ETAZ- Leskovac

dajanijegara:
E u Etazu ima nagrdana igra. Ako narucis fantu dobijas srecku koju ogrebes i dobijes neke simpa sitnice. Moja sestra dobila sinoc jednu olovku
Ma prekrsili se, aj ja dajem nagradu kod mene, onaj ko popije kafu i nadje da u njoj ima trunka kafe nagrada je soljica kafe! xexexexexexe
Jel oni to zezaju narod ili mozda traze tako naivne da ih zezaju!!! Razmisli malo dajo nisi mala toliko da te podmicuju sa olovkom, šestarom, bukvarom, a boga mi i gumicom! xexexexe
Aj ziva mi bila i vesela bila!
A sestri tvojoj evo poklonicu slicice iz zivotinjskog carstva, verovatno će se obradovati!
KISSS
 
dajanijegara:
A da, zaboravila sam ovo. Moju sestru vise NIKADA ne komentarisi. Dogovoreno?
Ma sta se frustriras odmah, ajde da vidim gde ja to vređam tvoju sestru? Ja želim da učinim humani gest i poklonim joj sličice a ti odma to shvataš kao uvredu, a zašto ta olovka nije uvreda za tebe ili nju? Ja netražim da platiš kod mene kafu niti ona, vidiš kod mene je besplatna a uz to dobijaš i nagradu!
 
dajanijegara:
Dobro, majku mu, zasto moras da budes takav?

Ja sam samo napisala zato sto smatram da je zanimljivo. Niko ne trazi od tebe da komentarises ono sto sam napisala.
Eto i ja sam reciprirao zato što smatram da je zanimljivo! Ne vidim da je tu neka uvreda upućena ni tebi a ni tvojoj sestri! I ja sam takav, šta ćeš kada sam sladak!
 
JOOO sto je opasan ovaj "KRVAVI LABUD" BAs neki saljivdzija jer nemogu da zamislim da iole pametniji ljudi tako gledaju na stvari... mada sve je moguce kad tip hoce i nagradnu igru da sprovede... Brate za tvoju informaciju nagradnu igru sprovodi FANTA (znas ono narandzasto gazirano pice) a ne kafic.. Prema tome korisno je dobiti i olovku i gumici pa cak i rezac... sto pa trebace za skolicu, jel da LADUDE>>> Neznam cemu tolika ogorcenost jer su mogli i to da nedaju...Bas si neki starac!!!!!
 
drejko1:
JOOO sto je opasan ovaj "KRVAVI LABUD" BAs neki saljivdzija jer nemogu da zamislim da iole pametniji ljudi tako gledaju na stvari... mada sve je moguce kad tip hoce i nagradnu igru da sprovede... Brate za tvoju informaciju nagradnu igru sprovodi FANTA (znas ono narandzasto gazirano pice) a ne kafic.. Prema tome korisno je dobiti i olovku i gumici pa cak i rezac... sto pa trebace za skolicu, jel da LADUDE>>> Neznam cemu tolika ogorcenost jer su mogli i to da nedaju...Bas si neki starac!!!!!
Pazi stvarno? a ja razumeo da je pila sok i da je izvukla nagradu! Ajde da citiram jos jednom DAJU:

#E u Etazu ima nagrdana igra. Ako narucis fantu dobijas srecku koju ogrebes i dobijes neke simpa sitnice. Moja sestra dobila sinoc jednu olovku#
Ovde koliko vidim napisala je da etaz ima svoju nagradnu igru an FANTA, i da se nagrade dele iskljucivo ako popijete Fantin sok, tacnije srecku! A ne da FANTA sprovodi nagradnu igru u etazu , vec je to obrnuto etaz sprovodi nagradnu igru sa fantinim sokovima! Pa sad da nevidim zasto apliciras da se svadjas samnom, ja lepo ponudio devojci besplatnu kafu sa nagradom, a ti odma digo nekakvu galamu, i nazivas me starce, a jos me neznas! Nije to lepo od tebe!
 
Mogu ti reci Labude da si me iznenadio odgovorom... rekoh sebi sad onaj kad raspali ima svasta da bude.. ali bio si dobar... proso si...znaci nisi svadjalica ali si bre brate mnogo tezak tip niko da ti ugodi.. te nevalja ono, te nevalja ovo... a ko si ti ustvari... radis li nesto u zivotu ili si samo njime nezadovoljan pa su ti svi krivi... a DAja dta ti dajo radis u zivotu... vidim da na svim forumima o Leskovcu samo vas dvoje pisete pa rekoh da vas upoznam...vidoh dajinu sliku... bas lepa cura...
 
drejko1:
eto sta ti se desava labude kad komentarises sve zivo-vidis nemas sliku a ja je imam-NASLO SE!!!!
a ti mu ovde dodjes kao neki drveni advokat?? Nevidim da sam ijednom tebe pominjao u bilo kojoj temi, niti sam se ikada tebi obracao, pa zato nevidim ni tvoj stav da se obracas meni!
Ako imas nesto nerazjasnjeno samnom lepo pitaj a nemoj evde da potezes neke tvoje teze i ubacivanje aplicirajuci na mene! Dakle da zavrsimo, nemoj me vise prozivati , jer nemas nikakvog povoda za tako nesto! Lepo si ti nastavi pricati sa Dajom , mene brate nemoj pominjati! Mislim da smo razresili nastali problem!
 
dajanijegara:
Ma daj, sta se svadjate odmah. Nema potrebe :)

Covek se nasalio. Nemoj samo da se ljutis i da se svadjas. Ok? Pusa
Pozdrav dajo, koliko vidim a i ti sama to mozes primetiti da nigde nisam pomenuo doticnog, pa samim tim i nevidim zasto onda mene pominje? Neljutim se ja već dotični , iz ko zna kog razloga, prvo je potegao pitanje da ja mrzim vlasnike kafica, što izgleda nije shvatio moje izglaganje u vezi uzivo mmuzike po kafićima, na šta sam mu lepo odgovorio da mene ama bas zabole koga će i zasto nece pozvati da svira u njihovim lokalima, što znači da nemam ništa ni "protiv" a ni "za" tim vlasnicima! To što on tvrdi da zna vlasnike lokala , to je njegova stvar, niko munebrani da ih zna i da se druži sa njima! na ovoj temi sam isključivo sa tobom Dajo razmenjivao reči a ne sa dotičnom osobom, ipak tu mislim da je ovja nešto ljubomoran na mene, da se nije to zaljubio u tebe? Xexexexexe kakva virtualna paljevina sestro!! Onda mu i nije mesto ovde, nego neka ide malo napolje, smuva neku devojku , ako već nemože devojku onda nekog momka!!! xexexexexexe, Nije mu valjda ovde cilj da se istresa na svakoga posto nemoze da smuva ni najvecu fuksu u gradu!! Da neispadne da ga ogovaram, ovo samo navodim u slučaju da nezna da smuva devojku a ne da je glup! Biće da je ovo drugo jer sad će on raspaliti , kada procita ovo! Xexexexexe, samo nevidim razloga za njegovu svadju ovde? Mladji je od mene pa stime nemoj da vredja starije! A tebi Dajice veliki poljubac od mene, pa se gledamo! Cao
P.S. sliku si zadrži za sebe, netražim ti je kao ovaj!
 
Kao prvo, mislim da je ruzno ovo sto si napisao o njemu. Ne poznajes ga pa samim tim nemas pravo da pises o njemu. Mozda je decko (covek) bolji frajer od tebe i jos pola foruma. A i nije te vredjao. Samo se nasalio malo a ti ne treba da se nerviras i svadjas zbog svake male sale na tvoj racun.
Kao drugo, on mi uopste nije trazio sliku. Jednostavno je pogledao moj profil. Tako da ni zbog toga nema potrebe da ga vredjas.
 
dajanijegara:
Kao prvo, mislim da je ruzno ovo sto si napisao o njemu. Ne poznajes ga pa samim tim nemas pravo da pises o njemu. Mozda je decko (covek) bolji frajer od tebe i jos pola foruma. A i nije te vredjao. Samo se nasalio malo a ti ne treba da se nerviras i svadjas zbog svake male sale na tvoj racun.
Kao drugo, on mi uopste nije trazio sliku. Jednostavno je pogledao moj profil. Tako da ni zbog toga nema potrebe da ga vredjas.
A gde to vredjam, ajde navedi jednu rečenicu ! Preterano si nervozna kao i on. nevidim zasto bi se na takav nacin salio samnom, nemam nista protiv ako je bolji frajer od mene, znas nepalim se ja na sponzoruse! A sta ti mislis da ja nisam pogledao tvoj profil? pa vidis onda da sam se ja salio kada sam rekao da nisi meni dala sliku! Zar to nije kulurni recnik ,nego napadati nekoga koga nepoznajes kao on mene, i to je tvoja stvar da li to njega poznajes ili ne, nevolim da se neko sali na moj racun! Mislim da smo zavrsili raspravu! Nema svadje ni ljutnje!
 
Ja uopste nisam nervozna. Ali necu se sada raspravljati s tobom jer nisam raspolozena za to. Ti si stalno nesto naelektrisan. Smiri se malo. Idi na trcanje, idi napij se, sexaj se... bilo sta samo da se malo opustis. Ovim ne mislim nista lose. Ne zezam te niti mi je namera da te uvredim. Samo hocu da te prijateljski posavetujem jar si mi drag
 
ehej ljudi pa ovo je forum o kaficu ETAZ ako niste zaboravili... rekoh ja da je taj KRVAVI labud mnogo opasan tip...ispod mog nivoa je da komentarisem sta je sve napisao ali imam samo jedno pitanje... ma uzaludno je pitati ga bilo sta jer nece znati da odgovori!!! A tebi draga moja hvala ti na recima odbrane... mislim da se na forumima prijavljujemo pod nekim imenima tako da vi usustini i neznate ko sam ja... lepo je postavljeno pitanje da se upoznamo ali ti KRVAVI labude si samo sasaipao reci ogorcenja dok je deja lepo rekla ko je a i PROFIL je tu.... Posto mene niko nije pitao ko sam ostaje VAm tema za razmisljanje!!!!!
KRVAVI labude TEMA je ETAZ a ne tvoj ego.....
POZDRAV!!!!
 
dajanijegara:
Ja uopste nisam nervozna. Ali necu se sada raspravljati s tobom jer nisam raspolozena za to. Ti si stalno nesto naelektrisan. Smiri se malo. Idi na trcanje, idi napij se, sexaj se... bilo sta samo da se malo opustis. Ovim ne mislim nista lose. Ne zezam te niti mi je namera da te uvredim. Samo hocu da te prijateljski posavetujem jar si mi drag
Hvala Dajo!
Lepa ti ona tvoja slička!
Poslušaću tvoj savet! Grešiš u vezi naelektrisanja, niti sam nevrvozan, niti naelektrisan, jednostavno sam reko da nevolim da me nepoznati na forumu zbivaju šalu na moj račun, niti volim da ja zbijam šale na njihov račun! Nego kako se provede za vikend?
Pozzzzz
 
drejko1:
ehej ljudi pa ovo je forum o kaficu ETAZ ako niste zaboravili... rekoh ja da je taj KRVAVI labud mnogo opasan tip...ispod mog nivoa je da komentarisem sta je sve napisao ali imam samo jedno pitanje... ma uzaludno je pitati ga bilo sta jer nece znati da odgovori!!! A tebi draga moja hvala ti na recima odbrane... mislim da se na forumima prijavljujemo pod nekim imenima tako da vi usustini i neznate ko sam ja... lepo je postavljeno pitanje da se upoznamo ali ti KRVAVI labude si samo sasaipao reci ogorcenja dok je deja lepo rekla ko je a i PROFIL je tu.... Posto mene niko nije pitao ko sam ostaje VAm tema za razmisljanje!!!!!
KRVAVI labude TEMA je ETAZ a ne tvoj ego.....
POZDRAV!!!!
Ma neželim da se spuštam na tvoj nivo vredjanja koji i dalje namećeš, neznam zašto imaš takav stav o meni, možda sam te uvredio za ono što sam reko da nevolim šund i kič po kafićima? nije ti onda ovo način da se tako obraćaš meni, i bolje što te neznamo ko si!
 
krvavi_labud:
Pozdrav dajo, koliko vidim a i ti sama to mozes primetiti da nigde nisam pomenuo doticnog, pa samim tim i nevidim zasto onda mene pominje? Neljutim se ja već dotični , iz ko zna kog razloga, prvo je potegao pitanje da ja mrzim vlasnike kafica, što izgleda nije shvatio moje izglaganje u vezi uzivo mmuzike po kafićima, na šta sam mu lepo odgovorio da mene ama bas zabole koga će i zasto nece pozvati da svira u njihovim lokalima, što znači da nemam ništa ni "protiv" a ni "za" tim vlasnicima! To što on tvrdi da zna vlasnike lokala , to je njegova stvar, niko munebrani da ih zna i da se druži sa njima! na ovoj temi sam isključivo sa tobom Dajo razmenjivao reči a ne sa dotičnom osobom, ipak tu mislim da je ovja nešto ljubomoran na mene, da se nije to zaljubio u tebe? Xexexexexe kakva virtualna paljevina sestro!! Onda mu i nije mesto ovde, nego neka ide malo napolje, smuva neku devojku , ako već nemože devojku onda nekog momka!!! xexexexexexe, Nije mu valjda ovde cilj da se istresa na svakoga posto nemoze da smuva ni najvecu fuksu u gradu!! Da neispadne da ga ogovaram, ovo samo navodim u slučaju da nezna da smuva devojku a ne da je glup! Biće da je ovo drugo jer sad će on raspaliti , kada procita ovo! Xexexexexe, samo nevidim razloga za njegovu svadju ovde? Mladji je od mene pa stime nemoj da vredja starije! A tebi Dajice veliki poljubac od mene, pa se gledamo! Cao
P.S. sliku si zadrži za sebe, netražim ti je kao ovaj!
Aj sad ti meni reci ko koga ovde vredja al nema veze...
necemo da se svadjamo jer za to stvarno nema potrebe i ne provociram te i deja nije nervozna al ti si samo malo vise kriticki nastrojen prema nekim stvarima o kojima smo pisali... bez uvrede momak! IZvini stvarno ako je napisano nesto sto je uvredljivo samo posle ovakvog teksta mora da se napise par redova... neznam kako bi ti odreagovao da je svo ovo bilo napisano sa moje strane al ja reagujem ovako... izvini jos jednom jer vidim da si bas ogorcen na moj tekst a moram da priznam da me ti nisi nesto pogodio jer si 100 % pogresio sa procenom o meni...
Evo u znak dobre volje kad pocnu zurke u etazu imate besplatan ulaz al samo mi se javite na vreme... vazi :wink:
 

Back
Top