Polovni udžbenici

A i brate meni zao da bacam pare na knjige...kome trebaju knjige u srednjoj skoli,kad se RAZVALJUJES OD PISANJA,+vatas beleske...Meni keva kupila nove novcate knjige za 1.god,i ja ih prodala,i prosla 4.3
 
milim ****** misli ti da je lako koliko hoces,ali imali smo isto 18 predmeta kao gimnazija,3 STRCUNA PREDMETA I PRAXA...a sada imamo 5 STRUCIH +PRAXU...I veruj mi da skola uopste nije laka kako je smatraju...tj mozda jesu drugi smerovi,ali posto sam ja opsti-taj je najtezi...

Nije mi cilj da budem 5.00 ali uopste...

Svakom je svoja muka najteza,ne kazem da je laksa od gikmnazije...sve zavisi koliko se uci...nekom jeste nekom nije...
 
AnaBg:):
milim ****** misli ti da je lako koliko hoces,ali imali smo isto 18 predmeta kao gimnazija,3 STRCUNA PREDMETA I PRAXA...a sada imamo 5 STRUCIH +PRAXU...I veruj mi da skola uopste nije laka kako je smatraju...tj mozda jesu drugi smerovi,ali posto sam ja opsti-taj je najtezi...
Zashto ste vi ljudi u tripu da su struchni predmeti samo zbog vokacije tezhi nego na primer... Psihologija, ili ne znam ni ja shta...
 
Ben_Adam:
Zashto ste vi ljudi u tripu da su struchni predmeti samo zbog vokacije tezhi nego na primer... Psihologija, ili ne znam ni ja shta...

Majke mi....Wi bar imate praksu na kojoj,istini za wolju,nishta ne radite....

Mada,sa tom shkolom nisam imala iskustwa ali werujem da se ne razlikuje od ostalih praksi-gledash nekog kreleta koji neshto lupeta ili shetash gradom ko izgubljen...

Ne morash da razmatrash&odgowarash na moj post,takaw je bar moj zakljuchak,nije bah wredan preterane pazznje ali...
;)
 
E zajebite polovne knjige sto se prodaju kod zunsa na obilicevom vencu...ja danas otisla tamo s ortakinjom da kupim knjige i nije mi se cekalo u redu pa sam kupila polovne i platila sam cak skuplje(mada neznatno, ali ipak tosu polovne :roll: ) :shock:...
 
Ben_Adam:
Zashto ste vi ljudi u tripu da su struchni predmeti samo zbog vokacije tezhi nego na primer... Psihologija, ili ne znam ni ja shta...


Ne nego vi koji idete u gimnaziju ste bbogovi,i omalovazavate srednje skole,a pritom ne znate,da se isto uci,i da je isto tesko...Isto su 2+2=4 i u poljoprivrednoj i u gimnzaiji
 
Moj savet zbog ličnog iskustva je da ne pazarite nikada kod preprodavaca udžbenika.

Ispred moje škole su se svi oni nabudžili . . . :roll:
Ja juče odem da pitam koliko košta ,,Neorganska hemija'' (za 2. razred gimnazije) - čisto informativno
I lik mi kaže 400din. Moja mama ode sutradan u knjižaru i kupi novu za 320din.

To je čist lopovluk . . . Samo gledaju kako da te namagarče. :evil:
 
Boze gluposti.

Pa naravno da nisam lud da bacim 5000 na knjige, od kojih mi 50% nece trebati, kad mogu iste uzeti za 2000. Istina, desavalo mi se da uzmem knjige a treba nova verzija neke, ali sta, dam jos 500 dinara i super.

2500 =/= 5000.
 

Back
Top