problem sa MP3 player-om

zleca

Početnik
Poruka
27
Prebacivao sam nesto iz skole i kada sam ga doneo na svoj komp nije htelo nista da radi nego mi je trazio da ga formatiram, ja sam to uradio ali posle tog formatiranja on je izgubio svu svoju memoriju i sad pokazuje 0. Jel ima neki program sa kojim bih mogao da ga vratim ka za obican hard sto je partition magic. Hvala unapred
 
Kad si video da nece nista da radi kad si ga doneo iz skole trebao si da ga probas na nekom drugom racunaru i da ga proveris na antivirus. Posto to nisi uradio ti si ga formatirao i izgubio sve podatke sa njega sto ji normalno (cemu bi onda sluzilo formatiranje), posto sada opet nece da radi, probaj da ga opet formatiras na nekom drugom racunaru, moguce je da ce da radi, ako nece ?? www.pakom.com ili na nekoj drugoj adresi ili u prodavnici.
 
zleca:
ma jok nece izgubio je stanje skroz

Probaj ti to na drugom racunaru, a to sto ti pokazuje da nema memorije, moze da bude nestvaran podatak, mislim da moze da sluzi kao fles memorija, probaj da iskopiras neke foldere u njemu, ali ne sa tvog racunara, mozda se i pokrene, znam neke koji su uspeli. Naravno posle formatiranja (nemoj na brzo format.)
 
zleca:
Probao sam i na drugom kompu ali nece. prepozna ga krene da formatira ali nestigne do kraja prijavi neku gresku.

Jesi probao da prekopiras neki fajl tipa doc. bez formatiranja, ako ni to nece mora ponovo da mu se ucita softver, a to se ne isplati. (Budi uporan probaj sve tipove fajlova da kopiras sa racunara, mozda ga neki pobudi, ali ako ti javlja softversku gresku to bi ti neki bolji poznavalac racunara i mogao da resi, ali ako je otislo nesto iz hardvera onda se neisplati popravka, pa sad ih imas NOVE I za 2500.
 

Back
Top