Salio sam se malo...

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Evo da iskoristim da objasnim nekim forumasima da moj Dedo nije bio ustasa nego sam se jucer malo salio i ispitivao puls nekima sve u cilju forumaske zayebancije. :D

Tek toliko da objasnim nekima u cilju nastavka dobre zezancije na ovom forumu. :D
 
Marin55:
Evo da iskoristim da objasnim nekim forumasima da moj Dedo nije bio ustasa nego sam se jucer malo salio i ispitivao puls nekima sve u cilju forumaske zayebancije.
Nije, a?
Pa onda mora da je bio u TJetnicima kod Chiche!

Znaci onda ti ovo sigurno nece smetati :)
Draza.jpg
 
Lacibg:
Ај и ја да откријем : ни мој деда није био Jack The Ripper (Џек Трбосек) и није ми куповао бомбоне.
Eto, ko bi rekao...
Mada i bilo je mi je pomalo cudno da Dzek kupuje bombone...al' rekoh ako je moronov dedO bio 'dobar i posten ustasa', sve je moguce :D
 
Marin55:
Evo da iskoristim da objasnim nekim forumasima da moj Dedo nije bio ustasa nego sam se jucer malo salio i ispitivao puls nekima sve u cilju forumaske zayebancije. :D

Tek toliko da objasnim nekima u cilju nastavka dobre zezancije na ovom forumu. :D
Pa naravno da nije bio Ustasha,mogao je samo da bude u Handzar diviziji.
Muslimani iz Bosne nisu mogli u Ustashe...ni oni ne primaju svakoga.
 
Marin55:
Evo da iskoristim da objasnim nekim forumasima da moj Dedo nije bio ustasa nego sam se jucer malo salio i ispitivao puls nekima sve u cilju forumaske zayebancije. :D

Tek toliko da objasnim nekima u cilju nastavka dobre zezancije na ovom forumu. :D


У свакој шали има пола истине..... :wink:
 
A i ja sam se šalio...Ja sam u stvari jedan ultra-giga-mRga-admin, a ne "registrovani...", pa sam vas malo za'ebavao...Šta više, mnoge od vas sam banovao, neke i više puta, a Irona sam ostavio da vam kukumčavi čisto da imate s kim da se nadyebavate. Marlona vam neću vratiti, jer sam u stvari to - JA :D Kad sam научио ове ваше хијероглифе, tako sam uspio zametnut' tragove da sam u stvari još od Franjevaca čuo kak se s vam shizmaticima treba ophodit...Kaj sad?

Šega, ba :D
 

Back
Top