KAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI?

  • Začetnik teme RADOZNALE
  • Datum pokretanja
dejjan84:
vole uglavnom visoke, zgodne, ne preterano pametne....taman za to sto vi trazite od njih! :)
:D

Ja nit visoka, jesam zgodna, ali nisam glupa... I bila sa kosarkasem koji visok, zgodan i pametan...
Mozda sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo, ali uglavnom se za fudbalere kaze da traze ne preterano pametnu, zgodjusnu manekenku koju mogu da setaju.
To je stvar coveka ne profesije.
 
snaja88:
dejjan84:
vole uglavnom visoke, zgodne, ne preterano pametne....taman za to sto vi trazite od njih! :)
:D
Pa nisu svi balleri glupi :roll:
kao zacetnica ove teme mislim da totalno imas pogresno misljenje..s obzirom da sam i sama sa jednim kosarkasem c.zvezde a nisam tipican prototip devojke kakvu ljudi uglavnom ocekuju da vide pored takvih sportista,narocito ultra popularnim,kakav je moj dragi...veliki pozdrav
 
snaja88:
A koji kosarkas Zvezde?Reci da budemo ljubomorni... :wink:[/quote
MOZDA SE I ZNAMO NAS DVE AKO TI DECKO TRENIRA ZA PRVI TIM C.ZVEZDE..NIJE NI BITNO.SLOZICEMO SE U JEDNOJ STVARI A TO JE DA ONI UOPSTE NISU ONAKVI KAKVIM IH PREDSTAVLJAJU..NJEMU JE NAJMANJE BITNO DA BUDEM NAMONTIRANA I DA SVI GLEDAJU U MENE,CAK STA VISE,MRZI TO..SECAM SE DA SA SE U POCETKU NASE VEZE NEPOPRAVLJIVO SREDJIVALA,SUKNJICE,STIKLICE,SMINKA..JEDNOSTAVNO,SMATRALA SAM DA JE TO OK,I DA ON OCEKUJE TAKVU DEVOJKU PORED SEBE..SVE DOK ME JEDNOG DANA,IGROM SLUCAJA NIJE ZATEKAO U TRENERCI,PATICICAMA SA NEKIM REPOM NA VRHU GLAVE..JA DA UMREM OD BLAMA..SAMO ME JE ZAGRLIO I REKAO HVALA BOGU DA SE PONOVO NISAM OBUKLA KAO ZA SVADBU..HAHAHAHA...OD TADA,KACKET NA GLAVU,PATIKE,NARAVNO,LICNO NJEGOVE,NEODOLJIVE AND1 CRVENO BELE CARAPICE (BROJ 50)I PRAVAC NA UTAKMICU... :P
 
KOSARKASI BAS I NE VOLE PRETJERANO VISOKE DJEVOJKE,TJ. ZAVISI :roll: Uglavnom muskarci vole "djzepna izdanja".Ja mislim da sve zavisi kako od toga kako se djevojka ponasa tako i od toga kako se momak ponasa!Mislim da visina i nije toliko vazna!Po meni MOmak treba da bude zgodan da bi privukao djevojku :D :lol: :lol: :wink:
 
Princeza:
dejjan84:
vole uglavnom visoke, zgodne, ne preterano pametne....taman za to sto vi trazite od njih! :)
:D

Ja nit visoka, jesam zgodna, ali nisam glupa... I bila sa kosarkasem koji visok, zgodan i pametan...
Mozda sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo, ali uglavnom se za fudbalere kaze da traze ne preterano pametnu, zgodjusnu manekenku koju mogu da setaju.
To je stvar coveka ne profesije.
To fudbaleri traze lepe i zgodne devojke da bi oni onakvi izgledali bolje pored nje! :twisted: Ali sta ces svi znaju da su fudbaleri najgluplji!!!He-he
 
snaja88:
A koji kosarkas Zvezde?Reci da budemo ljubomorni... :wink:
kazem da me voli, ne da smo u vezi, bar ne kao momak i djevojka. Vise smo drugovi, mada razmijenimo njeznosti kad se vidimo. Dijeli nas nekoliko stotina kilometara, tj. on je u Beogradu, ja u Podgorici. Zadnji put smo se vidjeli 31.01., ima je utakmicu u PG-i...Da, volim i ja njega!
 
JA MISLIM JELENA DA SI TI JEDNA VELIKA BUDALA..UPUCENA SAM U PRICU I MISLIM DA JE VREME DA SE OSVESTIS.DECKO IMA DEVOJKU I OCIGLEDNO JE DA TI TO NIKADA NECES BITI.KAKVA BRE NEZNOST?POLUPCI I ZAGRLJAJI?PA TI NISI NORMALANA.ZNAS LI STA ONI RADE DEVOJKAMA KAO STO SI TI?ISKORISCAVAJU IH.TI SI MU SAMO ZANIMACIJA KADA SVRATI DO PODGORICE,A AKO SI TI DEVOJKA KOJA JE U TOM FAZONU ONDA OK.ZAPAMTI JEDNU STVAR.DEVOJKA JE DEVOJKA A SVE OSTALE KOJE SE JAVLJAJU I NESTAJU SU DODATNI TRENING..KONDICIONI...EVO TI GA NESUDJENI NA PINKU.SPLIT CZ,EVO GA I MOJ...SAMO,JA SAM DEVOJKA A STA SI TI U CELOJ OVOJ PRICI?[u :roll: [/u]
 
crnkaP.F.C.:
jelena-detence:
NJEZNOSTI=POLJUPCI, ZAGRLJAJI, NE VISE OD TOGA!

Jelena, znam koji je kosarkas u pitanju...pricao mi je o tebi...Koliko sam shatila odlicno izgledas i dosta si komunikativna..bas mu se svidjas
On je moj veoma dobar drug...
Ja se ne podnosim sa njegovom devojkom i glasam da zauzmes njeno mesto!

Pozsrav :)
ako si sigurna da znas o kom se kosarkasu radi,hvala ti puno na podrsci
 
Sigurna sam!

Tebi nije pravo ime Jelena?
Veruj mi da je bolje da si i kombinacija kosarkasu nego devojka koju non stop vara,i nikad nema vremena za nju! Ja te skroz podrzavam i pusti to sto govore neki ovde.... zabole te!
Pozdrav!
 
UF UF STO STE VAS DVE PAMETNE.. :roll: DA ,VARA DEVOJKU A SVISNUO BI OD TUGE DA GA ONA OSTAVI.. :arrow: UOSTALOM,S OBZIROM DA POZNAJEM DOTICNU,ONA JE DEVOJKA KAKVA NJEMU PRILICI.MOZDA MISLIS DA IZMEDJU VAS POSTOJI NEKA VEZA ALI ON TAKVE IMA GDE GOD DA KRENE SA KLUBOM..MOLIM TE,NEMOJ POGRESNO DA ME SHVATIS.NITI MU BRANIM DEVOJKU,CAK STA VISE.. :? I JA SAM NECIJA DEVOJKA,I ZNAM KAKVE PRICE IDU,STA SE DOGADJA NA TIM PRIPREMAMA,GOSTOVANJIMA,I ZATO TI PRIJATELJSKI KAZEM DA TO NE SHVATAS SUVISE OZBILJNO..LJUBAV :?: NE...VERUJEM DA SI FINA DEVOJKA ZATO NADJI NEKOG BOLJEG.ON NJU NECE OSTAVITI,ZATO NEMOJ DA ISPADAS GLUPA I SMESNA I DA PADAS NA TE NJEGOVE PRICE(na koje su vec pale mnoge devojke i sve se zaludjuju da je prava ljubav u pitanju koja zbog nesrecnih okolnosti ne moze da se ostvari)KAZEM TI JER ZNAM...KAO PRIJETELJ..ZATO GA SUTNI STO PRE,A KADA TE POSLE TOGA NE BUDE ZVAO,SHVATICES I TI... :shock:
 
A STO SE TICE OVE PAMETNE :roll: CRNKE,KADA BUDES BILA NECIJA DEVOJKA SHVATICES NEKE STVARI ZATO BOLJE ZADRZI SVOJE MISLJENJE.BITI U VEZI,NE SA KOSARKASEM,VEC SA BILO KOJIM SPORTISTOM JE TOTALNO DRUGACIJA STVAR OD VEZE SA NEKOM OSOBOM KOJA NEMA TAKVU OGRANICENOST U VREMENU..BAS ZBOG TOGA,ZATO STO IMA PUNO OBAVEZA,KORISTI SVAKI SLOBODAN MINUT DA BI BIO SA MNOM.TO,DA LI CE TE PREVARITI,ZAVISI OD OSOBE A NE OD ZANIMANJA,NEBITNO DA LI JE KOSARKAS ILI MOLER..KAPIRAS :?: SADA,TOTALNO JE DRUGA STVAR STO JE DOTICNA GOSPODJICA NALETELA NA DZUKELU CIJI MOZAK FUNKCIONISE KAO DA JE U PUBERTU I STO JURI ZA SVAKOM ZENSKOM OSOBOM KOJU VIDI,VARA DEVOJKU,A ONDA SE LESI,KAO I SVE DZUKELE NA OVOM SVETU,VRATI SVOJOJ KUCI... :roll:
 
dobro,posto je vec svima jasno o kom se kosarkasu radi,resila sam i ja da dodam nesto.znas,pre izvesnog vremena bila sam u istoj situaciji sa ISTIM kosarkasem!!! :?: isto tako je pricao price meni kao i tebi sada verovatno,drzao me kao neki privezak i pustio me da se nadam da je to nesto vise od kombinacije.. :(
ne treba ni da spominjem kako sa zavrsilo..kao sto i uvek biva,nove varijante o kojima slusam svakodnevno a i dalje sa devojkom koju voli..
procitaj malo sta ti pise IDIJANKA,veruj mi da je 100 posto u pravu...
veliki pozdrav za nju! :D
 

Back
Top