CALL OF DUTY

qwertynis

Zainteresovan član
Poruka
376
Jel neko vec igrao novi, ja sam probao i nisam nista impresioniran cak sam i zgranut kako tako dobra ekipa moze da usere nastavak. Ajd pa pisite jeste li je igrali ili ne. Tacnije ja sam odigrao prvi nivo i odmah sam uradio uninstall (bar za sada),jer igra sto trazi mnogo mnogo je. Iako imam dual core na 2,66 x 2 i 2 Gb rama ona i dalje ima neke segnmente koje slabije renderuje.Oruzje je sheet, a i mape su nekako (deja vuu)

Ajd da cujem i Vas
a moderatora (zna on ko je) neka se ne seta po forumu i zatvara mi teme (iako je ovo njegova jurisdikcija), nije eticki biti osvetoljubiv.

:evil:
 
Pa dobro nisam se mozda lepo izrazio ali sam ja ipak to igaro a mogu i savove da ti posaljem,ako bas ne veruujes, mada me bas briga za tvoje misljenje cim nekoga tako nazivas.

Ako hoces da komentarises u redu a ako hoces da podjeXXXXs to je onda slucaj za admina.
 
Alo bre...lakse malo...
CoD 4 nije izasao, mogao si da igras samo CoD, United Offensive ekspanziju, COD2 i neoficijalni ruski mod...e sad ne znam na koji si ti mislio kad si rekao "novi"...
 
CoD 3 na PS2 nije nista narocito,ima neke zanimljive inovacije ali je dozivljaj na PCu najbolji...
CoD bez drugog svijetskog rata je kao Martin Skorseze bez mafija[ke tematike...takav ce biti CoD 4...ja se nadam da ce biti dobar ali...
 
BigMazi:
rekao je cod4, zato sam i prokomentarisao ono na taj nacin.
Ti si komentarisao da nije izasla i trojka, a kamoli cetvorka.... Da ne bude da si pametan, trojka nece za pc, a 4 samo sto nije....

Kakav je taj ruski mod za call of duty, da li vredi igrati?!
I da li mora instalacija za cod 2 da bi se igrao ruski mod?
 
*P*A*B*L*O*:
Call of Duty 4: Modern War izlazi negde u novembru.....

Modern Warfare.Igrao sam sve dosadasnje delove osim neoficijalnog ruskog,ali presao sam samo najstariji deo.Svaki deo mi je bio do jaja.3. deo ne mogu da igram jer nema za PC,a jedva cekam da isprobam 4. deo.Igrica je do jaja i ne razumem kako coveku igra moze da bude glupa.Jedino ako nije bas velik fan FPS-ova.
 
Goku:
Ti si komentarisao da nije izasla i trojka, a kamoli cetvorka.... Da ne bude da si pametan, trojka nece za pc, a 4 samo sto nije....

Kakav je taj ruski mod za call of duty, da li vredi igrati?!
I da li mora instalacija za cod 2 da bi se igrao ruski mod?

trojka nije izasla za PC..a on je pricao za PC...prvo procitaj, razmisli, pa napishi...intelegencija ne izvire iza svakog kamena ;)
 
Goku:
Ti si komentarisao da nije izasla i trojka, a kamoli cetvorka.... Da ne bude da si pametan, trojka nece za pc, a 4 samo sto nije....

Kakav je taj ruski mod za call of duty, da li vredi igrati?!
I da li mora instalacija za cod 2 da bi se igrao ruski mod?
taj ruski mod je..ma nemam reci! Igrica je sama za sebe. Ja kupio (nisam znao da je to ruski mod) igrica je na 1dvd i ima 6 misija, presao sam igricu za 2 sata i 13 minuta, tacno sam merio...gluuuupost
 
BigMazi:
hahaha :) lol i lol Prvo nije COF nego COD. Drugo nije izasla ni trojka, a kamo li cetvorka...Nauci se da pravis razliku od expanzije i delova ;)

Pogledaj ti ovu poruku... necu da komentarisem smile-e, samo za dobar vic bi stavio tako nesto...
Pogledaj malo bolje na tastaturi i videces da je slovo F pored slova D, tako da je ocigledno greska bila u kucanju lol xD RoflImao
Ne mozes onda da napises nije izasla trojka a kamoli cetvorka... Time ce svako, ko ne zna da zakljuci da ce prvo trojka da izadje pa tek onda cetvorka roflImao xD lolololol
I nije svako okoreli gamer, da poznaje sta je expanzija ili deo... Zato je postavio temu, pa se potrudi da objasnis... kako kazu: Nije znanje znanje znati, nego je znanje znanje dati...
 
Bajat Krompir Pire:
taj ruski mod je..ma nemam reci! Igrica je sama za sebe. Ja kupio (nisam znao da je to ruski mod) igrica je na 1dvd i ima 6 misija, presao sam igricu za 2 sata i 13 minuta, tacno sam merio...gluuuupost

Steta, tacno sam hteo da uzmem, verovatno je odradjen najvise ruski front, koji mi je omiljen )
 
Goku, a da ga ne trtomudis ti malo ? Sta smailove samo na viceve cemo da stavljamo ? Hahaha. Necu da se machujem sa nekim ko pokusava da bude nesto sto nije. Ja pomognem kad moze da se pomogne, a da sam mu rekao ozbiljno da nauci razliku izmedju delova i exp, ne bi stavio smail. Da si tako iskusan, znao bi da forum ima teme, a u temama se diskutuje o onome sto treba, a ne da ispravljas krive drine i da pametujes. Tolko od mene vezano za tebe.
 

Back
Top