pomoc - kako koristiti Kaspersky???

yu

Početnik
Poruka
44
posto sam apsolutni laik sto se tice racunara molim vas da me razumete i na najprostiji nacin objasnite kako da koristi kaspersky,tj. ja sam ga pokrenula i izasla mi je lista na kojoj pise detected 38,sta to znaci i sta treba sledece da uradim da bih obrisala te viruse,please
 
@Че Гевара

Molim te bez ovakvih komkentara ubuduce, nema svrhe pisati po ko zna koji put ovaj je bolji od ovog i moj je bolji od tvog, jer takve stvari su odavno prezvakane...

Ako imas odgovor ili komentar na odredjenu temu a ima svrhu i namjenu napisi, a tipa nemoj to uzmi ovo kao sto mozes da vidis u ovom slucaju nije bilo od koristi..
 
Ja koristim Kasperski i prezadovoljan sam njime.
Prvo dali ti 38 detektovanih zaraza su neuralizovana ili ne.Ako jesu onda discar a ako nisu neutralisi ih.
Ali probaj sa nekim programom da ocistis IE od djubreta koje pokupis po internetu recimo ccleaner.
Postavi kasperskog za skeniranje na maxsimum pa skini updatu pa tek onda skeniraj.
 
yu:
posto sam apsolutni laik sto se tice racunara molim vas da me razumete i na najprostiji nacin objasnite kako da koristi kaspersky,tj. ja sam ga pokrenula i izasla mi je lista na kojoj pise detected 38,sta to znaci i sta treba sledece da uradim da bih obrisala te viruse,please

Kaspersky je jako slozen Anti-Virus zato je najjaci ja koristim 7.0.0.130 i kako koristim
1.Pri paljenju racunara Kaspersky se automatski pali i ako si prikljucen na internet mislim da si ONLINE onda radi update
2.Dok surfas onternetom on sam autpmatski skenira racunar bezobzira dali si ti to trazio ili nisi inace naglasi ako imas virus.
3.Sva godine kaspersky trazi kljuc znaci ako nemozes izdvajat svake godine za njega onda skini XXXX zavisi koju verziju koristis
4.Ako ti ima nesto nejasno probaj otici na help u programu :?:

Zaboravio sam najvaznije mora pisati da ih je obrisao ako nije onda skini neke posebne programe kao spybot ili slicne.
 

Back
Top