KOGA VOLITE NAJVISE NA SVETU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

slytherin_rules

Zainteresovan član
Poruka
276
Navedite bar 3 osobe koje volite najvise na svetu. Moje tri su:
1)Gordana Lukic-izuzetan prijatelj, savetodavac, inace nastavnica muzickog, pozrtvovana,hrabra, iskusna,...uvek tu kada mi zatreba...ambiciozna, samouverena-SKORPIJA :)
2)Dunja Djurovic-no comment! Jedina osoba na svetu koja me podrzava u svemu, ali bas SVEMU sto radim, koja mi uvek daje podrsku...znaci, ne bih mogla bez nje.
3)Mira Dogandzic-druzeljubiva, otkacena, uvek tu da me oraspolozi, nasmeje...Kada se lose osecam, kada sam tuzna-Mira stupa na scenu. Iako nastavnica fizickog, ona moj svet cini magicnim, i bez njenih toplih reci ja nikada ne bih bila ovo sto sada jesam.
BEZ NJIH NE BIH MOGLA DA OPSTANEM U OVOM SUROVOM SVETU. HVALA IM ZA SVE STO SU IKADA UCINILE ZA MENE.
 
slytherin (ili kako vecj...) aj razmisli josh jednom da li ova tema uopshte ima bilo kakvog smisla.Shta ti znachi da ti svako ovde napishe po 3 imena za koje nikad nisi ni chuo/la?Ili to mozda koristish priliku da se kvalitetno uchepish osobama koje si u svom postu naveo/la?
Stvarno ne razumem ovakve teme...mozda sam glup.
Pojasnite mi...
 
Bleak WinterFullMoon:
slytherin (ili kako vecj...) aj razmisli josh jednom da li ova tema uopshte ima bilo kakvog smisla.Shta ti znachi da ti svako ovde napishe po 3 imena za koje nikad nisi ni chuo/la?Ili to mozda koristish priliku da se kvalitetno uchepish osobama koje si u svom postu naveo/la?
Stvarno ne razumem ovakve teme...mozda sam glup.
Pojasnite mi...

Slazem se! :roll:
 
Keeper:
Sasha85:
Ovo je hiljadita tema koja se je vezana za njihove nastavnice... A dozvolila sam imaju jednu temu da pricaju o tome,i one opet to rade...
Navedite mi jedan razlog zasto da ne zakljucam ovu temu.. :?

pa eto mi bismo da saznamo kako se kome zovu nastavnici i prijatelji to nam je loodilo zanimljivo :wink:

Da... Pogotovo da ponovo slusamo price o njihovim nastavnicama... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top