шта сад ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Да ли вам је некада пролетела мисао да сте већ урадили све што сте пожелели и да једноставно немате више шта ново да радите у сексу ...
 
Pa brate, uvek se moze naci nesto novo za "uraditi"? Kako god, sve je to uvek inspirativno i jako retko razmisljam o mogucnosti neceg preterano novog i "akrobativnog". Ali ako se desi, a uklapa mi se u opsta shvatanja o seksu, tesko da cu pobeci. :D
 
Pa nisam sve uradila... ima tu shtosha josh - pissing, to mi je bash odvratno ne moram sve da probam, pa fisting, to ne mogu ni da zamislim, pa orgije, al one prave vas 50 na gomili... I sta sad, oces da kazes da si sve probao iz kamasutre napr.? Nema sanse. Pa raznorazna pomagala, bonding, sado-mazo... Uh, sad vec kenjam, proradila mi prljava mashta :lol:
 
gospodjica14:
Pa nisam sve uradila... ima tu shtosha josh - pissing, to mi je bash odvratno ne moram sve da probam, pa fisting, to ne mogu ni da zamislim, pa orgije, al one prave vas 50 na gomili... I sta sad, oces da kazes da si sve probao iz kamasutre napr.? Nema sanse. Pa raznorazna pomagala, bonding, sado-mazo... Uh, sad vec kenjam, proradila mi prljava mashta :lol:
Znachi trojku i cetvorku si probala? :D Ok.
 

Back
Top