Sta radite kad...

Red_Zmaja:
Sta radite kad vas neko iznervira...iskulrate...ili...skidate galavu...???

najbitnije u celoj prici je ko me je iznervirao!

ako je to ucinio neko meni nebitan, onda me bas briga. ako je u pitanju neko ko mi je blizak, onda poludim i histerisem. a ako je to neko koga bas bas gotivim onda tiho u sebi bolujem, jer ma koliko me iznervirala, tesko da bih mogla da povredim namerno osobu koju volim.
 
Red_Zmaja:
Sta radite kad vas neko iznervira...iskulrate...ili...skidate galavu...???

Prvo i osnovno!
Mentalni sklop podesiš tako da niko ne može da te iznervira. Šta ti uopšte znači nerviranje? Neko ti je na pr. rekao da si: "Glupa p...a". Znaš da ono prvo nisi a ovo drugo jesi i lepo kažeš OK 1:1. Dosta smo skidali glave, od toga kao što znamo nije bilo koristi, naprotiv...Navijam za " hladnu glavu" u svakoj situaciji. Ništa više ne može da rasturi drugu stranu od COOL ponašanja. Elem, budi uvek i na svakom mestu COOL!
 
Espanol:
Red_Zmaja:
Sta radite kad vas neko iznervira...iskulrate...ili...skidate galavu...???

Prvo i osnovno!
Mentalni sklop podesiš tako da niko ne može da te iznervira. Šta ti uopšte znači nerviranje? Neko ti je na pr. rekao da si: "Glupa p...a". Znaš da ono prvo nisi a ovo drugo jesi i lepo kažeš OK 1:1. Dosta smo skidali glave, od toga kao što znamo nije bilo koristi, naprotiv...Navijam za " hladnu glavu" u svakoj situaciji. Ništa više ne može da rasturi drugu stranu od COOL ponašanja. Elem, budi uvek i na svakom mestu COOL!

mentalnom sklopu treba generalka 8) :lol:
budi cool :wink: :lol:
 
Espanol:
Red_Zmaja:
Sta radite kad vas neko iznervira...iskulrate...ili...skidate galavu...???

Prvo i osnovno!
Mentalni sklop podesiš tako da niko ne može da te iznervira. Šta ti uopšte znači nerviranje? Neko ti je na pr. rekao da si: "Glupa p...a". Znaš da ono prvo nisi a ovo drugo jesi i lepo kažeš OK 1:1. Dosta smo skidali glave, od toga kao što znamo nije bilo koristi, naprotiv...Navijam za " hladnu glavu" u svakoj situaciji. Ništa više ne može da rasturi drugu stranu od COOL ponašanja. Elem, budi uvek i na svakom mestu COOL!
Ne moze uvek hladne glave...nekad mora da se skida glava...jer postoje stvari koje ne mogu da se iskuliraju...
 

Back
Top