Da li kasnite?

Ne .... ne kasnim skoro nikada ...ili ako zakasnim za to imam zaista jak razlog i obavezno obavestim osobu koja me čeka. Poštujem vreme.

Ne volim kašnjenja ... ne volim kad neko nema odnos prema svom i mom vremenu ..... i najčešće razmirice izmedju mene i mojih prijatelja jesu upravo zbog njihovog kašnjenja.
 
mackica ns:
Nisam nikad dok nisam dobila dete... sad redovno; uh što nerviram samu sebe:mad:
isto :? ovo moje dete sve gnjavi po 1-2h da je neminovno da stizem u poslednji minut ili zakasnim.nikad previse ali meni je zakasnjenje i kad se dogovrim u 9h a stignem u 9h05 a o poslovnom sastanku mi je cak malo bzvz da stignem tacno na vreme,normalno bi mi bilo da stignem koji minut ranije
 
mackica ns:
Nisam nikad dok nisam dobila dete... sad redovno; uh što nerviram samu sebe:mad:
isto
koliko god da se trudim, koliko god da ustanem ranije uvek ima jos nesto sto treba da se obavi pre polaska
imam koleginicu koja dodje pola sata ranije na posao
uvek, redovno
i onda ja posto sam ljubomorna sto ona tako :) , kad ona prica telefonom i kaze cerki da joj rasiri ves, ja kaze "mamicu ti, sto nisi jutros rasirila, nego si pozurila ovde da ladis yaya, a sad smaras dete!"
a meni krivo sto em kasnim ,em mi dete malo da mi rasiri ves :D
 
Uglavnom ne..ali desava se....i preko onih akademskih 5 minuta..:-D generalno ne volim kasnjenja ..to mi je cist gubitak vremena..Danas je nezamislivo u poslovnom svetu da se kasni ..a decko..moze po nekada malo i da saceka..npr.guzva u prevpzu
 
@traca :lol::lol::lol:

inace ja sam tek jutros saznala npr zasto laurine cetkice za zube izgledaju kao cpravi cupavci i zasto njeno umivanje traje pola sata min!ona svojom cetkicom riba slavinu dok voda kaplje pa tako prska sebe po licu:x a ja se ubi od misterije ko joj nocu glodje cetkicu
 
hanibal77:
@traca :lol::lol::lol:

inace ja sam tek jutros saznala npr zasto laurine cetkice za zube izgledaju kao cpravi cupavci i zasto njeno umivanje traje pola sata min!ona svojom cetkicom riba slavinu dok voda kaplje pa tako prska sebe po licu:x a ja se ubi od misterije ko joj nocu glodje cetkicu


Ha hahah .... klinci su čudo.
 
Касним...најчешће што не знам шта да обучем, па се стопут пресвлачим.....или што ме мрзи да устанем 10 минута раније, па да све лепо натенане, а не на фрку....
Касним некад на посао, на договорене састанке, али не дуже од 5, евентуално 10 минута.....
Некад касним и на час, кад је добро зезање у зборници...
 
hanibal77:
@traca :lol::lol::lol:

inace ja sam tek jutros saznala npr zasto laurine cetkice za zube izgledaju kao cpravi cupavci i zasto njeno umivanje traje pola sata min!ona svojom cetkicom riba slavinu dok voda kaplje pa tako prska sebe po licu:x a ja se ubi od misterije ko joj nocu glodje cetkicu
:lol:
ahhaahha ne mogu da verujem

i kako covek da ne kasni, aj kazite! :D
 
Hellen:
Касним...најчешће што не знам шта да обучем, па се стопут пресвлачим.....или што ме мрзи да устанем 10 минута раније, па да све лепо натенане, а не на фрку....
Касним некад на посао, на договорене састанке, али не дуже од 5, евентуално 10 минута.....
Некад касним и на час, кад је добро зезање у зборници...


Ja zato imam lek .... spremim sve uveče šta ću ujutru da obučem - od gaća do parfema .... ako to ne uradim, kasnim sigurno.... ali to je retko.
 

Back
Top