Да ли сте за национализацију крстарице ?

Да ли сте за национализацију крстарице ?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, не могу а да не прокоментаришем најезду 'комшија' на наш драги форум ...
Дакле све чешће се појављују људи неспрске националности који постују на овом форуму углавном провоцирајући .
Није ми јасно, кад су већ сви толко тражили независност што се сад трпају овде код нас ... ??? Па имају и своје форуме где могу да нас пљују кол'ко 'оће а да нам не сметају ...
Дакле питање је јасно, да ли треба забранити риступ овом форуму људима који нису српске националности ???

Напомена: Ово није позив на дискриминацију или нешто тако, ово је више упозорење и скретање пажње на једну честу (непријатну) појаву
 
Е добра ти ова игра речима.
Национализација типа држава (која?) управља, преузима власничка права, али исто тако нешто постаје националн а није више анационално или интернационално (шзо је илузија и замена теза јер Крстарица као сајт је усмерена на српску публику, што сам одавно доказао).

Ерго, подржавам идеју, но ја сам за принудну управу.
Како то извести? Можда јесте сервер регистрован на Девичанским острвима, која одано изгубише невиност, али д.о.о. није...
Како оно беше?
Кад дође финансијска боли гуза, боли...
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, не могу а да не прокоментаришем најезду 'комшија' на наш драги форум ...
Дакле све чешће се појављују људи неспрске националности који постују на овом форуму углавном провоцирајући .
Није ми јасно, кад су већ сви толко тражили независност што се сад трпају овде код нас ... ??? Па имају и своје форуме где могу да нас пљују кол'ко 'оће а да нам не сметају ...
Дакле питање је јасно, да ли треба забранити риступ овом форуму људима који нису српске националности ???

Напомена: Ово није позив на дискриминацију или нешто тако, ово је више упозорење и скретање пажње на једну честу (непријатну) појаву


U pravu si!
 
W.A.S.P.:
Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, не могу а да не прокоментаришем најезду 'комшија' на наш драги форум ...
Дакле све чешће се појављују људи неспрске националности који постују на овом форуму углавном провоцирајући .
Није ми јасно, кад су већ сви толко тражили независност што се сад трпају овде код нас ... ??? Па имају и своје форуме где могу да нас пљују кол'ко 'оће а да нам не сметају ...
Дакле питање је јасно, да ли треба забранити риступ овом форуму људима који нису српске националности ???

Напомена: Ово није позив на дискриминацију или нешто тако, ово је више упозорење и скретање пажње на једну честу (непријатну) појаву

Naravno da jesam. :smile:

Njihov bezobrazluk je prevršio svaku meru...kao i olajavanje prisutnih forumaša koji im nisu po volji a uz svesrdnu podršku nekoliko ovdašnjih, a njihovih zemljaka...prepoznaju se sami oni, da ih ne imenujem. :mrgreen: ...Naročito kad su pod dejstvom opijata i alkohola...ni jedna tema ne može da se otvori a da se ne čitaju njihove bljuvotine bezrepe... :? :evil:

Šta god, ali sam mišljenja da nešto treba da se uradi po tom pitanju...uvrede na račun naše zemlje, Ustava i slično i da ne spominjem...i zaista...tražili su svoje zemlje...imaju ih...i šta ih onda vuče ovamo...nikada mi neće biti jasno... :roll:

I da...još nejasnija mi je podrška koju im Jomini daje...kao moderator koji bi trebalo ako ne već da štiti zemlju u kojoj živi, onda bar dostojanstveno i nepristrasno da radi posao za koji je zadužen...verujem da ga niko ne tera štapom da bude mod... :roll:
 
Banshee:
e ja sam pre za deidotizaciju krstarice,ako je ikako moguce :roll:

wasp izvini,ali moracu jos jednom da kazem....glupa ideja :lol:
vala bas al taj film nazalost necemo gledati :| ,a ideja druga WASP nije glupa nego je imbecilna nasao je jedan kretenko da odredjuje ko sme sta da pise na privatnom sajtu covek je kao i mnogi ovde zaostao u 44. godini ili malo ranije a ta mantalna deformacija se jako tesklo leci :-( .
 
Mislim da su potrebni i "stranci" jer ako se svi slozimo , gde je diskusija?;)
Druga stvar je to sto umesto da raspravljamo o politici, mi se pljujemo sa "strancima" i na taj nacin samo gubimo vreme...odnosi medju nacijama su definisani granicama koje se hteo-ne hteo moraju postovati...tako da me nije preterano briga sta se dogadja kod "susjeda" ili "komsija" osim ako ne moze da se prihvati neko dobro njihovo resenje po bilo kom pitanju...a to da li je neko psihicki na nivou petogodisnjeg deteta nije vezano za naciju ni u kom slucaju...
 
medved_bg:
Apsolutno sam protiv nekog banovanja ili "čišćenja" po nacionalnoj osnovi.
Ali mislim da treba pooštriti politiku protiv pljuvača, vređača (*), trolera i sl.

(*) mislim na nesportske vređače - svi se mi ovde i prepiremo i svađamo i prozivamo, ali niske udarce treba sankcionisati...
Немој тако уопштено, дај ти имена, па да видимо ко су ти проблематични!!!
 
Jesi li primejtio da su me prije dva dana opsovali.Spomenulis u bosanska majka itd.
Prethodno sam bio iznio misljenje koje nacionalisti ne podrzavaju i odmah su me poceli etiketirati kao provokator itd.
Pokusajmo da govorimo sa argumentima.Razumijem da je nacionalistima tesko da pricaju sa onima koji imaju sasvim suprotna misljenja od njih ali ipak forum krstarice dobioja na slasti ako se pridruze oni koji misle drugacije.
 
Dobrodošli su svi ljudi dobre volje, bez obzira na veru i naciju.

No, ako dolazi ovde na srpski forum sa težnjom da nam soli pamet kako trebamo mi čistiti naše dvorište, a ne vidi svoje...
Ako dolazi na ovaj forum šireći antisrpsku propagandu (kao na primer tvrdnje da su Srbi izvršili agresiju)...
Ako dolazi sa namerom da omalovažava srpski narod, e onda nije dobrodošao.
 
Nisam ni za kakve podele u tom smislu. Smatram da su besmislene i da svako onaj ko nema protivagrumente, ne bi trebalo da učestvuje u raspravi ili da jednostavno ignoriše sve one sa kojima ne želi da polemiše iz bilo kog razloga.

Za mene je ovo prilično "ksenofobičan" predlog.

Ali isto tako smatram da bi bilo daleko efikasnije sankcionisati sve one koji se ni najmanje ne kontrolišu i prosipaju svoje prostakluke, iako vaspitan čovek sebi ne dozvoljava ni da razmišlja na taj način, a kamoli da takvu jednu prostotu izgovori ili napiše.
 

Back
Top