnogima pomoglo u razumevanju mnoštva događanja, a naročito u poslednje vreme...i da...meni bi pomoglo i u odluci da li ću Krstaricu izabrati za svog provajdera a u želji da promenim istog, a verujem da nisam jedina.

Hvala unapred, ako neko bude smatrao za shodno da nam da adekvatan odgovor!
kao shto rekoh
privatno preduzece koje ne mora retardiranoj sandrici da podnosi izveshtaj

ako ti smeta poslovna politika
cao

8)
 
Duh Sekire:
Па нек кажу званично да су антисрпски сајт и да им је то уређивачка политика.
Па да видимо... Пошто Б92 већ има своју клијентелу...

Dabome...tamo su banovali i Sergeja Trifunovića zbog opaske o samo poznavanju nekih ljudi koje oni ne smatraju za kul i ok...o anonimusima i da ne govorim.
Ali to je pošteno bar. Kome odgovara ide tamo...kome ne, ne ide. Ja sam ranije znala da svratim tek da vidim dokle mogu gnjide da se spuste ali već nekoliko meseci ni to ne mogu... :roll:

I kao što rekoh, bar su pošteno rekli ko su i kakvi su...bilo bi lepo da se i ovo ovde razjasni...zaista mi ne pada na pamet da svoje pare dajem svakome, kao što mi ne pada na pamet ni da finansiram iz svog dzepa hrvatske i muslimanske sajtove.
 
Banshee:
ono sta vam nije jasno pitajete upravu krstarice,predlozite nesto,mozda poslusaju vase sugestije i promene politiku.
a do tada samo kukate u prazno,a to nema nikakve svrhe....
Znaci, priznajes da je ovo ZVANICNA politika Krstarice?!
Da su jedni povlasceni u odnosu na druge, iako i jedni i drugi (i treci...) trose ovde svoje vreme i svoj novac?!
Jedni dobijaju nagrade, drugi kazne?!
 
Шон:
a sho vam smeta bre.. bash je cool... shto vishe dileja i morona iz okoline to se po 100-ti pokazuje kolko su srbi intelektualno nadmocniji i domininatniji od njih.... :)
И ја бих нешто овако рекао.

Различитост од У92 је утолико што има и нас који смо "простаци-патриЈоте" (да баш не набрајам све епитете) који можемо да се супротставимо ригидном антисрпском ЛДП-овском ставу.

Има нас овде свакаквих и то је мени најважније. Управо то ми омогућава да видим спектар, а тиме и проценим колика је и где "моја" опција. Не бих био задовољан да стекнем лажну тј. нетачну слику расположења - како Срба тако и не-Срба.
 
*BILJA*:
Je li "poslovna politika, i to sto ti sebi OVDE dozvoljavas da na ovaj nacin vredjas bilo koga, a ne samo Sandrinu?!

Pa vidiš Biljo...ovdašnji hrvati i ostali su baš zdušno krenuli " sproću mene mi i moje persone" :mrgreen: ...i mogu ti kas'ti da mi je to veliki kompliment...da me takvi hvale i svojataju...tu bi se već ozbiljno zabrinula. :lol: :lol: :lol:
 
Banshee:
nemam ja sta da priznam ovo nije moj sajt.
Ali, ti si ovo napisala:"...mozda poslusaju vase sugestije ..."!
"Vashe"?!
Da si rekla NASHE, ja bih ti poverovala da nisi iz grupe povlascenih, ovako....
Medjutim, ni nas niko ne tera da ovde ostajemo, pa ostajemo.
Zbog dve-tri meni drage osobe, ja ostajem dok me ne banuju.
Sto rece Duh (pozdravljam ga) ja imam sajt na kojem mogu vise da pruzim i gde sam vishe zasticena, ali....eto, ovde sam dok ne popijem ban!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top