Napokon! Trovač u zatvoru!

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
''Izvor: Beta
Kuršumlija -- Direktoru pogona za proizvodnju lesonita u preduzeću Kopaonik određen jednomesečni pritvor zbog pomora riba u reci Toplici.

Kako je potvrdio istražni sudija Opštinskog suda u Kuršumliji Radomir Jovanović, protiv Milomira Đorđevića je podneta krivična prijava jer je dozvolio ispuštanje otpadnih voda u reku Banjsku, pritoku Toplice, 16, 17. i 28. jula, što je izazvalo pomor ribe.

Šteta se procenjuje na oko 1,2 miliona dinara.''


Zbog masovnog zagađenja životne sredine ugroženo je zdravlje ovog naroda. Zagađivači su brojni, ima ih svuda, ugroženi su Pančevo, Novi Sad, Beograd ...
Problem je veoma star. Sećam se da sam pre više od 20 godina morao za vreme služenja vojnog roka u Kraljevu piti stalno vodu iz cisterne jer je ona iz slavine bila ''fenolmenalna''. Prvi put sad čujem da je neko zbog takvih stvari dospeo u zatvor. Nadam se ne i zadnji.
 
nesha taxista:
''Izvor: Beta
Kuršumlija -- Direktoru pogona za proizvodnju lesonita u preduzeću Kopaonik određen jednomesečni pritvor zbog pomora riba u reci Toplici.

Kako je potvrdio istražni sudija Opštinskog suda u Kuršumliji Radomir Jovanović, protiv Milomira Đorđevića je podneta krivična prijava jer je dozvolio ispuštanje otpadnih voda u reku Banjsku, pritoku Toplice, 16, 17. i 28. jula, što je izazvalo pomor ribe.

Šteta se procenjuje na oko 1,2 miliona dinara.''


Zbog masovnog zagađenja životne sredine ugroženo je zdravlje ovog naroda. Zagađivači su brojni, ima ih svuda, ugroženi su Pančevo, Novi Sad, Beograd ...
Problem je veoma star. Sećam se da sam pre više od 20 godina morao za vreme služenja vojnog roka u Kraljevu piti stalno vodu iz cisterne jer je ona iz slavine bila ''fenolmenalna''. Prvi put sad čujem da je neko zbog takvih stvari dospeo u zatvor. Nadam se ne i zadnji.


za tu fenol vodu zahvali siptariji iz mitrovice
 
NE MOGU DA VERUJEM da su uhapsili nekog iz Srbije zbog POTENCIJALNIH 15.000€ a ove što su KONKRETNO DRPILI VEĆE PARE slikaju za dnevnik2 kao goste i tolerišu po TV emisijama???

ljubav.png

 
cuveni nadaleko poznati godfatheri deni tomasino i majkl marjanoti
u prevodu dragan tomic bivsi predsednik parlamenta i mirko marjanovic,bivsi premijer
oni su muni uvek bili ko da su pobegli mariju puzu iz scenarija za film kum

a zestoki igraci sa lovom koja je volsebno nadosla do milijarderskih cifara i

peconi,milan beko....radoman bozovic...onaj sto ga je seselj umio:)
a sada totalno zaboravljen od javnosti...po mene nezvanicni vlasnik vojvodine:):)
 
ljuta_mamba:
cuveni nadaleko poznati godfatheri deni tomasino i majkl marjanoti
u prevodu dragan tomic bivsi predsednik parlamenta i mirko marjanovic,bivsi premijer
oni su muni uvek bili ko da su pobegli mariju puzu iz scenarija za film kum

a zestoki igraci sa lovom koja je volsebno nadosla do milijarderskih cifara i

peconi,milan beko....radoman bozovic...onaj sto ga je seselj umio:)
a sada totalno zaboravljen od javnosti...po mene nezvanicni vlasnik vojvodine:):)
Шљам, пуу!
 
ljuta_mamba:
cuveni nadaleko poznati godfatheri deni tomasino i majkl marjanoti
u prevodu dragan tomic bivsi predsednik parlamenta i mirko marjanovic,bivsi premijer
oni su muni uvek bili ko da su pobegli mariju puzu iz scenarija za film kum

a zestoki igraci sa lovom koja je volsebno nadosla do milijarderskih cifara i

peconi,milan beko....radoman bozovic...onaj sto ga je seselj umio:)
a sada totalno zaboravljen od javnosti...po mene nezvanicni vlasnik vojvodine:):)

E za ono sa Božovićem, Šešelju svaka čast!
 
@Нешо, одосмо у офф - зато, подржавам идеју пуњења решеткастих просторија, ситним и крупним криминалцима. Дакле, и лоповима и господом тј. контраверзним-бизМисменима. И да додам - без права доношења цигарета.
 
Jerry Ropero:
za tu fenol vodu zahvali siptariji iz mitrovice

ponekad bas dokazujes da ne grese oni koji tebe navode za "primer" :confused: u mitrovici nista ne radi, tako da to sigurno nije razlog. doduse vama mugu biti albanci krivi i zbog suse, poplave, zemljotresa, loseg dana, nepovoljnog horoskopa.... inace od rata naovamo reke su bas ciste,ili puno, puno cistije nego sto su bile. dovoljno je baciti pogled na ibar i uveriti se u to.
 
ljuta_mamba:
bato moj,onaj koji drpi 15000 je lopov,onaj koji drpi 15.000.000 je gospodin
Niste razumeli, ne radi se ovde o drpanju nego o trovanju, a naveden iznos nije ukraden nego je šteta zbog pomora ribe. Takva se riba može naći i u našem jelovniku, a vodu kakvu pijemo...
Pitam se kad će odgovarati oni hemičari iz Pančeva? Potrovaše svoj grad, a i Beograd zakačili. U pristojnim državama se odavno za takve stvari ide u zatvor.
 

Back
Top