Воздизање Јутарње звезде

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Бројка недеље: 112,5
Толико је милијарди долара износио кинески суфицит у трговини са светом у првој половини ове године. У односу на 2006. порастао је за астрономских 83%. Рачуна се да сваки десети производ у свету потиче из Кине. Предвиђа се да ће ово учешће даље расти.
Овакав раст једне економије нема примера у целој историји и нијe на видику да ће се убрзо окончати. Последице оваквог бума по однос снага у свету за сада нико озбиљније не анализира... Али како слика вреди као хиљаду речи можемо видети ефекте тог успеха.

Примери кинеског чуда
 
viva las vegasos:
....treba nauciti čajneze da pisu i govore Hrvatsko/Srpski.....evo ima ih i kod nas u Os...polako se razmnozavaju..nego da li netko zna gdje ima kinesko groblje....
kinezi koji dosele u srbiju ili hrvatsku ne umiru.

ako neki umre,raskomadaju ga i riješe se dijelova tijela,a na njegovo mjesto dolazi DRUGI žutać made in china;)

ako netko zna da je ijedan kinez umro u srbiji ili hrvatskoj - neka to kaže;) 8-)
 
cash:
kinezi koji dosele u srbiju ili hrvatsku ne umiru.

ako neki umre,raskomadaju ga i riješe se dijelova tijela,a na njegovo mjesto dolazi DRUGI žutać made in china;)

ako netko zna da je ijedan kinez umro u srbiji ili hrvatskoj - neka to kaže;) 8-)
......aj konacno da je netko izmedju redova skuzio...ja sam odavno pisao ovdje da s istoka dolazi..ekipa....i ti je(b)(d)u sve sto leti pliva i gmize...mi kao veliki narodi i Hrvati i Srbi ...moramo konacno shvatiti..da smo susjedi .....ako se i dalje budemo osvrtali na proslost tko je koga kome zasto i kad....zbogom diko....imali smo nekad turke kao problem aj to smo rijesili...ali bojim se da s ovima bas necemo tako lako izaci na kraj....
 
cash:
kinezi koji dosele u srbiju ili hrvatsku ne umiru.

ako neki umre,raskomadaju ga i riješe se dijelova tijela,a na njegovo mjesto dolazi DRUGI žutać made in china;)

ako netko zna da je ijedan kinez umro u srbiji ili hrvatskoj - neka to kaže;) 8-)


gledao sam jednom neku reportazu bas o ovome sto pises,na njemackoj tv.
poslije toga sam prestao ici kod "mog" kineza.
 
viva las vegasos:
....mi u Os imamo zidovsko,pravoslavno,njemacko,katolicko,madjarsko,muslimansko....ali bogami čajnesko...nema....a i ako ga bude ajme koliko ce da bude...bit ce tu velike kakalice..zato moramo zajedno...


yebote,sta sve u hrvatskoj ne zivi.
i onda nam komsije prebacuju kako smo genocidni.

i kako je nasa lipa toboze etnicki cista.
 
Evo prave istine o suficitu:

Otklanjanje organa na živo – najnoviji biznis Komunisticke
partije Kine

Nakon što je jedan kineski novinar i insajder 9. marta 2006. otkrio prve cinjenice o
postojanju koncentracionog logora u okviru jedne bolnice u gradu Sujiatunu kod
Shenyanga, glavnog grada kineske provincije Liaoning, gdje su praktikantima Falun
Gonga godinama oduzimani organi da bi oni zatim bili ubijeni, a posmrtni ostaci
spaljeni, u javnosti se pojavilo niz dokaza da se ovaj nezamislivi zlocin zaista dešava
i to ne samo u jednoj bolnici, vec u bolnicama širom Kine.
Nezavisan izvještaj iz Kanade procjenjuje da je nad zatocenim praktikantima Falun
Gonga u Kini izvršeno preko 40.000 operacija otklanjanja organa «na živo».
 
opacupa:
yebote,sta sve u hrvatskoj ne zivi.
i onda nam komsije prebacuju kako smo genocidni.

i kako je nasa lipa toboze etnicki cista.
.krivo si shvatio...toga je svega tu bilo..i jos nesto malo ima...a nas uvijek isti broj ..(aj nesto malo manje u zadnje vrijeme..)a ti sad izvuci pouku...kuzis....a to tko je genocidan...cuj...ak neko moze nekome da zavuce ispd kicme..to nikad nije propustio..e vidis mili susjedu to moramo zaboraviti...inace ima da nas nema....
 
Duh Sekire:
Није!
Америка је и даље прва иако има много мање становника и много више средстава за "чисте технологије". Званични подаци, шта ћеш...

У бре, ал се Крватима свидела тема :lol: :lol: :lol: :lol:
znaci treba da budem sretan kad zuta mecka kod tebe u dvoristu bude plesala..a?..vidis ja malo drugacije razmisljam...gle sad ovo..sta mislis koliko cemo zutih u paketu dobiti iz evrope kad budemo i sluzbenio clanice i Mi i Vi..a?..malo mucni glavom...
 
viva las vegasos:
.krivo si shvatio...toga je svega tu bilo..i jos nesto malo ima...a nas uvijek isti broj ..(aj nesto malo manje u zadnje vrijeme..)a ti sad izvuci pouku...kuzis....a to tko je genocidan...cuj...ak neko moze nekome da zavuce ispd kicme..to nikad nije propustio..e vidis mili susjedu to moramo zaboraviti...inace ima da nas nema....

oprosti pajdo.
ali ja tebe nista ne razumim.

jedino, da si srbin u osijeku.
i da te nisu povampirene ustase genocidisali.

dapace,da ti je jako dobro u ustasistanu.

jesam li barem ovo zadnje dobro zakljucia? ;)
 
opacupa:
oprosti pajdo.
ali ja tebe nista ne razumim.

jedino, da si srbin u osijeku.
i da te nisu povampirene ustase genocidisali.

dapace,da ti je jako dobro u ustasistanu.

jesam li barem ovo zadnje dobro zakljucia? ;)
...dobro de ak sam malo pomijeso loncice...nije me bilo dugo...nisam čejen...CRO sam....Hrvoje iz Os s jug-a 2..dio Osijeka....osim toga nije ovo kak ti kazes ustasistan...nego lijepa nasa....
 
viva las vegasos:
znaci treba da budem sretan kad zuta mecka kod tebe u dvoristu bude plesala..a?..vidis ja malo drugacije razmisljam...gle sad ovo..sta mislis koliko cemo zutih u paketu dobiti iz evrope kad budemo i sluzbenio clanice i Mi i Vi..a?..malo mucni glavom...

Ми нећемо службено бити чланица.
Нема ту шта да се мућка.
Не волим ни ја много Азијате у својој кући, зато у Мајци Русији без проблема доносе рестриктивне мере, протерују... ми нисмо ограничени "људским правима" 8-)
Још само кад би наталитет био мало већи...
 
Duh Sekire:
Бројка недеље: 112,5
Толико је милијарди долара износио кинески суфицит у трговини са светом у првој половини ове године. У односу на 2006. порастао је за астрономских 83%. Рачуна се да сваки десети производ у свету потиче из Кине. Предвиђа се да ће ово учешће даље расти.
Овакав раст једне економије нема примера у целој историји и нијe на видику да ће се убрзо окончати. Последице оваквог бума по однос снага у свету за сада нико озбиљније не анализира... Али како слика вреди као хиљаду речи можемо видети ефекте тог успеха.

Примери кинеског чуда

Шта је бре ово Душе??? :roll: :roll: :roll: Ти поставиш тему о "малим жутим" а овде се сјати цела усташија са причом: "куку, браћо Срби, ајмо заједно" :evil: :evil: :evil:
О ЧЕМУ СЕ РАДИ???
 

Back
Top