Da li je ovo normalno?

7Patuljaka

Početnik
Poruka
46
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:
 
ako mu još ne veruješ ostavi ga. bolje i za tebe i za njega.a da te vara, to je vrlo verovatno, a isto je toliko verovatno i da je to tvoja krivica. kada mu je devojka "teška", potražiće neku laku da ga opusti..:)Nažalost, to je životna činjenica.
 
Definitivno ima drugu. Nego ti to lepo ili otkaci ili pusti da se izduva, pa da se sredi to izmedju vas, ako je to ikako moguce (sto je malo verovatno). Ali ja bih ti rekao da ti zavrsis sa njim i krenes u nove radne pobede. Naravno, tvoj izbor. :roll:
 
7Patuljaka:
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:

stavi tacku. spasavaj svoj nervni sistem. IDI
 
Grimizni_ratnik:
Definitivno ima drugu. Nego ti to lepo ili otkaci ili pusti da se izduva, pa da se sredi to izmedju vas, ako je to ikako moguce (sto je malo verovatno). Ali ja bih ti rekao da ti zavrsis sa njim i krenes u nove radne pobede. Naravno, tvoj izbor. :roll:
Ma nemoj. :-)
E kako ti sad znaš da on ima drugu? :-)
Moje SMS - ove čitam samo ja. :evil:
 
7Patuljaka:
Sa deckom sam malo više od 5, 5 godina.
Imali smo dosta problema vezanih za poverenje. Ali konkretno zadnjih par nedelja dobila sam utisak da nešto ponovo krije od mene. Bili smo zajedno na odmoru i to je bilo lako uvideti. Jer je telefon navodno zbog posla drzao ugašen, samo ga palio kad je bio sam. Poruke mi nije dao da vidim, bar da znam od koga su..
Skoro je došao i hteo da razgovaramo?
Posle iscrpne rasprave, u kojoj je on hteo da se pomirimo ili da bar skinem sa njega etiketu lažova, kao jedino rešenje svega, videla sam u tome da mi da telefon da prelistam (znajući da on ne briše poruke).
Da li sam pogešila?
Naravno po cenu raskida, nije hteo da mi da telefon..
Kažite mi sta mislite... :confused:
Ima švalerku,jasno ko dan!
To ti je onaj trip,znaš kao kući imam ženicu koja mi kuva,čisti i čuva decu,a kada hoću
da se zezam i uživam u životu onda idem kod ''prijateljice'' :roll:
Pravi te kravom!Nego teraj ti to i nađi nekog vernijeg! :wink:
 
7Patuljaka:
U pravu si glupo je listati tudji telefon, ali nekada je to jedino rešenje..
Još sam mu ljubazno zatražila, da sam uzela krišom ko zna šta bi sve našla.
Tada bi bar sigurno znala na čemu sam..
Pa znaš kad bih ti ja dala da čitaš moje poruke (naročito ako me ljubazno zamoliš)?
NIKAD. :evil:
A on bi valjda brisao poruke sumnjivog sadržaja (ako takvih ima), ne razumem zašto bi ih čuvao?
 
ja se bre muzu ne javljam na telefon kad ga zaboravi
boli me bre du.pe ko ga zove, za mene nije sigurno

je l ti sumnjas u njega samo zbog yebenog smrdljivog telefona?
ako je to jedini razlog, onda uzmi i razbij ga
(posle mu kupi drugi :) )

a ako sumnjas zbog drugih stvari onda ti ne treba SMS skakljivog sadrzaja da ti to potvrdi
 

Back
Top