Residet Evil Serijal...

Denmla_90

Obećava
Poruka
56
Jel ste igrali neku igru iz serijala? koja vam je najbojla?
Meni licno je najbojli Resident Evil 2 presao sam ga desetak puta sa oba lika (Cak i sa Hunkom), Zatim Resident Evil 1 Ima odlicnu pricu i igrivost, Residet Evil 3: Nemesis je malo razocarao ali sve u svemu ok... Resident Evil:Survivor tesko sra... Zatim odlicna Code Veronica X. Resident Evil Dead Aim nisam imao priliku da igram ali kazu da je veoma kratka :( Residet Evil: Outbarke 1 i 2 ok ostvarenja... Residet Evil 4 veoma dobra igra iz serijala ali nekako je izgubila svoj duh... Resident Evil 0 nisam imao prilike da igram zato sto je izasao samo za NGC :( To je moje Vidjenje ovog Serijala :)
 
Veliki sam fan RE serijala jos od kada sam pre nekih 7-8 godina prvi put odigrao prvi deo na PSX-u. Dobra prica, zanimljivo izvodjenje i pre svega fenomenalna atmosfera. Dvojka je bila jos bolja, trojka je vec pocela da smara mada je donela neke cool novine. Code Veronica me je odusevila. Sto se tice cetvrtog dela, ne mogu reci da je losa igra, sasvim naprotiv, ali taj RE nema ono zbog cega sam zavoleo serijal. REmake i RE0 nisam probao, a od "spin-off" naslova samo dead aim. And it *****.
 
Evo mog mišljenja...

Pre par godina sam u lokalnom soni klubu igrao prva tri dela. Treći deo je bio prvi kog sam prešao, i on mi se zaista svideo. Prvi deo mi se uopšte nije dopao, doduše nisam se previše ni upuštao u njega. Kod dvojke sam malo zapeo, ali nju smo kasnije ortak i ja prelazili udruženim snagama i na kraju smo uspeli. Pre par meseci sam nabavio emulator PSX igara za PC i prešao jedno deset puta taj drugi deo sa cajkanom i sa curom... ali nisam uspeo da otvorim nekog novog lika (u pitanju je bila Dual Shock verzija, ali dobijao sam A ranking i na Normal i na Arrange modu), te nažalost ne znam kako je to igrati sa Henkom. Sve u svemu, RE je po meni zaista sjajan serijal. Mene koji uopšte nisam ljubitelj horora kao žanra držao je svojevremeno "zakovanog" za ekran.
 

Back
Top