Zasukana nogavica?

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.859
...samo na jednoj nozi.

Kad sam prvi put video nekog lika, kako takav ide ulicom, mislio sam da mu se ova druga srozala a da nije primetio.
Onda sam ih video još nekoliko,u trenerkama svi, previše da bi bilo slučajno...

A juče prolazim pored NIKE radnje i vidim u izlogu plastičnog manekena sa, pogadjate, podavijenom jednom nogavicom.

Izgleda da sam već odvijeć star ® pa sam ispao iz tokova. Može li mi neko reći ko je to sebi dozvolio lošu karmu time što je izmislio i patentirao taj trend? I koje je simboličko značenje zarozane nogavice, ako uopšte ima neko?
 
:lol: :lol: :lol:
pazi kad su čika Bundeva i teta Helena došli prvi da odgovore na temu. Sa sve teorijom o biciklistima. :lol:

Upravo sam pitala cimera da li zna nešto o tom fenomenu. Rekao mi je da je to prošlogodišnji hit i da je bio dosta popularan među "sportskom" omladinom. А zašto, niko ne zna!?
Ali, ja imam jednu teoriju. :idea:
:arrow: Možda je neko na lutki u izlogu izložio pantalone gde je jedna nogavica bila zarozana, ne bi li na istom primeru pokazao kako mogu da se nose u više varijanti. Onda je to neki prolaznik loše protumačio i tako... :roll:

bug.gif
 
e pa ondak se teta elena i ja predajemo..
a koja nogavica, da nije leva.. razmisljam nesto, ove mlade generacije su nam sve vece i kuratije.. mozda im je jednostavnije da ga izbace kroz nogavicu nego da ga vade
 
To je Niggerski fazon. Hip-hop, rap. Uopste nije nova stvar, cak stavise isfurana je. Mislim da ima vec par godina da se pojavila. Jedno vreme, pre recimo 2 godine, sam vidjao mnogo cesce likove, a i ribe da se loze s tim. Mahom "sportisti" po teretanama i slicne paljevine. A jeste retardirana fora. Ne'am pojma odakle tacno potice i zasto. Setile se chamuge kako da budu drugacije, ko i uvek, najverovatnije.
 
Da, u pravu ste, to je bila moda pre godinu - dve, ali kada sam procitao naslov teme slatko sam se nasmejao. Naime, pre neki dan svratim do Mc-a, i dok cekam red ulazi par, devojku znam na Cao... oboje sa zasukanim nogavicama... pozdravim se s njom i posto mi je stvarno bilo jaako smesno, pitam " Sta opet zasukane nogavice u trendu", a ona ce takodje uz osmeh "Izgleda". Mislim se u sebi, hvala na obavestenju, i taman pomislim da furam isti fazon :D :D kad ono :confused: :confused: :confused: pogledaj vreme, ljudi nose perjane jakne :p :p :lol:
 
Moj kolega sa posla fura tu nogavicu, doduse sa farmerkama. Podigne je skroz do pola lista. Kada sam ga prvi put videla pomislila sam da mu se slucajno zarozala ali kada je poceo da se namesta i ogleda pre napustanja firme sve mi je bilo jasno. Pa jos kad stavi gornji kosarkaski dres u zadnji dzep, izgleda kao da ima rep. :lol:

Meni su odvratne i one pantalone sto se spuste na pola dupeta. :? Sreca pa to prolazi, ne vidjam tako cesto po gradu. Doduse pre neki dan sam videla neku stariju zenu sa spustenim pantalonama, grozno izgleda. Skratilo joj noge, "dupe" visi do kolena, strava. :lol:
 
bundeva:
pa vidis da su ih crnci poceli prvi da nose
Ko kaže da su crnci, to je interpretacija od strane Kad_LupimLupim? Mada, stvarno nije da nema smisla da oni budu avangarda ako je poenta u tim tvojim kuronjama - size matters i tako to... Ali mi se i dalje najviše sviđa da mislim da je to sve posledica brzog tempa života i nedostatka vremena.
 

Back
Top