Sta ustwari zele tinejdzeri?!!

ova tema je OK, zato je vracjam.
manite me cinichnih odgovora tipa "nemaju pojma, ne znaju shta zhele", ne ulazim u istinitost istih tvrdnji i necju da raspravljam o tome dal tinejdzeri imaju pojma ili nemaju. o tome bismo mogli raspravljati negde drugde, al ovo je podforum "tinejdzeri".
neko zna shta zheli, neko ne zna, vecjina misli da zna. ko zheli da kazhe shta zheli i shta misli o zheljama drugih, neka to uradi.

jedini odgovor na ovu temu je dala Tachka.
tolerisacju i lamentiranje nad danashnjim tinejdzerima kao shto to radi Nixxx, al necju tolerisati prezrivo negiranje ove teme.
 
MadonnaGirl:
Ja zelim da se idem u shkolu,uchim,a onda da posle upishem fax,zavrshim ga ,mozda dobijem i neku stipendiju za inostranstvo,ako zadrzim uspeh,zaposlim se,pocnem da zaradjujem svoj sopstveni novac i da mi se je*e za sve i za svakoga...
shta je, josh uvek si u fazonu "slobodna-zhena-kojoj-ne-treba-niko-&-nishta-i-koja-uzima-spermu-iz-banke-da-bi-rodila-dete"? :P :)

samo pazi da se ne zaletish tako pa da te stisne samocja i praznina, i tipichne moderne psiho-bolesti. ;)
 
Keeper:
samo pazi da se ne zaletish tako pa da te stisne samocja i praznina, i tipichne moderne psiho-bolesti. ;)
Што је веома честа појава код таквих жена. Ја знам за пример моје комшинице, која је сама, нема ни кучета ни мачета, има једно 40+ година и скроз жена није нормална, хистерична је и иде ми на ***** :lol: ;)
 
Ja ne znam u kom sam fazonu. :|
Bila sam u Madonninom :P mislim ove nashe Madonne, Valentine.
Hocju recji, nisam za krajnosti, tipa sperma iz banke, ali nisam za brak. Ne verujem u ljubav do kraja zhivota, ne verujem u brak.

I dodjoh do zakljuchka - shta onda? Verujem u ~sada~, pa shta? Shta mogu s tim? Ostajem, kao shto Andrej reche, sama i prazna...
Mozhda je bio neki znak ona klinka shto mi je uvalila vizitq salona venchanica. :|
 
pa mislim, ne isplati se tebi nishta dok si mlad da zacrtash u smislu - e, do 30te cju da se vencham i da zhivim srecjno do kraja zhivota. isto tako ne treba ni biti u fazonu "ne treba mi niko, nishta".
jednostavno, zhivish, uchish se, videcjesh posle.
shta ima da ne verujesh u brak i ljubav do kraja zhivota? ... zashto? chak i da imash lichno, negativno iskustvo (a nemash) o braku, to ti opet ne znachi da ako jednom nije uspelo necje nikad. a osim toga, pozitivnih primera imash svuda okolo. nema razloga ne verovati. treba verovati u ono shto zhelish da ostvarish, ali ne slepo. ako ne verujesh, rizikujesh da ti se desi mogucjnost da ostvarish zhivotnu ljubav, i propustish je zbog jedne obichne predrasude.

naravno, druga je stvar ako ti to zaista ne zhelish i to je tvoj stav. ;)
 
Otqd ti znash da se dosad nisam udavala? :P
Hmmm, pozitivni primeri svuda okolo... pa i ne bash, iskrena da budem... da podjem od onog shto je u mom neposrednom okruzhenju, naravno da mi ne pada na pamet da pricham o tom braq ali nije ~ono neshto, to se vidi, to se oseti, u onoj napetosti u vazduhu koja ponekad traje mesecima i mozhe da se seche nozhem kad za ruchkom, kad svo chetvoro sedimo za stolom a cjale kazhe neshto tipa 'Tihana, reci mami ovo ili ono...' :|
I eto. Nisam videla nijedan brak koji traje, a da bih za njega rekla ~wow~. Traju zbog dece, zajednichke qcje, ili hajde da ne patetishem, zbog poshtovanja koje ti ljudi imaju jedno prema drugom, zbog toga shto su navikli jedno na drugo, mozhda im i odgovara tako, mozhda je i prijatno, ali ne i ljubavi.

I o5 dolazim do tog svog - ne verujem u ljubav do kraja zhivota. Zashto? Zato shto na svetu postoji mnogo vishe od jedne fascinantne osobe, mnogo osoba koje nam odgovaraju - bash u nekom momentu nasheg zhivota. Svaka je savrshena u datom momentu. A momenat, ili tri meseca, ili godina, dvadeset godina - prodju, i jako mi se namecje da mora da naidje neko drugi. Da cje naicji. I shta onda? :|
Mozhda je problem u mom stavu jer sam veliki hedonista, i izashla bih iz veze kad krene da me ne zadovoljava ( :lol: ), kad osetim da to nije to; ushla bih u drugu ako mi se uchini da tako treba. Verovatno cje se nacji neko ko cje recji da su to samo neka isqshenja, da ono neshto shto imash treba chuvati i ne nasedati odmah na neshto novo, al yebiga. Zasad tako mislim. Mozhda mi se mishljenje i promeni, ko zna.

Ako si me razumeo... ;p

Btw. Upravo shvatih da je ovo poslednje ono shto je radio moj bivshi. I da mi se ne dopada, kad sam, naravno, ja bila to neshto iznosheno i dotrajalo. I guess. :? . Ali o5 mislim da bih i sama tako delala. Nje znam.
A o5... hm.
Mozhda je to iznosheno i dotrajalo ponekad bilo onako fino, udobno. Kao neka stara igrachka ili cjebence iz detinjstva. Pa se vracjao. Ne cjebencetu, meni.
A mozhda je samo kreten kom je bolji iko no niko. ;p

Ne jadam se, samo glasno razmishljam...
 
Electra:
Ja ne znam u kom sam fazonu. :|
Bila sam u Madonninom :P mislim ove nashe Madonne, Valentine.
Hocju recji, nisam za krajnosti, tipa sperma iz banke, ali nisam za brak. Ne verujem u ljubav do kraja zhivota, ne verujem u brak.

I dodjoh do zakljuchka - shta onda? Verujem u ~sada~, pa shta? Shta mogu s tim? Ostajem, kao shto Andrej reche, sama i prazna...
Mozhda je bio neki znak ona klinka shto mi je uvalila vizitq salona venchanica. :|

Pa,majq mu nisam ni ja za spermu iz banke.Hotju i ja da imam dechka,i decu...Jednog dana...Ali ne pre nego sto se finansijski obezbedim,makar toliko da budem nezavisna od moje druge polovine...
 
Electra:
Mozhda je problem u mom stavu jer sam veliki hedonista, i izashla bih iz veze kad krene da me ne zadovoljava ( :lol: ), kad osetim da to nije to; ushla bih u drugu ako mi se uchini da tako treba.
Odgovorila si sebi na pitanje. ;) Možda je bolje da malo preispitaš vezu i vidiš koliko ti je zaista stalo do nje i šta ti možeš da učiniš da ona bude zanimljivija. Nije sve do druge(muške) strane, za vezu je potrebno dvoje(ako me pratiš). ;) Bežanje-napuštanje nije uvek najbolje rešenje... ;)
 
potajno zele da im odrasli namecu vlast da bi imali stalno protiv nekoga da se bune i da budu jadni neshvaceni i da bi mogli da drame i beze od kuce.i da bi onda kad porastu shvatili koliko je sve to bilo smesno.
i da kukaju kako ih smaraju roditelji,a da ih ostave same ne bi znali sta ce bez njih...
i tako,jos gomila stvari :)
 

Back
Top