RED ALERT

Niidza

Aktivan član
Poruka
1.027
Koji je po vama najbolji red alert meni je kec konza ali ne moze da mi radi na jakom kompu da li neko zna neku foru mozda kad bi imao i qindows 95 ili tako nesto...
 
E hteo sam da pirtam kako red alert 1 pokrenuti preko xp vec sam pokusao ono compabilyty i nece da ne treba mozda nesto da se skine sa neta ili tako nesto bio bih mu unapred zahvalan!!!!
 
Niidza:
E hteo sam da pirtam kako red alert 1 pokrenuti preko xp vec sam pokusao ono compabilyty i nece da ne treba mozda nesto da se skine sa neta ili tako nesto bio bih mu unapred zahvalan!!!!
i meni je tako sa nekim igricama...npr age of empires the age of kings2...ali mi nije jasno kako onda mogu igrati age of empires 1
 
Red Alert 1 je zakon. RA-2 je *ranje, a narocito YR. Kada bi izasao nivi Red Alert, klasican, kao prvi deo, samo sa dobrom grafikom i kvalitetno uradjenim jedinicama, a ne kao u YR neke glupoti...
 
UberSukhoi:
Red Alert 1 je zakon. RA-2 je *ranje, a narocito YR. Kada bi izasao nivi Red Alert, klasican, kao prvi deo, samo sa dobrom grafikom i kvalitetno uradjenim jedinicama, a ne kao u YR neke glupoti...
to i ja brate hocu al dzabe oni samo da zarade mamu im lopovsku
 
Hej momci, budite dobri pa mi napisite sta to red alert trazi od konfiguracije???

Smijesno zvuci, slabo se razumijem u igre, ali svakako je to nesto sto bi me privuklo da se malo i ja zaigram na nekoj staroj masini, tokom jeseni i zime i naravno, napiste mi ako nije tesko, koliko je velika instalacija igrice>
Hvala.
 
Red Alert 1

Min System Requirements:
System: 486/66 or equivalent
RAM:8 MB RAM
CD-ROM: 2X CD-ROM
Video Memory: 1 MB VRAM
Hard Drive Space: 30 MB
Mouse: Yes
Sound Board: Yes

---------------------------------------------------------

Red Alert 2

Min System Requirements:
System: PII 266 or equivalent
RAM:64 MB RAM
CD-ROM: 4X CD-ROM
Video Memory: 2 MB VRAM
Hard Drive Space: 350 MB
Mouse: Yes
Sound Board: Yes
DirectX: DirectX v7.0a
 

Back
Top