SEx i fantazije

P

Poljubac

Gost
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
 
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.
 
Milow:
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.

Davaoc ili primaoc? :)
 
Milow:
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.
bloody brave.....

svaka cast na iskrenosti....
 
Milow:
fotograf:
Upucaj ga sad, upucaj ga sad!
Dali je to nesto na moj racun?

Uh, sto me nerviraju licemeri...
Svako od nas je imao bar jednom, ako nista drugo, fantaziju vezanu za suprotni pol. (ja sam 2 puta sanjala sebe i najbolju drugaricu, jos pre 3-4 godine. Nije mi bilo bas prijatno... Ali, negde sam citala da, samim tim sto smo sastavljeni od genetskog materijala roditelja oba pola, u svakom od nas postoji, manja ili veca sklonost ka istom polu).
 
Snezna_kraljica:
Milow:
fotograf:
Upucaj ga sad, upucaj ga sad!
Dali je to nesto na moj racun?

Uh, sto me nerviraju licemeri...
Svako od nas je imao bar jednom, ako nista drugo, fantaziju vezanu za suprotni pol. (ja sam 2 puta sanjala sebe i najbolju drugaricu, jos pre 3-4 godine. Nije mi bilo bas prijatno... Ali, negde sam citala da, samim tim sto smo sastavljeni od genetskog materijala roditelja oba pola, u svakom od nas postoji, manja ili veca sklonost ka istom polu).
Skraceno ali istinito :wink:
 
Uostalom, ponekad pomislim... kako bi bilo ljubiti se sa devojkom... (pogotovo kad vidim neku sa socnim usnama... ja jako mrzim ljude sa tankim usnama, bilo da su muskarci ili zene, a ja sam jako zadovoljna svojima..)
Nazalost, sad sam u godinama kad to ne bi bilo preporucljivo... A i od kad imam vezu ne razmisljam toliko o tome.
 
Snezna_kraljica:
Uostalom, ponekad pomislim... kako bi bilo ljubiti se sa devojkom... (pogotovo kad vidim neku sa socnim usnama... ja jako mrzim ljude sa tankim usnama, bilo da su muskarci ili zene, a ja sam jako zadovoljna svojima..)
Nazalost, sad sam u godinama kad to ne bi bilo preporucljivo... A i od kad imam vezu ne razmisljam toliko o tome.
Ako si sretna u vezi (a mislim da jesi) ... onda ta mastanja mogu da budu samo poboljsavajuci faktori... ;)

P.S. Kad se desi to sto treba da se desi ... castis :D
 
:lol: Hm.

ima nas raznih.Znaci nisam jedini koji masta.A i radi na svojim fantazijama.
Pre par godina u meni se javilo zasicenje standardnim sexom.Pa sam pozeleo malo promene.
Privukla me je cinjenica da postoje svingeri.
Prvo je bio jedan mladji par.Oni su vodili ljubav ja sam posmatrao.Posle treceg puta ja sam usao u kombinaciju.Kasnije kada smo se zasitili jedni drugih ili bolje receno ja njih.Usao sam u kombinaciju sa komsijama sa kojima se druze moji roditelji.Blesavo A.I tako sve vreme heterosexsualni odnosi.Pre par dana me startuje jedan tip.Vrlo drsko i kaze izgledam ;;prcljivo,glup izraz.Ali neizaziva u meni odbojnost nego zelju.Prvi put da pozelim odnos sa muskarcem.Cudno.Pitam se smem :wink: li preci granicu.Presao sam ipak startnu liniju i izlazim sa njim u grad sutra dan:lik do jaja.Mislim se kako izgleda ljubiti se sa tipom.I to vece mi se toisto dogadja.Jako se palim ipak u dubini osecam neki nemir.Bunt i polako ali sigurno odbijam ga od sebe.Ej covece ludo neverujem ja sam bre nastran.Spoznajem svoje genetske poremecaje.I plase me.Ali ipak krv struji brze mojim telom nego sto to sebi priznajem.Neka vrtoglavica ponovo dozivljena posle toliko god. nakon onog prvog.Kada sam se tresao i svrsio istovremeno.Doduse ovaj put nisam svrsio valjda god.mi nedozvoljavaju.I tako pobegnem od svoje prve gay.sex kombinacije.Ali planiram nocas i to probati.Kazem ludo ali me moja devojka podrzava.Cak ona je potencirala da postavimo ovu temu.Kaze davicemo vas svaki dan.Jer planira da se ukljuci u orgiju koja ce se valjda nocas dogoditi.
 
Snezna_kraljica:
Milow:
fotograf:
Upucaj ga sad, upucaj ga sad!
Dali je to nesto na moj racun?

Uh, sto me nerviraju licemeri...
Svako od nas je imao bar jednom, ako nista drugo, fantaziju vezanu za suprotni pol. (ja sam 2 puta sanjala sebe i najbolju drugaricu, jos pre 3-4 godine. Nije mi bilo bas prijatno... Ali, negde sam citala da, samim tim sto smo sastavljeni od genetskog materijala roditelja oba pola, u svakom od nas postoji, manja ili veca sklonost ka istom polu).
Ih, a ja mislila onih 6 tachaka sa foruma LJiS problematichne...kad onoooo :shock: .
:lol: :lol: :lol:
 
Govori mi o njemu.Kaze upoznao ga ugradu.Kao neinteresuju ga muskarci.Ipak znam njegovu vrelu krv.On ce to uraditi.Podrzavam ga i ubedjujem ma vredi probati.Pa sta nisi gay ti si onda bisex,Kao se necka.Ipak ga zove.I izlazi u grad sa njim.


Vraca se cudan i nekako odsutan.Sta li mu se desilo hoda normalno.Mora da je opalio tog pasivka.Ipak hvata me sa vrata.Ljubi me kao da me nikada poljubio nije.Skida me nabrzaka.Palime najzesce do sada kao zivotinja koja je zeljna sexa.Sta mi je tresem se kao blesava.Jos nije ni usao a ja svrsavam.Blesavo ali prija.Posle sjajnog sexa mi prica.Nista nije bilo.To sam i shvatila kur ac bi me ovako opalio da je bilo nesto.

Ako nocas bude kako treba.I moj dragi bude upropascen.Osveticu se tom badzi prvom prilikom dok se budu jarcali u mojoj kuci a nebudu znali da sam tu.Skocicu na njih i pokazati svu svoju ljubomoru tom malom sto tvrdi da mi je decko prcljive prirode.
 
nije_lako:
Ih, a ja mislila onih 6 tachaka sa foruma LJiS problematichne...kad onoooo :shock: .
:lol: :lol: :lol:

Ma, daj, zasto tako... :oops:
Normalna sam ja, i apsolutno neproblematicna osoba. Trudim se da budem otvorena za nove vidike (na pristojnoj distanci:)), ali opet me nekad spopadne pitanje "da li je sve bas onakvo kakvim mi se cini?"
Samo vi nastavite... Ne obazirite se na mene 8)
 
Milow:
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.
EJ mILOW-I .pa to si ti bre ..uu ebt ..nemoj javno :oops: :lol:
 
Anonymous:
Milow:
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.
EJ mILOW-I .pa to si ti bre ..uu ebt ..nemoj javno :oops: :lol:
i i..ii.. bas me ineresuje kako je swe ispalo hmm..koje kome stavio :oops: :lol:
 
Nina2:
Milow:
Poljubac:
Dali ima ljudi na ovom forumu koji sebi priznaju svojesexsualne fantazije.Ili beze od njih.JA imam svoje fantazije i to mnogo neke sam vec ostvario.One teze planiram u buducnosti.Jer od mene iziskuju prelazak u bisexsualnost pa ima li onih koji bi izneli svoju fantaziju.Ja cu izneti moju. :roll: :roll:
Mene je kopkao sex sa tipovima ... i probao sam. U zivotu imao sam sex 3 puta sa tipovima, i nije mi se svidelo iskreno.

Davaoc ili primaoc? :)
---PEDERU--
 
Chernobill:
Samo vas gledamo.
STRASNO!
Eto da vas obavestim Parada je u maju pa lepo za rukice....
Mada, cujem Delije su vec otisle na visinske pripreme, masovno kupuju martinke.....
Dokazano da oni koji najvise napadaju su i najveci ped eri ali pritajeni.

:wink: ne stidi se znamo kako ti je u kozi.Probo bi ali se plasis?

Ali neka i ti ces sto nas gledas jednom isfrustriran i nazadovoljan probati da promenis stvari u zivotu.

Inace ja sam nocas i definitivno ostvario svoju fantaziju.
Bilo je ok.
 
Strasno!
Tacno sam znao da ce se neko uvrediti.
Clan sam organizacije koja je podrzala prethodnu Paradu.
Nisam zestoko napao vec nisam mogao da ne odreagujem.
Moj stav je ne proganjati "razlicite", ali im ni udarati reklamu. Samo napred, ali daleko od mojih ociju i ociju dece.....
Samo je u temi trebalo da pise gay fantazije pa ne bih otvarao temu i bili bi svi srecni i zadovoljni.
 

Back
Top