Rapidshare - Ima li nacina....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

linabg

Poznat
Poruka
7.455
vec drugi put mi se desava da kad hocu da skinem file, izadjemi obavestenje da moja IP adresa vec skida taj fajl.. prvi put mi nije bilo sumnjivo jer je file siknulo 2000 ljudi pre mene, ali ovaj drugi put, skidam ga samo ja.. jel to marketinski potez, da me navedu da se pretplatim ili je nesto drugo u pitanju..
 
Ne zeza niko nikog... ve' je to pravilo kad si free korisnik. Pretpostavi da npr. imas tri downloada. Prvi odradiš posle ono 40-tak sekundi koliko odbrojava... drugi tek posle sata ili više, treći možda i više. Naravno da im je to trip, da te nateraju da se pretplatiš... onda možeš da uploaduješ mnogo veće falove od 50 mb i nećeš morati da čekaš za download.
 
ja imam isti problem sa rapidshare...
evo o cemu se radi:
kada skidate preko FREE accounta,imate pravo da skidate samo 1 fajl istovremeno.e sad,posto sam na wirelessu gde ceo AP izlazi na net sa istom IP adresom,na netu rapidshare vidi kao jednog korisnika.i kada neko povuce nesto sa rapida,i ja hocu da skinem nesto,on naravno napise da vec skidam nesto,a ja ustvari ne skidam.
moguce da je taj fazon i na adsl-u,ali cisto sumnjam da je i tamo share-ovana IP adresa...
 
Isto što je Zool objasnio dešava se i na kablovskom : svi korisnici jednog provajdera izlaze na net sa istom Ip adresom, pa onda moram da čekam da onaj ko već nešto skida završi, pa onda ja krenem... A dešavalo se i da je skinut maksimalan broj fajlova, i da moram da čekam 35 minuta...
Zato izbegavajte upload na RapidShare!!! Imajte u obziru da je ovo Srbija!
 
megupload do skoro je bio dobar ali kako je rapid jako nezgodan za nas iz gore navedenih razloga ljudi se sve vise okrecu megauploadu tako da do pre mesec dana nikad nije bilo problema ali zadnjih mesec dana i tu nastaju problemi.
Bas sam se juce posteno izezao sa menjanjem ip broja da bih nesto skinuo sa megauploada.
 
potpuno je bezbedno. Ti samo maskiras proxy. Sto smo ranije vec pricali ti ne mozes da sakrijes identitet i slicno, ali mozes da maskiras IP broj i da server zavaras da se konektujes sa druge lokacije.
Skini program.
Hide IP platinum.
Najjednostavniji za te potrebe. Samo ga ukljucis i on sam radi. Ne moras nigde nista da upisujes.
 
a kakve to ima veze? Inace ne placas internet na vreme. Pusti ga da skida. Inace ako potrefis dobar proxy download leti ali to je tesko. U svakom slucaju limewire je neprevazidjen.

Nego da li neko zna neke dobre irc kanale za skidanje stvari???
Ja sam svojevremeno skidao filmove sa irc kanala i mnogo je dobro funkcionisalo. RAdi slicno po princilu P2P ali za razliku od P2P ne traze da i ti nesto sherujes. Jednostavno ljudi dodju nakace se i dozvoljavaju da skidas.
 
Ma ja imam neki RapidShare AIO Hacking
To je paket programa za razbijanje rapida i ostalih slcnih programa ali sve je to u sustini njesra.

@ zool 128/256 (do 18h 128 posle 256)
Pazi. To su klasicni irc kanali. Njima je najbolje pristupiti iz programa (zaboravih mu ime ali mogu da pogledam jer ga imam u backupu) koji se kaci direktno na mirc i imas mirc okruzenje. I kad naletis u sobu gde ima ljudi koji seruju programe, filmove i sta vec tebi se otvori poseban prozor u mircu u kome se kreces kao po direktorijumima i biras sta zelis a download je preko klasicnog DCC-a u okviru mirca.
Mnogo dobro funkcionise. Ali na zalost nemam vise adresu tog servera i kanala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top