ETAZ- Leskovac

dajanijegara:
Muziku mozes da cujes kad prodjes pored kafica, enterijer isto.
Ako bas hoces detalje: muzika je super vikendom, atmosfera je prijatna, uvek ima boljih ali je i ovaj odlican
A muzika uzivo je po tebi onaj sto arlauce ko da mu amputiraju i ruke i noge bez anestezije? Lep ukus, nema sta! Samo sund i kic po kaficima!!
 
drejko1:
ne razumen sta je hteo da kaze petarpan_2007... Zar VAm toliko lose zvuce muzicari uzivo... Pa nemoguce da u Leskovcu nema ni jedan OK kafic!?
Pa koliko para, toliko i muzike!!! Muzicari rade na plejbek, sem pevaca koji kako sam i naveo ispusta neartikulisane zvukove! Za sada nema kafica sa dobrom muzikom, mozda u nekom drugom al u ovom definitivno nije dobra, e sad sto ima onih kojima je usla voda u usi ili im je slon prdnuo na uvo pa nerazlikuju shund i kich od prave i lepe muzike, to je njihova stvar!! Ipak nije lepo lagati i obmanjivati ljude takvim govorom, svako ima svoj ukus za muziku, ali kada vidis da onaj tip na klavijaturi pusta midi fajlove a ovaj drugi koji peva place na mikrofonu onda ti je sve jasno!!!
 
petarpan_2007:
A muzika uzivo je po tebi onaj sto arlauce ko da mu amputiraju i ruke i noge bez anestezije? Lep ukus, nema sta! Samo sund i kic po kaficima!!
Zaista ne shvatam sta si hteo da kazes. Ja nisam pomenula nikakvu muziku uzivo. Rekla sam da je fina muzika i to se odnosilo na ono sto pustaju ne samo oni vec i ostali kafici. Btw ja ne slusam takvu muziku i moj ukus ne mozes da komentarises jer ne znas sta slusam

P.S. nikada nisam bila tamo kad je muzika uzivo tako da ne znam kako je tada
 
Ehej drugari pa nema mesta svadji... E a koju vrstu muzike slusa petarpan i gde izlazis jer vidim da si bas negativan sto se tice kafica tako da me interesuje bas koju vrstu muzike slusas. A nisam bas siguran da muzicari prilikom svirke uzivo sviraju na plej bek je bi se to i vidlo . A sto dajanijegara nije bila u Etazu na zivu svirku... Cuo sam da se jedva ceka sezona zurki u Etazu!
 
dajanijegara:
Zaista ne shvatam sta si hteo da kazes. Ja nisam pomenula nikakvu muziku uzivo. Rekla sam da je fina muzika i to se odnosilo na ono sto pustaju ne samo oni vec i ostali kafici. Btw ja ne slusam takvu muziku i moj ukus ne mozes da komentarises jer ne znas sta slusam

P.S. nikada nisam bila tamo kad je muzika uzivo tako da ne znam kako je tada
pogresno si razumela ja nekomentarisem tvoj stav o muzici koju pustaju vec o muzici koja dolazi uzivo da sljaka, a sada neznam da li oni to rade jednom nedeljno ili su ih zvali eto cisto da malo rasteraju rulju sa stolova njihovim pesmama i muzikom!! pogresno si sve shvatila, jer nisi primetila da nigde nisam pomenuo pustanje muzike sa CD ili kompjutera vec uzivo muziku! E dajo moja dajo!! Ako me zbog nekog razloga mrzis nemoj se na taj nacin ljutiti, izneo sam svoj stav u vezi zive muzike! Lepo je to sto pustaju muziku i sto nema DJ-jeva vec klasika!
 
Hm. Moracu opet da citiram tvoje reci, da ne ispadne da te nisam dobro razumela. Kpairam sta si hto da kazes, ali deluje kao da si meni uputio.

petarpan_2007:
A muzika uzivo je po tebi onaj sto arlauce ko da mu amputiraju i ruke i noge bez anestezije? Lep ukus, nema sta! Samo sund i kic po kaficima!!
 
dajanijegara:
Hm. Moracu opet da citiram tvoje reci, da ne ispadne da te nisam dobro razumela. Kpairam sta si hto da kazes, ali deluje kao da si meni uputio.
Pa draga dajo sund i kic je termin koji se upotrebljava za izvodjace uzivo muzike, jer neverujem da bi neko pustao neku glupu muziku sa cd-a i time rasterivao goste, dok sa druge strane vlasnici misle ako dovedu bilo kakvu muziku u kaficu za neke sitne opare da ce privuci vise musterija i ljudi! U tome je problem! Nije problem ni u tebi ni u meni vec u vlasnicima kafica koji od toliko para vise neznaju sta ce sa njime!
 
dajanijegara:
Hm. Moracu opet da citiram tvoje reci, da ne ispadne da te nisam dobro razumela. Kpairam sta si hto da kazes, ali deluje kao da si meni uputio.
Pa to sto si citirala lepo ti stoji znak interpukcije a to je upitnik "?" što znači da sam te pitao a ne da te napadam!! O moja dajo sve si pogresno protumacila ovu moju izjavu, misleci da direktno napadam tebe a ne neke salabajzere koji rade na plejbeku! evo ako mislis da sam te vredjao ja ti se izvinjavam , mada niti sam mislio niti mi je bila namera da te vredjam ili uvredim bilo kojim delom mog izlaganja u vezi ove i bio koje druge teme! Pa ja tebe volim sreco moja! Kiss
 
ehej bas te slatki... a tema bese Etaz kafic...ma dobro gde su mladi tu je i .... A sta pera ima protiv vlasnika kafica??? Ja ih znam i OK su momci... nerazumem njegovu ogorcanost kad oni bas ne dovode sund i kic u kafic???????????????????????? :?: :?: :
 
drejko1:
ehej bas te slatki... a tema bese Etaz kafic...ma dobro gde su mladi tu je i .... A sta pera ima protiv vlasnika kafica??? Ja ih znam i OK su momci... nerazumem njegovu ogorcanost kad oni bas ne dovode sund i kic u kafic???????????????????????? :?: :?: :
Ma nisam ja ogorcen na njih, jer niti mi ide u džep niti iz džepa koga će oni dovesti ili nedovesti u njihov kafić! Svakako sam protiv kiča i šunda po kafićima! Nemora da znači da se odnosi samo na taj etaž već uopšte na kafiće u Leskovcu, a to šta se radi po selendrama me nezanima!
 
Sto ce reci da idete u Etaz ili ne idete... moja je preporuka da idete jer su u odnosu na ABC i Brod koga je iznajmio onaj seljak ( a njih uporedjujem jer su u blizini etaza) ekstra... Znam i da znaju bas dobro da ispostuju svoje stalne goste tako da je atmosfera prijatna jer sam poceo tamo da izlazim od pocetka septembra, tako da sam cuo dosta prica.... i jednostavno mi se svidja! ( a ima i dobru klijentelu) !
 

Back
Top